PDA

View Full Version : Жалко :)



Blacksun
11-06-2010, 16:21
Здравейте..Преди няколко дена в училище станаха ужасни неща поне за приятелката ми.Държат се странно с нея,мокрят я с вода,подиграват и се.Едно момче мина покрай нея с ироничен смях и тя се надъха много,почна да крещи.Той накрая и се изплю в лицето и естествено..тя се почуства ужасно.Тръгна си съсипана към тях.И от там нататък не знам какво е станало! Според вас как трябва да постъпи..като се върне в училище сигурно всички ще и се смеят в лицето..
Не ме бива в обясненията..Но моля съвети :)

Greennight
11-06-2010, 16:30
Идиоти...кажете на колкото се може повече хора,всеки човек с чиста съвест ще й помогне...

Spikeey
11-06-2010, 16:33
А ти къде си през т'ва време бе? Нали ти е приятелка. ЗАЩИТАВАЙ Я!

Infinity
11-06-2010, 16:33
За какво й се подиграват ? :-o :o

danibebi
11-06-2010, 16:43
:-x :-x :-x :-x :-x Бахти тъпите, долни, проклети нещастници :-x :-x ее такива ги мразя най-много :-x

Blacksun
11-06-2010, 16:50
Ами щом не съм я защитил..значи не съм бил там..
Еми проблема е там,че е малко по-пълничка..но не е дебела обаче..всички се подиграват още от доста време и им е като навик..

Spikeey
11-06-2010, 16:55
Ами щом не съм я защитил..значи не съм бил там..
Еми проблема е там,че е малко по-пълничка..но не е дебела обаче..всички се подиграват още от доста време и им е като навик..
Оххх... т'ва са от онея педераси къде със всяка която не е кожа и кости се подиграват :o дано ги изнасилят в тъмна вечер!

Blacksun
11-06-2010, 16:58
СЪЩИТЕ..Иначе е доста хубавичка..но това е друг въпрос..Класната реши за сега да не прави нищо..само момчето обеща да не се повтаря..но все пак трябва да се вземат някакви мерки :booooomb:

SwEtyy
11-06-2010, 17:40
Ей такива келешчета най ги мразя! :-x :-x Баси, ако някой не е слаб, а е малко пълен и трябва да му се подиграват! :x :x :-x Ние хората сме ужасни същества! (някои не са, но повечето...)

No5
11-06-2010, 17:54
Кой клас сте ?

sToyAncHo
11-06-2010, 17:54
Говорете с класната си или с училищния психолог :);)

Blacksun
11-06-2010, 20:30
Говорете с класната си или с училищния психолог :);)

Ами..няма смисъл според мен,но ще опитаме..знаеш че такива боклуци са навсякъде

GossipGirl89
11-06-2010, 20:43
За съжаление такива боклуци наистина ги има навсякъде. :?
И в нашия клас ги имаше само че тормозеха едно пълничко момче... От 8-ми до 12-ти клас не спряха да се подиграват с него и накрая резултата беше, че момчето не пожела да дойде на бала ни заради тях, защото беше предубеден и знаеше че дори и тогава, в последния ден, в който сме заедно, те ще се гаврят с него... Имахме 1 тъпак дето се подиграваше на всички момичета за нещо, но при нас хубавото беше, че поне в това отношение се подкрепяхме доста и общо взето никоя не му мълчеше, а го поставяше на мястото му. На такива олигофрени ни трябва да им се мълчи, а трябва да им се казва всичко в очите и да се хранят колкото се може повече - само това е начина, макар че понякога има такива простаци дето колкото и да им говориш не вдяват...
Най-добре приятелката ти да се обърне към директора и да го помоли той да вземе някакви мерки, ако не престанат да я тормозят... Ти щом си момче в такива моменти се опитвай да я защитаваш - не да се стига до бой (макар че си заслужава), но гледай да я предпазваш по някакъв начин... Момчетата в пубертетската възраст направо откачат и изобщо не се замислят какво причиняват на момичетата с думите и действията си - нежни и чувствителни същества сме и повярвайте - идея си нямате колко дълго може да остане нещо, което сте казали или направили, в главите ни...

