PDA

View Full Version : Към момчетата



zvezdichkaaa
11-06-2010, 20:43
Питам,понеже засегнахме темата с момчетата от компанията и те твърдят,че първата им мисъл,като видят някое момиче направило им впечатление,е че искат да я чукат.
Т.е. примерно отивате на купон харесвате някое момиче и това е първото за което си помисляте.После вече,когато ( или ако) имате възможността да я опознаете се сещате,че от това момиче може да извлечете нещо повече от единия секс.
Е така ли е при вас или хората,с които съм говорила са някакви аномалии :D ?

BladeDancer
11-06-2010, 20:53
Ми така си е. Дори и да не искаш винаги ще погледниш ту задник цици или як фейс... Просто не можеш идва ти от вътре не се контролираш. баш да си мислиш как се чукаш с момичето не но определено заради това го оглеждаш лол... Пък и кво те притеснява това. По дрехите посрещат по ума посрещат. Мисля че всеки ще се съгласи с мен , че ако е някво тъпо момиче дразнещо или такова дето не харесвам или не ми е приятно въобще няма да я заговоря даже а пък кво остава за секс :D.

SemperFidelis
11-06-2010, 21:00
:?

Behemoth
11-06-2010, 21:09
Да си представим следната ситуация:
В някакъв клуб виждаш готина мацка с предизвикателно къса пола и голямо деколте. На дали ще възкликнеш: "Лелеее, това е страшно интелигентно и сериозно момиче!". Много ясно, че първото нещо, което ще ти мине през главата, ще е идеята за секс. Човек, който търси нещо по-сериозно от 'забавление за една нощ', на дали би се впечатлил САМО и единствено от външния вид на момичето.

Arterranes
11-06-2010, 21:16
Ти сама подтикваш хората да изберат 2-рото което според теб е правилно. За да разбереш истинските отговори, трябва да направиш и 2-та отговора еднакво "привлекателни". Личи си, че сама си знаеш какви ще са отговорите на анкетата :D

mArMaLaDkA
11-06-2010, 21:21
примерно отивате на купон харесвате някое момиче и това е първото за което си помисляте.

логично. повечето момчета затова и ходят по купони/дискотеки. и без да са видели момиче, пак за това си мислят. и обратното - ако са видели сто, и стоте си ги представят голи.

jghgh
11-06-2010, 21:27
^мдааа, великата мъжка природа " "


Ако случайно имаш голям процент отговори "Искам да опозная човека 1во, не си мисля за секс", да знаеш, че е пълна лъжа от хора, които ги е срам да са откровени със себе си.


Успокоителното е, че наистина по ума изпращат, така че не е като момчетата да не проявяват чувства и интерес, ако си красиво и умно момиче (т.е. стойностен човек)

Но за да разберат те, че ти си такава, трябва да изглеждаш привлекателно все пак - ако не им хванеш окото, няма да разберат що за човек си иначе, защото няма да се поинтересуват да разговарят с теб.

umri
11-06-2010, 22:07
80% от отговорилите са гейове. Ако не съм си представил дори за миг как ми крещи името, докато ми точи ятагана, значи няма никакъв шанс за опознаване.

пп. Вярно е, че трябва да е интелигентна за да има нещо повече от секс, но първата мисъл...

chemist9009
11-06-2010, 22:10
Първо опознаване в леглото('духовно') :D :D после морално ако се стигне до него :lol: :lol: :lol: ако не стане къш...следващата 8) 8) 8)

zvezdichkaaa
11-07-2010, 04:27
Ти сама подтикваш хората да изберат 2-рото което според теб е правилно. За да разбереш истинските отговори, трябва да направиш и 2-та отговора еднакво "привлекателни". Личи си, че сама си знаеш какви ще са отговорите на анкетата :D


Е сега според мен кое е правилно няма значение.Просто при мен,като момиче,сексът идват като екстра,не като цел.
А момчето,с което говорих се изрази,така че когато обикновено тръгва да се запознава с някое симпатично момиче първоначално е за да я вкара в леглото,а чак по-късно ако момичето се окаже свястно му щраква,че може да има връзка с нея,например.Така ли?

