PDA

View Full Version : Объркани взаимоотношения



privated
11-07-2010, 12:21
Здравейте,
от много време харесвам едно момиче, по едно време (преди около 2 години) поддържахме може да ес каже постояннен контакт, но тогава тя ме отряза, че си имала приятел и обичайните подробност. Сега отново реших да се пробвам, макар, че отново си има сериозна връзка. Сложих картите на масата и тя каза, че сега може да няма значение, но след време да има (все едно съм резерва). Когато се видим минаваме само на едно "здрасти" и нито един път не спря да ме попита как съм.. Започна да иде и в същия фитнес, макар че сме се засичали само веднъж. Вчера се напих и и казах, че ще се боря за нея и т.н. тя не ми отговори и днес отново като я видях сякаш ме гледаше много странно. Казва, че превъзхождам приятеля и в някои отношения и т.н. че никой не и е казвал толкова мили думи, макар че може и да е отбивка на номера... скоро има рожден ден мисля да и направя една изненада. Та как ще коментирате?

sladur4etyYy
11-07-2010, 12:41
хаха, готино те разиграва. продължавай да й говориш милички нещица и се заблуждавай, че ще я трогнеш. :-P

BlindedAngel
11-07-2010, 16:37
Колкото повече и тичаш след гъза, толкова повече тя ще ти бяга :) Никви изненади, никви смс-и.Ако не се опита да преустанови някакъв контакт с тебе - продължавай напред със следващата :)

bbabyy
11-07-2010, 16:40
Колкото повече и тичаш след гъза, толкова повече тя ще ти бяга :) Никви изненади, никви смс-и.Ако не се опита да преустанови някакъв контакт с тебе - продължавай напред със следващата :)

Toва да не му е ябълка да продължава със следващата?

awerw
11-07-2010, 16:58
ами в твоя случей искаш да си "отркаднеш булка" ама от младоженеца ся щи кажа тези работи не стават бързо първо трябва да и покажеш че си нещо повече от него и много да и обръщаш внимание и да и угаждаш и така си я спечелваш и после обаче си я гледай и уважавай

privated
11-07-2010, 18:23
Да, но когато тя има проблем ще потърси него, а не мен там е проблема. Точно тук е въпорса ми как да докажа, че съм нещо повече от него, макар и ття да го знае до някаква степен. Между другото с по-горните мнения съм съгласен ако не си струваше, но знам, че тя си струва колкото и тъпо да звучи ;)

izlishna
11-08-2010, 09:59
Ако и говориш мило и и правиш подаръчета най-много да и станеш досаден при положение, че тя не те отразява..

П.П. Спри за известно време да и обръщаш толкова внимание, прави се на незаинтересован и тогава обърни внимание на постъпките и с теб и дали ще те потърси тя :)

sasha_90
11-08-2010, 10:02
Спри всякакъв контакт с нея.Тя не е стока,щом си има приятел,а видимо показва интерес към друг.

OldSchoolRebel
11-08-2010, 14:26
[
Toва да не му е ябълка да продължава със следващата?

Ами, вероятно има същия коефицент на интелигентност.

MiMcHeToOo
11-08-2010, 14:29
Може би те харесва като човек, но явно няма "химия" към теб. Приеми го, това е положението.

orgasm91
11-08-2010, 15:59
Здравейте!При мен малко работата е сложна,но ще се опитам да я обясня по най-разбираемия начин.Преди година бях в едно интернет радио и там имах един колега,който е родом от Нова Загора,но работеше в София.Не се бяхме виждали наживо,единственно по камерите.И март месец аз решавам да отида при него в София за 2 вечери поне за кратък период от време да се видим.След това отношенията ни се провалиха,започнаха караници,спорове ... и аз си тръгнах от София разплакана от отвратителното му държание!След това той се хвана със сестрата на едно мое бившо гадже...беше идвал във Варна,но не сме се виждали през този период от време и сега наскоро пак започнахме да контактуваме и да потдържаме някакви отношения,но се появи и един негов приятел,който ми харесва доста,но и към него не всичко е истинало,но ме отблъскат ревността му и постоянното му желание да се скараме за нещо и да ме обвини дори и когато 90% от пътите,в които ме обвинява за разни мимолетни глупости не съм виновна аз...кажете ми какво да правя :S

everythingisrelative
11-10-2010, 19:07
Здравейте!При мен малко работата е сложна,но ще се опитам да я обясня по най-разбираемия начин.Преди година бях в едно интернет радио и там имах един колега,който е родом от Нова Загора,но работеше в София.Не се бяхме виждали наживо,единственно по камерите.И март месец аз решавам да отида при него в София за 2 вечери поне за кратък период от време да се видим.След това отношенията ни се провалиха,започнаха караници,спорове ... и аз си тръгнах от София разплакана от отвратителното му държание!След това той се хвана със сестрата на едно мое бившо гадже...беше идвал във Варна,но не сме се виждали през този период от време и сега наскоро пак започнахме да контактуваме и да потдържаме някакви отношения,но се появи и един негов приятел,който ми харесва доста,но и към него не всичко е истинало,но ме отблъскат ревността му и постоянното му желание да се скараме за нещо и да ме обвини дори и когато 90% от пътите,в които ме обвинява за разни мимолетни глупости не съм виновна аз...кажете ми какво да правя :S :? Продължаваи напред.Не ти трябват тия бауши...

tuzaro
11-10-2010, 19:28
щом си има приятел ти къде се бъркаш

MilanowPz
11-11-2010, 12:24
Колкото повече и тичаш след гъза, толкова повече тя ще ти бяга :) Никви изненади, никви смс-и.Ако не се опита да преустанови някакъв контакт с тебе - продължавай напред със следващата :)

Toва да не му е ябълка да продължава със следващата?

мн ясну ;дддд тя като го разиграва той да и върви по гайдата ли...???

а по тема.... пич намери си следващата !!! след жени , влакове и асансиори ... не се бяга след 10 мин идва другата :) ;)

DREAM95
11-11-2010, 13:12
самоубий се животът ти без нея е безсмислен !

wasch0
11-11-2010, 16:31
Вдигаш й самочуствието. Разиграва те за да подхранва егото си.

Linns
11-11-2010, 18:13
Какво значение има дали превъзхождаш приятеля и или не.. Тя е с него!
Разбира се, че винаги ще има по-добри, по-такива или по-онакива.. сам каза, че има сериозна връзка, ако е момиче на място няма да ти обърне внимание! .. Помисли само, наистина ли искаш да си с момиче което е оставило приятеля си само защото друг е направил това или онова?
Следващия може да си ти .. ;)

Има толкова отчаяни самотни момичета, защо се лепите все на чужди!?
Защо разваляте връзките на хората? Тцтц ..