Blacksun
11-06-2010, 21:17
Знам че е така..но няма просто никакъв изход явно като белязана е..всичко на нея се случва,а не е такава..смисъл,нито е дебела..нито пък грозна,просто е малко по едра..но разнообразието от хора явно им пречи на някой :)

danibebi
11-06-2010, 21:26
За съжаление такива боклуци наистина ги има навсякъде. :?
И в нашия клас ги имаше само че тормозеха едно пълничко момче... От 8-ми до 12-ти клас не спряха да се подиграват с него и накрая резултата беше, че момчето не пожела да дойде на бала ни заради тях, защото беше предубеден и знаеше че дори и тогава, в последния ден, в който сме заедно, те ще се гаврят с него... Имахме 1 тъпак дето се подиграваше на всички момичета за нещо, но при нас хубавото беше, че поне в това отношение се подкрепяхме доста и общо взето никоя не му мълчеше, а го поставяше на мястото му. На такива олигофрени ни трябва да им се мълчи, а трябва да им се казва всичко в очите и да се хранят колкото се може повече - само това е начина, макар че понякога има такива простаци дето колкото и да им говориш не вдяват...
Най-добре приятелката ти да се обърне към директора и да го помоли той да вземе някакви мерки, ако не престанат да я тормозят... Ти щом си момче в такива моменти се опитвай да я защитаваш - не да се стига до бой (макар че си заслужава), но гледай да я предпазваш по някакъв начин... Момчетата в пубертетската възраст направо откачат и изобщо не се замислят какво причиняват на момичетата с думите и действията си - нежни и чувствителни същества сме и повярвайте - идея си нямате колко дълго може да остане нещо, което сте казали или направили, в главите ни...

така е. :) ПП: даваш много изчерпателни и хубави отговори. :-)

Tempest
11-06-2010, 21:28
има хора, има и хора... като се върне, ако това продължава, най-добре да потърси друг клас... защото ме съмнява тия... не ми идва дума... кретени.. да, кретени ше свърши някаква работа.. та съмнява ме тия кретенчета да се спрат.. те мислят това за забава. Трябва или някой да се "е*ава" с тях, или някой да ги ступа.. в краен случай може и 2те (ако не си вземат поука)... щото това заслужават - да им се покаже, че не са недосегаеми.

danibebi
11-07-2010, 09:07
Кой клас сте ?

да, наистина, кой клас сте? Защото ако сте седми клас и ако кандидатствате, това ще е добре за нея, ще се махне от този клас. :)

Blacksun
11-07-2010, 13:24
8 клас..

minionka
11-07-2010, 13:37
8 клас..

Еми ако продължава така.. най-добре е да се премести в 9 клас.. в някое друго училище. Че ако това продължи до 12 клас самочувствието и ще е съсипано. А това няма да е добре!

GossipGirl89
11-07-2010, 14:00
danibebi, благодаря ти :-) Надявам се наистина мненията ми да са от помощ на някого :)

Иначе ако това продължи до 12-ти клас не само че самочувствието на момичета ще бъде смачкано - ще я комплексират отвсякъде и ще стигне до момент, в който ще я е срам да излезе навън... Имах една позната, която беше по същия начин - подиграваха я за външния й вид понеже беше малко пълничка и в лицето не се открояваше с кой знае какво черти и се стигна до момент, в който не искаше да излиза от тях, защото си мислеше че всеки, с който се размине на улицата я мисли за грозна и дебела :?

Просто момичето трябва да поеме инициативата в своите ръце и да търси начини да се справи с проблема. Ако оплакването при директора не помогне, нека пробва с местене в друг клас или в най-лошия случай - друго училище... Дано не се стига дотам, но ако не престанат да я обиждат и тормозят май това ще й е единственото спасение

Blacksun
11-07-2010, 14:18
danibebi, благодаря ти :-) Надявам се наистина мненията ми да са от помощ на някого :)

Иначе ако това продължи до 12-ти клас не само че самочувствието на момичета ще бъде смачкано - ще я комплексират отвсякъде и ще стигне до момент, в който ще я е срам да излезе навън... Имах една позната, която беше по същия начин - подиграваха я за външния й вид понеже беше малко пълничка и в лицето не се открояваше с кой знае какво черти и се стигна до момент, в който не искаше да излиза от тях, защото си мислеше че всеки, с който се размине на улицата я мисли за грозна и дебела :?