Burn94
11-07-2010, 06:33
Естествено че първата мисъл е секса просто така е устроен мъжкия мозък :D не знам кой ще е самоубиеца който ще сложи ръка на сърцето и ще каже обратното ... В определен процент от случаите обаче в последствие си променям мнението на ами с нея можем да сме само приятели или пък може да стане нещо сериозно ама първата мисъл си е секс няма какво да се лъжем :)

DarkTemplar
11-07-2010, 06:44
Естествено, че първата мисъл е за това кво бих й правил. От друга страна не бих се занимавал с някоя проста и дразнеща шматка само заради единия секс. Трябва да ме грабне с нещо - чар, загадъчност => истината е някъде по средата.

Ходя по купони най-вече да се забавлявам, не да си увеличавам бройката.

notlike
11-07-2010, 06:59
Е, че като видя хубава жена, няма първо да си я представя в булчинска рокля я :-D

deadshadow13
11-07-2010, 07:44
Естествено че първата мисъл е секса просто така е устроен мъжкия мозък :D не знам кой ще е самоубиеца който ще сложи ръка на сърцето и ще каже обратното ... В определен процент от случаите обаче в последствие си променям мнението на ами с нея можем да сме само приятели или пък може да стане нещо сериозно ама първата мисъл си е секс няма какво да се лъжем :)

Еми ще ти кажа кой явно само ''Обратният Мъж'' или на чист и прост селски език ЛУКЧО като я погледне ще си каже оооо трябва да ходим заедно на маникюр...

А по повод темата Бърн 94 си го е написал така е така сме остроени просто мислим с тази глава отдоло.Нали знаете мъжът има две глави:
С едната мисли,а другата му е върху раменете.

ImmoralMind
11-07-2010, 11:00
Ега ти отговорите. Поне искрено се посмях.

Видя ли момиче, първото което правя е да я опозная. Първо трябва да ми грабне ума, че после да може да ми грабне и окото.

За така остроените - Говорете си за вас. Направили ли сте проучване на група произволно избрани мъже/момчета, а после да сте си направили някаква статистика, или съдите по групичката изверги около вас? Така си и знаех, нямам нужда от отговор.

Когато ходя по клубове най - малко ме интересува как е облечено едно момиче, или с к'ва прическа е. Гледам маниерите и усмивката и. После, ако това ми допадне ще се запозная с нея, след което ще се опознаем и както се стекат обстоятелтвата - така да е.

IKnowYou
11-07-2010, 11:14
Нормално е това да е първата мисъл.
То и при нас, жените, не мисля, че е по-различно. Като видиш някое готино момче с чаровна усмивка и секси тяло, не си мислиш как си пазарувате заедно от Била, нали ? :D

zvezdichkaaa
11-07-2010, 14:17
^ Не,мисля че ме кефи и искам да се запознаем,а не че искам да го изчукам (поне не на първо време ;d ).

OldSchoolRebel
11-07-2010, 15:44
Абе, зависи колко хубави. Някои хубави просто са облечени така, че порочните мисли сами си идват.

BladeDancer
11-07-2010, 16:31
ама ти наистина си задала много неподходящ въпрост
.. Повечето от отговорилите или не са разбрали или се правят на ударени или са педераси ( без извинение)! Като видиш момиче за кво си мислиш бе? Колко е умна ли? Едва ли... Ако някой ми каже че като види момиче ще си мисли колко е интелигентна е да му еба и майката представите ми за тоя свят за разбити!

fenastz
11-07-2010, 21:27
Добре, не е ли нормално ?! Естествено, че като отчета, че е сексуално атрактивна ще искам да правя секс с нея, но това не значи, че не бих искал да я опозная и като човек.

BladeDancer
11-07-2010, 22:03
Не съм искал да кажа, че не искам да я опозная като човек.. просто първото нещое да си помисля колко е яка.

ivan_realmadrid
11-08-2010, 06:37
Зависи от момичето може да искам първо да я опозная.

OldSchoolRebel
11-08-2010, 06:38
ама ти наистина си задала много неподходящ въпрост
.. Повечето от отговорилите или не са разбрали или се правят на ударени или са педераси ( без извинение)! Като видиш момиче за кво си мислиш бе? Колко е умна ли? Едва ли... Ако някой ми каже че като види момиче ще си мисли колко е интелигентна е да му е** и майката представите ми за тоя свят за разбити!

Ами, зависи бе човек. Като видя някоя с къса поличка, или пък с огромно деколте, очевидно е за какво си мисля, но като видя някоя хубавка, но с по-закрито облекло, си мисля "Ей, я да проверим дали тази не е умна освен хубава, че може да стане нещо повече от зарибявката...".

