PDA

View Full Version : Съвет...



sanji
11-07-2010, 09:28
Вижте преди няколко се харесахме с едно момиче и почнахме да ходим...Ама ви казвам доста се харесахме и си приличахме по един странен начин.Единствени ние се "разбирахме" взаймно и се мотаехме заедно...Но преди ден-два тя ми серввира ,че постоянно мислела за мене и че не можела да се съсредоточи върху нищо. :( Затоваа трябваше а скъса с мене.Всеки разговор който водя веднага отива към темата за "нея"...не знам какво да правя да се опитам да си я върна или...Ама много я харесвам ,дори обичам доста сме привързани и много мразя да губя хора коойто обичам...Какво да направя?

xxcherry
11-07-2010, 09:39
Според мен трябва да си я върнеш. Как може да скъсате заради това?! Дори и да не сте вече заедно, няма как отново да не мислите един за друг. И отново няма да може да се концентрира. По-добре отново се събере. И без това, сигурно, не можете един без друг. ;)

bbabyy
11-07-2010, 09:40
А според теб тя твърда ли е била в решението си, или двудневна прищявка? Ако мислиш, че е била твърда, се опитай да я забравиш, излизай с други, харесай някоя друга. А ако мислиш, че е прищявка се опитай да си я върнеш. Успех!

sanji
11-07-2010, 09:55
Относно отговора на xxcherry :Мисля че ще е трудно , но благодаря за насърчаването!И други ме съветваха по същия начин...Но не мсиля че тя ще разбере написаното.Вижте , ще се опитам пък ... каквото е отредено...

Относно отговора на bbabyy :Мисля че беше нещо средно.Не мисля че много разбираше какво прави.Но тя е горда трудно ще си признае грешката.То най-накрая се видя какви чувства изпитваше , но нещо я спря да ги отрази...

DarkTemplar
11-07-2010, 10:30
Ако наистина те харесва силно и е започнала да се влюбва, това може да е причина за отдръпването й. Гордите хора се пазят от подобни ситуации, защото разкриват слабостите им (а те не обичат да изглеждат слаби).

Ако и ти я харесваш много, просто се вижте и поговорете* искрено кой какво чувства. Би трябвало да стигнете до решение на проблема.

*наблягам на живия контакт, не в Скайп, не по телефона

sanji
11-07-2010, 19:36
Мисля че си прав.Без това обичам да разговарям лично с човек.Между другото тя ми каза че иска да се държа лошо с нея ,за да може да стане по-лесно,но аз я хванах за рамената и й казах ,че няма да се отнасям така с нея и че не искам да я пусна...после я прегърнах...понечих отново , но тя се отръпна като каза че ако ме прегурне нямало да може да ме пусне...А пък това за гордоста дали има начин да се "умекоти"?Казвайте че сега трупам увереност!

assd
11-07-2010, 20:09
ок. заеби я 8-)

DarkTemplar
11-07-2010, 20:16
Естествено, че има начин - просто бъди себе си и отстоявай позицията си (което не значи преднамерено да й играеш контра за всичко). Дръж се нормално. Златната среда му е майката. Явно й допадаш, така че вземете ли се, ще си свикнете и тя неусетно ще омекне (особено ако се влюби в теб).

Ако си изиграеш добре картите по време на "изяснителната среща", тя сама ще се върне при теб.

sanji
11-07-2010, 20:36
Горния пост най-много ми хареса.Сигурно защото така постигнах нещата до сега.Както казвах в началото :"Просто се отпускаш и нещата ще станат от само себе си..."Дано "изяснителната среща" протече добре ,че доста неща съм планувам и мисля че ще стане романтично.. :)Дано и тя го оцени!!!

Greennight
11-07-2010, 20:38
Брат премята те с номера от старата школа-непрекъснато мислела за теб,затова айде да скъсате :razz: :lol: бий и шута...

OldSchoolRebel
11-08-2010, 06:44
И за КАКВО толкова има нужда да се съсредоточава, че ти си пречел? Май верно те минава. :?

autumn666
11-08-2010, 07:14
Брат премята те с номера от старата школа-непрекъснато мислела за теб,затова айде да скъсате :razz: :lol: бий и шута...
+1

sasha_90
11-08-2010, 09:45
За съжаление, при нея нещата стоят по-различен начин.Колкото ти я харесваш и държиш на нея,толкова тя не.В противен случай нямаше да те зареже,защото си я разсейвал и не може да се концентрира.

anonymous708973
11-08-2010, 10:26
И за КАКВО толкова има нужда да се съсредоточава, че ти си пречел? Май верно те минава. :?

Ще се изненадаш как може да ти пречи някой за съсредоточаването върху мнооого дребни неща...

Paramour
11-08-2010, 11:46
И за КАКВО толкова има нужда да се съсредоточава, че ти си пречел? Май верно те минава. :?

Ще се изненадаш как може да ти пречи някой за съсредоточаването върху мнооого дребни неща...

Това че го е зарязала не значи, че ще спре да мисли за него.. според мен е просто извинение да скъсат. :?
п.п. НЕ я обичаш!!

Salom
11-08-2010, 12:34
И за КАКВО толкова има нужда да се съсредоточава, че ти си пречел? Май верно те минава. :?

Ще се изненадаш как може да ти пречи някой за съсредоточаването върху мнооого дребни неща...

Това че го е зарязала не значи, че ще спре да мисли за него.. според мен е просто извинение да скъсат. :?
п.п. НЕ я обичаш!!

+1 Наистина е само извинение.
Ако е истина...то момичето е толкова заблудено... Нямам думи. :?
Не се обиждай, ама наистина много се е мъчила да те разкара :(