Просто момичето трябва да поеме инициативата в своите ръце и да търси начини да се справи с проблема. Ако оплакването при директора не помогне, нека пробва с местене в друг клас или в най-лошия случай - друго училище... Дано не се стига дотам, но ако не престанат да я обиждат и тормозят май това ще й е единственото спасение


За мен това не е решението на проблема..заради някой,на когото му се е приискало да се шегува,друг да страда и както каза НАЙ-ЛОШОТО да се мести в друго училище..Надявам се да се оправим/оправи

elito0o0o0
11-07-2010, 14:20
Оф, тъпо е да не си признаеш, че това си ти, а да казваш, че е приятелката ти... Ако беше наистина се случило на приятелката ти, най-малкото е, да беше я защитила и нямаше да пускаш теми...

ПП: Не знам с какво точно ние можем да ти помогнем? В такива случаи повечето хора се местят в друго училище и започват наново ако разбира се не им се занимава с хората, които са ги наранили. Или по друг начин казано - предават се. Според мен това не е най-правилното.. да бягаш от проблеми, но... за някои така е най-лесно.

Ssummerjam
11-07-2010, 15:02
Такива само някой с остър език и силни юмруци би ги оправил. :? :-x Добре ще е да отиде при психолог, [ не е задължително да е училищния ] със сигурност ще се почувства по-добре, пък и той ще й даде полезни съвети. Това е тежък период за нея и ще й е нужна голяяяяяяяма подкрепа. :-)

Blacksun
11-07-2010, 16:35
Оф, тъпо е да не си признаеш, че това си ти, а да казваш, че е приятелката ти... Ако беше наистина се случило на приятелката ти, най-малкото е, да беше я защитила и нямаше да пускаш теми...

ПП: Не знам с какво точно ние можем да ти помогнем? В такива случаи повечето хора се местят в друго училище и започват наново ако разбира се не им се занимава с хората, които са ги наранили. Или по друг начин казано - предават се. Според мен това не е най-правилното.. да бягаш от проблеми, но... за някои така е най-лесно.

Значи:
1.Съм момче
2.Мисля,че е най-добрата ми приятелка
и 3.Можеш да запазиш мнението за себе си.Не съм те карал на сила да пишеш каквото и да било :) Благодаря все пак за обърнатото внимание

van1
11-07-2010, 17:20
Да си хване гадже боксьор/ борец.

Reaper93
11-07-2010, 17:22
Искам да питам, защо във всяка подобна тема казвате:
"Оф, тъпо е да не си признаеш, че това си ти, а да казваш, че е приятелката ти...", и подобни??

Не разбирам защо да го правят, тук никой не ги познава, просто не виждам смисъл да лъжат...

Blacksun
11-07-2010, 17:51
Искам да питам, защо във всяка подобна тема казвате:
"Оф, тъпо е да не си признаеш, че това си ти, а да казваш, че е приятелката ти...", и подобни??

Не разбирам защо да го правят, тук никой не ги познава, просто не виждам смисъл да лъжат...

МОЖЕ БИ,ЗАЩОТО САМИТЕ ТЕ ГО ПРАВЯТ :)

autumn666
11-07-2010, 20:07
Мда, винаги във всеки клас трябва да има някой с който всички останали да се е*ават... тва е адски тъпо...
Ъм сподели с класната още веднъж, кажи на приятелката си да накара родителите и да се намесят - да звъннат на класната или ддз, по добре е от нищо все пак.
От колко време и се подиграват? Ако е от години, няма смисъл, най-добре е да се премести в друго училище, защото те вече са свикнали да обиждат точно нея и няма да спрат ей така.. кат ги е кеф да са злобни такива ще са.. отива в друго даскало и тва е.
Пък и щом ти е най-добра приятелка, защо не я защитиш ти? Отиваш, караш ги да спрат... -.- Като не си бил там, следващия път ще си.. Тя няма ли други приятели? ОМГ Намери и .. не може ВСИЧКИ да и се подиграват.. ако си има приятели ще се чувства по добре. Така си мисли че е сама. Утеши я. Ае действай.. Кво седиш и се оплакваш по форумите за приятелката си като дори и ти не си се опитал да и помогнеш..очевидно е как..освен ако тва наистина не се случва на теб и ти го криеш и казваш че е приятелката ти, тогава ситуацията е съвсем друга.

fenastz
11-07-2010, 21:01
Твоя приятелка...разбира се.

