PDA

View Full Version : Моля помогнете какво да правя..



MXVL
11-06-2010, 22:58
Здравейте на всички аз съм момче на 17 години
Та направо на въпроса:Преди 2 месеца се запознах с едно момиче към което много се привързах и мога да кажа че се влюбих в нея,но преди да се запозная с нея тя е била влюбена в някакво друго момче но с времето ми каза че го е забравила и почнала мен да обича но постоянно се карахме за него че все говореше..с времето се пооправиха нещата казах и че не искам да му казва даже здрасти защото много я ревнувам от него тя му изтри номера и всичко контакти с него свършиха.Но преди няколко дена когато ходих в тях гледам на някаква тедтрадка пълно сас неговото име с най различни неща обичам те и т.н попитах я защо го е писала а тя ме лъже че е било преди и просто е забравила да ги изтрие тия неща което дълбоко ме съмнява...също преди да взема тетрадката не ми я даваше сас оправданието че имало грозни рисунки :D.Също се караме за най-различни неща като прави нещо изобщто не мисли дали ще ми я приятни и т.н.Имам съмнения и че ме лъже за други неща какво да правя и имали начин да разбера когато ме лъже...помогнете ако сте ме разбрали какво имам напредвит :(

BladeDancer
11-06-2010, 22:59
Не мисли за това момче... Лесно е.

MXVL
11-06-2010, 23:09
Не мисли за това момче... Лесно е.как да не мисля като поне веднъж на 10-12 дена намирам нещо свързано с него около приятелката ми....и постояно вика едно и също забравила съм го а като и кажа нещо думите са и едни и същи:ДА ДОБРЕ,или ако я питам "НЕЗНАМ"...

Ssummerjam
11-07-2010, 10:11
Не е искала да видиш тетрадката, защото всъщност любовните излияния са отскоро, още не го е забравила. Не мисля, че връзката ви има бъдеще, щом си компромисен вариант.

go71n
11-07-2010, 10:17
Не е искала да видиш тетрадката, защото всъщност любовните излияния са отскоро, още не го е забравила. Не мисля, че връзката ви има бъдеще при положение, че ти си нещо като "утешителна награда". :(

+1

приятел как да ти го обясня.. всеки си има няква тръпка ако мога така да се изразя. Тя може сега да е с теб и наистина да има чувства към теб след 3 месеца да е с друг и към него да има чувства, но този първия винаги ще и остане фикс идея.. нали знаеш ако нещо не можеш да го имаш го искаш още повече и повече.. моя съвет към тебе е да не се влюбваш щото после много ще те пре*бе и ше ти е кофти.. не знам момичето може да е супер красиво и т.н, но ти си прецени дали си струва да останеш с нея въпреки казаното от мен или ти да я зарежеш и да съхраниш малко от достойнството ти.

MaLkaTa_LaDy
11-07-2010, 10:34
Тя още има чувства към онова момче, ти вече й нямаш доверие... Що за ситуация?! Скоро ще и писне от твоята обсебваща ревност, дори и да иска да е с теб.

autumn666
11-07-2010, 12:15
Тя със сигурност още има чувства към въпросното момче ... ;д Не трябваше да я притискаш да му изтрива номера и т.н... така я караш да си мисли още повече за него... ако наистина много те харесваше щеше да го забравя с времето.. В крайна сметка или тя ще скъса с теб, защото ще и писне от това да я ревнуваш, или ти трябва да го направиш, ако и нямаш доверие вече..ако се опиташ да спреш да споменаваш момчето може и да стане нещо O.o ..

bebeemalko
11-07-2010, 18:56
според мен това което трябва да направиш е да и кажеш ''пимисли си с кого искаш да бъдеш,ако е с него върви,а ако е с мен намери ме и ми го дакажи'' щото пич ти ако я обичаш ще и позволиш да бъде щастлива.

MXVL
11-07-2010, 18:59
според мен това което трябва да направиш е да и кажеш ''пимисли си с кого искаш да бъдеш,ако е с него върви,а ако е с мен намери ме и ми го дакажи'' щото пич ти ако я обичаш ще и позволиш да бъде щастлива.колко пъти сме говорили все ми повтаря че иска да е с мен и т.н, няколко пъти и се сърдих за да се опомни кво желае и иска след това ми реве че го е забравила и т.н но след няколко дена изниква нещо с него в последните дни се опитва да се промени дано стане..

sasha_90
11-07-2010, 19:03
според мен това което трябва да направиш е да и кажеш ''пимисли си с кого искаш да бъдеш,ако е с него върви,а ако е с мен намери ме и ми го дакажи'' щото пич ти ако я обичаш ще и позволиш да бъде щастлива.колко пъти сме говорили все ми повтаря че иска да е с мен и т.н, няколко пъти и се сърдих за да се опомни кво желае и иска след това ми реве че го е забравила и т.н но след няколко дена изниква нещо с него в последните дни се опитва да се промени дано стане..
Ако наистина го беше забравила,щеше да унищожи всичко,което води към него.

awerw
11-08-2010, 16:33
Ревността :( до болка ми е познато :? просто ако преди го е обичала и сега поддържа контакти с него "стегни" я малко и ако почне да се дърпа от теб значи не е за теб това момиче.

Едит: или има друг вариант ако почне много да се занимава с него остави я и ако си по-добър от него ще дойде пак при теб и ще си доволен, че най-накрая те е оценила както трябва 8-)

MXVL
11-08-2010, 20:21
Ревността :( до болка ми е познато :? просто ако преди го е обичала и сега поддържа контакти с него "стегни" я малко и ако почне да се дърпа от теб значи не е за теб това момиче.

Едит: или има друг вариант ако почне много да се занимава с него остави я и ако си по-добър от него ще дойде пак при теб и ще си доволен, че най-накрая те е оценила както трябва 8-)Тя постояно ми ходи по гайдата за това няма проблем нито я карам нито нищо сас въпросното момче изобщо не се е виждала и не си говорат даже от както е с мен но ми стана малко гадно като ги видях тия неща неска се разплака приятелката ми каза че не ме лъже че просто са били от повече от месец и просто е изключила за тях,дано е била искренна..ако имате някакви съвети или насоки пишете моляви