В смисъл, след един период спираш да търсиш само тъпи хубави мацки за единия секс, нали се сещаш. Не спираш фантазиите, де, но просто вече гледаш по малко по-различен начин.

Niakoitam
11-08-2010, 08:01
Всъщност не се бях замислял над този въпрос толкова задълбочено, но гласувах с "Не е така,бих искал да я опозная,като човек първо."
Защо ли? Ще отговоря. Като цяло идеята за секс за една нощ не ми допада особено най-малкото защото като знам какъв съм влюбчив може да си навлека само проблеми по този начин. Е, с времето започва да ми се вижда все по приемливо, но все пак. Като видя някое момиче и ми хареса си казвам нещо от рода: "От това момиче може да илезне страхотно гадже" Обаче след това несъзнателно започвам да се опитвам да я поопознавам още външно и вътрешно. И тъй като нещо в мен винаги говори че перфектни хора не съществуват ако ми изглежда перфектно красива и перфектно точна по характер несъзнателно започвам да търся негативите във външният и вид и характера и докато не намеря поне малко такива и след това продължавам да търся колкото повече време съм или общувам с това момиче. И обратното. Ако някое момиче ми се види не чак толкова перфектно, но все пак чаровна започвам отново несъзнателно да търсят позитивите във външният и вид и характера и и така продължавам да търся колкото повече време съм или общувам с даденото момиче. Това не трае само няколко минути а постоянно.

zvezdichkaaa
11-08-2010, 11:33
ама ти наистина си задала много неподходящ въпрост
.. Повечето от отговорилите или не са разбрали или се правят на ударени или са педераси ( без извинение)! Като видиш момиче за кво си мислиш бе? Колко е умна ли? Едва ли... Ако някой ми каже че като види момиче ще си мисли колко е интелигентна е да му е** и майката представите ми за тоя свят за разбити!

Ами, зависи бе човек. Като видя някоя с къса поличка, или пък с огромно деколте, очевидно е за какво си мисля, но като видя някоя хубавка, но с по-закрито облекло, си мисля "Ей, я да проверим дали тази не е умна освен хубава, че може да стане нещо повече от зарибявката...".

В смисъл, след един период спираш да търсиш само тъпи хубави мацки за единия секс, нали се сещаш. Не спираш фантазиите, де, но просто вече гледаш по малко по-различен начин.



Еми това имах предвид!Не е задължително да се заговори хубаво момиче единствено с цел секс,понякога е и с цел опознаване,среща това,онова... (:

awerw
11-08-2010, 16:42
Абе първата мисъл :D може 8-) ,но като се замисля и други мисли ми идват.

Greennight
11-08-2010, 16:43
Хмм..нещо средно,но по-скоро първото :lol: 8-)

lunichkaaa
11-09-2010, 13:36
Първата ви мисъл,като видите готино момиче-секс?!
Така е.
50% [ 22 ]
Не е така,бих искал да я опозная,като човек първо.
50% [ 22 ]

Общо гласове : 44

:shock: :lol:

NeZaPoznat
11-09-2010, 13:50
Питам,понеже засегнахме темата с момчетата от компанията и те твърдят,че първата им мисъл,като видят някое момиче направило им впечатление,е че искат да я чукат.
?

Звездичкеееее!

Ако това не беше първата ни мисъл (на момчетата) забравете да ви сваляме , черпим , глезим и всичко останало :-P тъй че радвайте се че е 8-) защото ще дойде време и да не е :D - като се сбабичосате 8-) да си видял някой пич да сваля бабичка 8)

NeRoX
11-09-2010, 13:52
Странно! Първо цъкнах едното, спрях и се замислих, цъкнах другото и пак спрях и пак са замислих. Накрая прецених, че всичко е строго индивидуално при мен. Има момичета, които като видя първата мисъл ми е "секс". Не че бих отказал да се запозная с тях и да имам нещо по-сериозно, но то е като по default някак си. Има момичета, които като ги видиш просто си казваш "WOW! Тя е като ангел..."! И просто искаш да седнеш с/у нея и да й се любуваш и да контактуваш с нея. В момента думата "секс" в главата ти отива някъде мноооого далеч. Едни момчета се стремят към 1-вия тип, други към втория... Аз ще остана към 2-рия! :)

jghgh
11-09-2010, 17:03
Странно! Първо цъкнах едното, спрях и се замислих, цъкнах другото и пак спрях и пак са замислих. Накрая прецених, че всичко е строго индивидуално при мен. Има момичета, които като видя първата мисъл ми е "секс". Не че бих отказал да се запозная с тях и да имам нещо по-сериозно, но то е като по default някак си. Има момичета, които като ги видиш просто си казваш "WOW! Тя е като ангел..."! И просто искаш да седнеш с/у нея и да й се любуваш и да контактуваш с нея. В момента думата "секс" в главата ти отива някъде мноооого далеч. Едни момчета се стремят към 1-вия тип, други към втория... Аз ще остана към 2-рия! :)

Ооо, връщам си вярата в мъжете...