Blacksun
11-08-2010, 07:35
АКО МОЖЕХ НЯМАШЕ ДА СТОЯ И ДА ПИША В ФОРУМА БРАТ..ТАКА ЧЕ :]

Sham
11-08-2010, 07:52
а защо тя трябва да се мести, да попитам аз, а не онези, които не знаят как да се държат адекватно в училищната среда?

GossipGirl89
11-08-2010, 09:29
^ защото на онези едва ли им дреме особено. Ако директора или някой друг от настоятелството не прави нищо друго освен да ги предупреждава, никога няма да спрат, а момичето ще се съсипе отвсякъде.

Това с местенето го дадох като идея в краен случай... и по преценка. Аз лично ако бях на нейното място едва ли щях да издържа много в такава среда

TheNewReligion
11-08-2010, 13:00
Най-вероятно тая твоя приятелка всъщност си ти, ама няма значение. Помисли/ете дали не си/е направила нещо гадно, защото доколкото разбрах нещата са се променили внезапно. Крушката си има опашка.

Blacksun
11-08-2010, 17:07
Най-вероятно тая твоя приятелка всъщност си ти, ама няма значение. Помисли/ете дали не си/е направила нещо гадно, защото доколкото разбрах нещата са се променили внезапно. Крушката си има опашка.

Мисля че,краткия ми отговор ще ти е от полза пич? Както казах от такива като вас коментари не искам,защото нито променяте ситуацията,нито пък постигате нещо..за пореден път казвам,че съм момче и при следващият такъв коментар..може би няма да отговарям :] таааааа проблема не е от днес,за утре както се казва..той си е от доста време

ludiqtzubar96
11-09-2010, 09:10
Мда, винаги във всеки клас трябва да има някой с който всички останали да се е*ават... тва е адски тъпо...
То просто винаги е било така и винаги ще бъде.Във всеки клас трябва да има ''готините'',''зубърите''обик овенните които нищо не правят и тез на който всички им се присмиват.Аз помня 5ти клас бях пълничък (1.50,50 кг.)и едни постоянно ми се присмиваха.Мислех да се преместя обаче открих друга алтернатива-почнах да спортувам кудо(вид бойно изкуство смесица от борбо,карате,самбо и кик бокс).Тогава отслабнах много и пораснах-станах 1.52 и 43 кг.Аз си бях зубър по принцип,обаче почнах да се гордея с това.Накрая оня пак ми се присмиваше,обаче тогава му извиках:''Аз се виж ти бе.Не ставаш и под подметката ми да стоиш" и оня се ядоса и понечи да ме удари,обаче аз тей го шибнах,че той падна и си нащърби сериозно зъба и от тогаз всички почнаха да ме се присмиват за това.Аз оттогава станах мега уверен и сега в новия ми клас имим страшно много приятели.Затова тя трябва да види други алтернативи освен преместване.Па и да се премести,може да стане и по-зле-в другия клас може да има и по-гадни хора.

suNnykaty96
11-09-2010, 18:20
Знам, че много хора ще кажат, че да се преместиш е все едно да избягаш от проблема. Но само тези, които са го преживяли, знаят какво му е на едно момиче да стане рано сутринта, да си подбере дрехи, да си направи прическа и да отиде на училище с ясното съзнание, че я очаква още един гаден ден, в който ще й се подиграват и ще я унижават. Знам, защото съм го преживяла. Миналата година, в седми клас. Поне извадих късмт, че и без това щях да се местя. А също и подкрепата на най - добрата ми и може би единствена приятелка. Без нея просто нямаше как да успея. Затова сега ти трябва много, много да подкрепяш свойта приятелка, да я защитаваш, да я изслушваш, да я утешаваш и да й повдигаш самочувствието. Иначе най - добре е да се премести в друго училище, със същата специалност. На мен това ми помогна и сега се чувствам страхотно сред новите си приятели и това, което съм преживяла ми помага да ги оценя още повече и още по - добре. Знам, сега й е много трудно, но после, след година - две ще разбере колко важен е бил за нея този житейски урок и че след това, което е преживяла, вече нещо трудно би я изплашило.

