PDA

View Full Version : След всяка пъпка, дупчица?



sa6opi4a
11-06-2010, 21:05
Здравейте. На 22 съм и от време на време ми набира по някоя пъпка. Но от няколко месеца съм забелязал, че когато ми излезне пък после след нея кожата ми на това место в леко навътре, като лека дупчица получена... Попринцип гледам да ни стиксма, но като набере някоя с бяло или такава дето ти стега кожата, няма как да ги оставя. Винаги след това, мажа по 3-4 дена с крем здраве колкото да заздрави местото, но явно не предовратява появата на дупчица след това...? Някой да има решение, понеже вече имам 4-5 дупчици по лицето от тея пъпки и въобще нямам намерението за още. Някакво решение за избегването на това чудо? Някакъв крем за мазане след като пъпката е изстискана или сама се е изстискала така казано (докато спиш)... ? Винаги след пъпка има раничка, ако с времето не се е махнала сама, точно тая раничка прави дупчицата? Някакво решение? Чул съм, че пилинга оправя тия неща, но все пак на мен ми излазат все още пъпки и някак е безмислено да хвърля 100 лв или там колко е това, за него, и резултата пак да се върне след няколко месеца.

(Няма смисъл да ми препоръчвате мазила за пъпки, кожни лекари и т.н., с тея неща съм ги минал преди години и нищо не е помогнал и Нивеа, и пюр+ и спиртове и гарниер и т.н. Просто нямат спиране.)

jeni92_abc
11-06-2010, 21:09
http://contractubex.bg/

sa6opi4a
11-07-2010, 01:08
Това е някаква паста, така л ида го разбирам? Някакви пари, колко струва? А тоя твоя контрабуекс не е ли само за белези, които са нагоре, като след оперция и т.н., а не за дупчици, такива дето са навътре?

spopi
11-07-2010, 11:31
И мен ме интересува цена. :)

sa6opi4a
11-07-2010, 14:42
Разбрах, че струва около 12-15 лв, но не знам дали помага за дупчици.

jeni92_abc
11-07-2010, 18:37
тея дупчици са белези от акне,нали така? така че би трябвало да помага

ParisHilton
11-08-2010, 12:22
Слава Богу, че при мен не става така.. братовчедка ми, й се появяват такива дупчици..

koni
11-08-2010, 18:37
Пробвала съм го контратубекса. За съжаление без ефект. Пробвай билков пилинг - точно му идва времето, но си е цифра и сама не се и опитвай да не стане по-лошо.