PDA

View Full Version : целувка?



wasch0
11-06-2010, 17:54
Ами.. с едно момче си писахме по скай цяла вечер, всичко перфектно. На другия ден изялзохме. Той ме пергръщаше,намеци ала бала. По много начини ми намекна, че иска целувка, но аз предцених, че това не е работа на момичето. Гушнафх го за чао и се прибрах. След 15мин гледам на сакйпа му "габи :*:*:*:*". Шашнах се.. Попитах го дали си е намерил гадже и той каза долу-горе. Случва ми се за втори път. С едно друго момче също бях излизала и не му дадох целука и той си помисли, че не го харесвам.

Вие мислите ли, че аз трябва да направя тази първа крачка?
И защо правят така.. уж ме харесват, казват ми го и после друга..

Spikeey
11-06-2010, 17:58
Предполагам, се опитва да те накара да ревнуваш и така ТИ да пойскаш целувка от него :lol:

wasch0
11-06-2010, 18:04
Той: ne iskash nali
Аз: ти искаш ли :D
Той: mai mai

:-D :-D :-D

justwondering
11-06-2010, 18:19
Попитах го дали си е намерил гадже и той каза долу-горе.

Аз мисля, че визира теб. :)

И защо да е работа на момчето? Той може да реши, че не го харесваш, ако не ми отвръщаш на свалките. Аз така бих си помислила. Той ти прави намеци и ти, ако го харесваш, би следвало да отвърнеш. Поне такава е моята логика. :)

Neftochimic
11-06-2010, 18:20
май, май?!?!?!
тоя е много кухо парче.... :lol:

itkof
11-06-2010, 18:23
За мен и за моите приятели/ки момчето трябва да целуне момичето,а не обратното.

wasch0
11-06-2010, 18:26
не визира мен :D пише габи :D

notlike
11-06-2010, 18:31
Хахаха, добрия стар номер - влезе в капана му. Това е толкова стар номер, че няма и накъде. "Love u X" и гледаш дали Y ще ревнува. Човек, който не обича, не ревнува. Въобще не се притеснявай, успя да се убеди, че и ти го обичаш. Действай смело, това с въпросното име Габи просто е с цел да те провокира. Не е идиот, който върти по 20 жени едновременно, нали? Ако не е такъв, c'mon. Ако ли е - връщам си думите назад :D

wasch0
11-06-2010, 18:40
аз мисля,че е истинска..той ми пише с някво беразличие пък не съм очаквала да е такъв плейбой..

ScarletBite
11-06-2010, 18:40
Момчета трябва да е активната страна. Закон 8)

На мен ми се е случвало нещо подобно, само че за секс - постоянно ме питаше "искаш ли, искаш ли... ", докато не ми изпари цялото желание.

Ssummerjam
11-06-2010, 18:50
Хаха, не му се хващай на трикчетата, тва с Габито е номер. Иска да види реакция, за да разбере има ли нещо от твоя страна.

DREAM95
11-06-2010, 18:59
Хаха, не му се хващай на трикчетата, тва с Габито е номер. Иска да види реакция, за да разбере има ли нещо от твоя страна. :) дам :-D

notlike
11-06-2010, 19:00
А, гутен моргин :-D

jghgh
11-06-2010, 19:01
аз мисля,че е истинска..той ми пише с някво беразличие пък не съм очаквала да е такъв плейбой..
Ако е такъв му тегли майните?

Изглежда като някакъв лигав сопол с женски манталитет, а сигурно е от ония, новите мъже, които са си забравили мястото в природата - а то е именно на избираните (от жените), а не на избиращите. В природата мъжът се доказва, но крайният избор е на жената, дали ще се съгласи да има връзка/да целуне/да прави секс с мъжа. :)

Така че, не знам какво си мислиш, че правиш? Играеш ролята на избирана ли? Направо го отеби, ето защо:

Защото доста прилича на онези типове момчета-кифльоци, които са решили да се държат като п??тки, което е женска, а не мъжка черта - да шикалкавят. Бе изобщо що за тъпо е да ти отговори на въпроса имаш ли си гадже "горе-долу" о_О Или пък на "искаш ли целувка?" - "май май" :shock: За мен е шокиращо п?ткенско.

И изобщо какво се държи като някоя пикла? Чака те да го целунеш.. Бре, какво ще му стане на момчето, ако то целуне 1во!
То и в живота някой ако иска нещо, трябва да си го вземе, а не да си го проси или нещо подобно. Супер жалкото поведение..

А сега ако се държи сърдито с теб, тва е пълната тъпня. За кого се мисли?
Аман от правежи.. Но сигурно сте доста малки.:)

wasch0
11-06-2010, 19:08
Ама сега аз какво да правя? Да се държа както преди или да го оставя..

areon4o
11-06-2010, 19:13
по добре си намери някои по готин и по сериозен .. не да ти говори горе долу... и да се прай на играч :D

wasch0
11-06-2010, 19:14
не апдат от дърветата :D

wasch0
11-07-2010, 16:56
хаха той махна целувките,.аз си сложих две,.вида ги и си сложи три аз четири той пет с прегръдка аз шест със сърце :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

3oPuTy
11-07-2010, 16:59
"Вчера в детската градина ..." Ля-ля-ля ... :-({|=

wasch0
11-07-2010, 17:48
"Вчера в детската градина ..." Ля-ля-ля ... :-({|=

и аз сама се чудя на глупустите ни :?

Страх ме е да му пиша.. или по-точно не знам какво и вобще да ум пиша ли..

awerw
11-07-2010, 17:53
работи на няколко фронта и при другата му провървява повече и ти се хвали :lol:

Paramour
11-07-2010, 18:24
Добре, помисли малко.
Той е искал да те целуне, а ти си го отрязала/макар и не директно/
Какво очакваш да си помисли?
Ти какво би си помислила, ако искаше да целунеш момче, а то се дърпаше? Щеше да му кажеш "айде да станем гаджета" ли? ...

п.п. кви са тея целувки, кви са тея работи? Целувките на профилите ли си ги слагате? Явно и двамата се правите на недостъпни...