NeRoX
11-09-2010, 19:11
Странно! Първо цъкнах едното, спрях и се замислих, цъкнах другото и пак спрях и пак са замислих. Накрая прецених, че всичко е строго индивидуално при мен. Има момичета, които като видя първата мисъл ми е "секс". Не че бих отказал да се запозная с тях и да имам нещо по-сериозно, но то е като по default някак си. Има момичета, които като ги видиш просто си казваш "WOW! Тя е като ангел..."! И просто искаш да седнеш с/у нея и да й се любуваш и да контактуваш с нея. В момента думата "секс" в главата ти отива някъде мноооого далеч. Едни момчета се стремят към 1-вия тип, други към втория... Аз ще остана към 2-рия! :)

Ооо, връщам си вярата в мъжете...
Дълго мислих дали да отговоря, но накрая се реших. Първо мерси за комплимента, поласкан съм! :) Второ и аз съм учуден, че още има момичета, които взимат думите ми на сериозно. Третото и най-важно - знаеш ли колко е трудно в днешни дни да впечатлил едно момиче с подобна честност и откровеност. Да и кажеш, че наистина си луд по нея и искаш да я направиш най-щастливото момиче на света каквото и да ти струва това. Повечето няма да те приемат на сериозно и биха били дори по заинтригувани да ги третираш като мърши. Такива като мен са за някой филм от 80-те, но не и днес...

jghgh
11-10-2010, 09:08
Хаха, еми на мен пък ми е писнало от мъже, които се интересуват само от секса и те поставят на последно място, като 1во са забивките, купоните и т.н. и за тях е нормално да си нехранимайко, когато си във връзка.. :-o

NeRoX
11-10-2010, 09:21
Хаха, еми на мен пък ми е писнало от мъже, които се интересуват само от секса и те поставят на последно място, като 1во са забивките, купоните и т.н. и за тях е нормално да си нехранимайко, когато си във връзка.. :-o
Знаеш ли, интересното е, че за тия момчета чувам почети само във филмите и в интернет. За толкова години разговори с приятели и големия набор от хора, които познавам са такива каквито аз описах. Тия дето търсят само секс и ти си им на последно място в бележника със задачи ми се губят в полезрението доста години вече. За мъжа особено секса си е нещо много важно, както и за все повече момичета в днешни дни. Особено, ако и двамата партньори са по-големи. Примерно, ако тя е по-малка от мен бих и дал нужното време без да я пристискам, но всичко си има граници. Пък и секса в едно връзка доказано носи повече положителни точки и емоции отколкото въздържанието. Най-важното е секса да не ти е целта в една връзка. Това е супер неприятно. Аз примерно мога да кажа, че ако съм влюбен в едно момиче никога, ама никога не съм си я представял гола. Други, да! Но нея никога. Такова е моето влюбване, но не всички хора са такива. Може би просто ми е такова обкръжението. Повечето ми познати са от елитни гимназии в Пловдив и може би наистина възпитаните хора са доста по-човечни...

jghgh
11-10-2010, 17:10
^oпределено.
Това, което казваш, е искрената ми мечта за някой, който да е влюбен в мен.

Но става дума за средата, човек, ти го каза - едно е в елитните гимназии.
Но тук като чета по форумите как всички се изказват супер егоистично и затова се обезверявам малко.


Спирам със спама ;]

bootyboy
11-13-2010, 21:31
не ходя по купони, не се заглеждам по момичетата на улицата...тази която искам я няма там

tonique
11-14-2010, 08:47
Който го е дал е излъгъл :D
Не е така,бих искал да я опозная,като човек първо.

Saphire
11-14-2010, 18:08
Първата ми реакция и мисъл, като видя момиче, което много ми харесва и е привлекателно е да отида да говоря с нея и да се опитам да и се харесам ...
пп. Много момчета са като твоите приятели и първо това си представят. При мене се случва това ако момичето прилича на момиче за такива услуги, а не е това, което търся.