PDA

View Full Version : Помощ!



11-06-2010, 16:19
Моля ви,помогнете ми,защото вие сте най яките хора!!!1.Как да се измъкна поне за месец от даскало,че вече ми писна от всичко!!!2.Да скрия пищов-даскалката и другите де не ни дават да си подлагаме с нищо,при най-малкото движение ни виждат и все обикалят из стаята!!!3.Да избягам от час-някое оправдание.4.Ах,писах по стената в таолетната и са ме разбрали-аз задрасках написаното,но пробвах с мокра кърпичка и се не изтрива!5.Да спечеля повече приятели!Ще съм ви благодарна,ако ми помогнете!!!

Greennight
11-06-2010, 16:47
Моля ви,помогнете ми,защото вие сте най яките хора!!!1.Как да се измъкна поне за месец от даскало,че вече ми писна от всичко!!!2.Да скрия пищов-даскалката и другите де не ни дават да си подлагаме с нищо,при най-малкото движение ни виждат и все обикалят из стаята!!!3.Да избягам от час-някое оправдание.4.Ах,писах по стената в таолетната и са ме разбрали-аз задрасках написаното,но пробвах с мокра кърпичка и се не изтрива!5.Да спечеля повече приятели!Ще съм ви благодарна,ако ми помогнете!!!

1.Така няма да си решиш проблемите,но вариант е да бутнеш 50 кинта на личната ти лекарка и да и кажеш да ти напише 1 бележка за бронхопневмония за 1 месец.
2.Сега е топло,тупаш 1 къса поличка и си правиш пищова на краката и така в час,само леко отместваш полата и гледаш,100% никой няма да те накара да се съблечеш,но пак ти казвам това не е решение!
3.Боли те главата!
4.Земи лакочистител и го изтрий.
5.Не прави гореспоменатите неща!

anonymous708973
11-06-2010, 17:23
1. За месец едва ли... Ще се обадят на вашите 100%.
2. Пищов не се слага под нивото на чина! Никакви крака, никакво под чина, не! Аз си пиша текста в уърд, правя го на колонки и го смалявам на Ариел 14 - супер дребничко е и заема миниатюрно място. И си го слагам на чина под ръката...
3. Извинения безброй.
4. Лакочистител и повече не прави такива глупости.
5. Дръж се като човек :)

anonymous546178
11-06-2010, 18:30
1. Счупи си таза, може да не ходиш и до края на годината...
2. Наистина да не е под нивото на чина, едно листче, ако се държиш нормално, без да се оглеждаш няма да те забележи, подозрителното поведение се забелязва първо
3.Ъъъъ, сори трябва да тръгвам
4.Спирт, лакоочистител
5. Бъди човек

11-07-2010, 06:30
Благодаря на тези,които ми помогнаха!