meganet
11-09-2010, 19:05
Дръпни го настрани и го попитай какъв му е проблема.Може пък той да няма дори и тази пълничка приятелка аман от такива глупаци!

BlackEyedPeas
11-09-2010, 19:06
:-x :-x :-x :-x :-x Бахти тъпите, долни, проклети нещастници :-x :-x ее такива ги мразя най-много :-x

ПОДКРЕПЯМ С 2 РАЦЕ И 2 КРАКА! В моя клас има двама-трима шибаняци(С извинение), които почти всеки ден малтреатират едно момиче, тей като носи очила. Толкова гадно ми става за нея(То вече не я закачат), искам много да и помогна, но ме е страх, че после мен ще погнат или нещо такова. Ето един пример: Беше преди година, момичето стоеше седнало и облегнато на стената и чакахме тая по математика да дойде. И момчетата започнаха да взимат на едно момиче шишето и да й го подхвърлят и съответното момиче взе шишето и й го подхвърли на нея за да й го върне. Но онзи изведнъж кат' започна да й крещи и вика и започна да я рита. Много исках да й помогна, но знам, че онея ще започнат с мен да се заяждат.

TheNewReligion
11-10-2010, 18:52
:-x :-x :-x :-x :-x Бахти тъпите, долни, проклети нещастници :-x :-x ее такива ги мразя най-много :-x

ПОДКРЕПЯМ С 2 РАЦЕ И 2 КРАКА! В моя клас има двама-трима шибаняци(С извинение), които почти всеки ден малтреатират едно момиче, тей като носи очила. Толкова гадно ми става за нея(То вече не я закачат), искам много да и помогна, но ме е страх, че после мен ще погнат или нещо такова. Ето един пример: Беше преди година, момичето стоеше седнало и облегнато на стената и чакахме тая по математика да дойде. И момчетата започнаха да взимат на едно момиче шишето и да й го подхвърлят и съответното момиче взе шишето и й го подхвърли на нея за да й го върне. Но онзи изведнъж кат' започна да й крещи и вика и започна да я рита. Много исках да й помогна, но знам, че онея ще започнат с мен да се заяждат.
Ебаси жалкарите. И ти, и те. Хем ти е гадно, хем си мълчиш и й съчувстваш? Ебаси...

GossipGirl89
11-10-2010, 19:52
BlackEyedPeas, защити я!!!!! Какво като те почнат след това? Кажи им 2-3 по-остри приказки и ще видиш как ще млъкнат и хич няма и да смеят да ти се репчат.

Не се страхувайте от такива олигофрени, а ги поставяйте на мястото им. Тормозят по-скромните и свитите, защото са бъкани с комплекси и не знаят по какъв друг начин да изпъкнат

BlackEyedPeas
11-11-2010, 12:19
BlackEyedPeas, защити я!!!!! Какво като те почнат след това? Кажи им 2-3 по-остри приказки и ще видиш как ще млъкнат и хич няма и да смеят да ти се репчат.

Не се страхувайте от такива олигофрени, а ги поставяйте на мястото им. Тормозят по-скромните и свитите, защото са бъкани с комплекси и не знаят по какъв друг начин да изпъкнат

Ами те вече не я закачат, но Вие не знаете какви са! Ако тръгна да ги псувам става много по лошо. Още повече се дразнят като ги напсуват, например днеска с един започнаха да се закачат и оня като го напсувал, не можеха да го разтърват в часа, на косъм бяха да се сбият. Те и мен са закачали, или пък ся се закачат с едно момиче и само я удрят (леко) и тя като ги пипне и оня скача и й вика "Само да ме пипнеш още веднъж! Не ме пипай, ма!". Нямате си и представа колко искам да защитя другото момиче, но както казах - Не знаете какви са! Дори съм стигала до бой с един от тях, а имаше и друг случай със същото момче, преди мнооооооооооооого години. Така жестоко го ударих с топката, че се сви на земята и се разрева. Но после като тръгна срещу мен и искаше да ме цели с всичка сила с топката, а аз не го направих нарочно. Просто играхме на "маменка" момичета Vs. момчета и без да искам избоцах топката право в лицето му. После всички момчета ме обвиняваха, че съм го направила нарочно. Сега понякога започвам да се заяждам с тях. Но преди бях малко по свита и не исках да се закачам с тях. Сега не ми пука особенно, а и те не я закачат вече. Но ако тръгнех преди да й помагам, ще започнеха да ритат и блъскат и мен! Преди 2 седмици ударили момичето (И аз не разбрах как точно), не било силно, но разбрах, че след училище момичето е ходило на лекар. :? :? :? Как може да има такива изроди?

GossipGirl89
11-11-2010, 13:51
BlackEyedPeas, никъде не е казано, че трябва да ги псуваш.
Останах с впечатлението, че от доста време учиш с тях, а от това следва да ги познаваш достатъчно добре че да знаеш кое им куца. Можеш да ги засегнеш с думи (не псувни) като ги "удариш" по болното място. Всеки един от тях си има някакъв недостатък или издънка, от които се срамува - удряй словесно там. Като ви бият защо си траете бе момичета? Имате класи ръководители, имате директори, имате психолози... отивайте и се оплаквайте докато не вземат мерки! И стига с този страх "какво ще стане", "ама вие не знаете какви са", "на какво са способни"... като ви посегнат на следващия ден завеждате някой по-якичък приятел да им посвие сърмичките и ще клекнат

Infection
11-11-2010, 14:27
За съжаление такива боклуци наистина ги има навсякъде. :?
И в нашия клас ги имаше само че тормозеха едно пълничко момче... От 8-ми до 12-ти клас не спряха да се подиграват с него и накрая резултата беше, че момчето не пожела да дойде на бала ни заради тях, защото беше предубеден и знаеше че дори и тогава, в последния ден, в който сме заедно, те ще се гаврят с него... Имахме 1 тъпак дето се подиграваше на всички момичета за нещо, но при нас хубавото беше, че поне в това отношение се подкрепяхме доста и общо взето никоя не му мълчеше, а го поставяше на мястото му. На такива олигофрени ни трябва да им се мълчи, а трябва да им се казва всичко в очите и да се хранят колкото се може повече - само това е начина, макар че понякога има такива простаци дето колкото и да им говориш не вдяват...
Най-добре приятелката ти да се обърне към директора и да го помоли той да вземе някакви мерки, ако не престанат да я тормозят... Ти щом си момче в такива моменти се опитвай да я защитаваш - не да се стига до бой (макар че си заслужава), но гледай да я предпазваш по някакъв начин... Момчетата в пубертетската възраст направо откачат и изобщо не се замислят какво причиняват на момичетата с думите и действията си - нежни и чувствителни същества сме и повярвайте - идея си нямате колко дълго може да остане нещо, което сте казали или направили, в главите ни... Съгласен сам с теб!!!

Infection
11-11-2010, 14:27
За съжаление такива боклуци наистина ги има навсякъде. :?
И в нашия клас ги имаше само че тормозеха едно пълничко момче... От 8-ми до 12-ти клас не спряха да се подиграват с него и накрая резултата беше, че момчето не пожела да дойде на бала ни заради тях, защото беше предубеден и знаеше че дори и тогава, в последния ден, в който сме заедно, те ще се гаврят с него... Имахме 1 тъпак дето се подиграваше на всички момичета за нещо, но при нас хубавото беше, че поне в това отношение се подкрепяхме доста и общо взето никоя не му мълчеше, а го поставяше на мястото му. На такива олигофрени ни трябва да им се мълчи, а трябва да им се казва всичко в очите и да се хранят колкото се може повече - само това е начина, макар че понякога има такива простаци дето колкото и да им говориш не вдяват...
Най-добре приятелката ти да се обърне към директора и да го помоли той да вземе някакви мерки, ако не престанат да я тормозят... Ти щом си момче в такива моменти се опитвай да я защитаваш - не да се стига до бой (макар че си заслужава), но гледай да я предпазваш по някакъв начин... Момчетата в пубертетската възраст направо откачат и изобщо не се замислят какво причиняват на момичетата с думите и действията си - нежни и чувствителни същества сме и повярвайте - идея си нямате колко дълго може да остане нещо, което сте казали или направили, в главите ни... Съгласен сам с теб!!!

Destroyer89
11-11-2010, 16:41
Задължение е на класният ръководител да се оправя с тези работи !!!

bloodyred
11-13-2010, 20:21
:-x :-x :-x :-x :-x Бахти тъпите, долни, проклети нещастници :-x :-x ее такива ги мразя най-много :-x

ПОДКРЕПЯМ С 2 РАЦЕ И 2 КРАКА! В моя клас има двама-трима шибаняци(С извинение), които почти всеки ден малтреатират едно момиче, тей като носи очила. Толкова гадно ми става за нея(То вече не я закачат), искам много да и помогна, но ме е страх, че после мен ще погнат или нещо такова. Ето един пример: Беше преди година, момичето стоеше седнало и облегнато на стената и чакахме тая по математика да дойде. И момчетата започнаха да взимат на едно момиче шишето и да й го подхвърлят и съответното момиче взе шишето и й го подхвърли на нея за да й го върне. Но онзи изведнъж кат' започна да й крещи и вика и започна да я рита. Много исках да й помогна, но знам, че онея ще започнат с мен да се заяждат.

Защото носи очила?? За Бога .. адска тъпотия е това.. :-o И в моя нов клас има едно момиче, на което постоянно й се подиграват, доста пъти няколко момичета казваме на въпросните да престанат, но резултат няма .. Просто е адски жалко, че има такива хора и то деца ..

BlackEyedPeas
11-13-2010, 20:38
И аз много се дразня от това! Какво като едни носят очила, други шини и т.н. Много се дразня! Във 2 клас носих очила, но след това спрях да ги нося изведнъж. Никой не ми е казвал, че трябва да ги махам, трябваше да ги нося още, но точно заради това спрях да ги нося. Така и не отидох повече при очния лекар. Не съм ходила от много години. Нашите сега се притесняват, че може би сега съм трябва да нося очила. Но аз не искам! Според мен си виждам перфектно и от далче и от близко. (Защото носех очила за близко виждане.) Точно заради такива хора очите ми така и не се оправиха. Все пак са ми помогнали тези очила, но съм сигурна, че ако ги носех още може би щях да съм още по-добре. Според мен си виждам перфектно, но съм сигурна, че сега ако отида на очен лекар, сигурно веднага ще ми кажат, че съм за очила.

bloodyred
11-14-2010, 07:57
И аз много се дразня от това! Какво като едни носят очила, други шини и т.н. Много се дразня! Във 2 клас носих очила, но след това спрях да ги нося изведнъж. Никой не ми е казвал, че трябва да ги махам, трябваше да ги нося още, но точно заради това спрях да ги нося. Така и не отидох повече при очния лекар. Не съм ходила от много години. Нашите сега се притесняват, че може би сега съм трябва да нося очила. Но аз не искам! Според мен си виждам перфектно и от далче и от близко. (Защото носех очила за близко виждане.) Точно заради такива хора очите ми така и не се оправиха. Все пак са ми помогнали тези очила, но съм сигурна, че ако ги носех още може би щях да съм още по-добре. Според мен си виждам перфектно, но съм сигурна, че сега ако отида на очен лекар, сигурно веднага ще ми кажат, че съм за очила.
То и аз нося очила, да не говорим че с тях се харесвам повече, някак си ми отварят лицето, но както и да е .. Та мисълта ми е, че някои хора с очила им е 235347574 пъти по-хубаво, отколкото без, + това доста хора си ги носят като аксесоа,р и какво по дяволите е това застаряло мислене на някои хора, че като еди-кой-си носи очила, е грозен ..? :(