PDA

View Full Version : Може ли срамежливо и скромно момче да си има гадже?



ivan_realmadrid
11-07-2010, 12:44
Може ли срамежливо и скромно момче да си има гадже? Или това са много редки случай :)

Spikeey
11-07-2010, 12:51
Ми може, що не? Аз примерно точно такива момичета харесвам.

ivan_realmadrid
11-07-2010, 12:53
Ми може, що не? Аз примерно точно такива момичета харесвам.

Казах момчето да е скромно а не момичето :)

Spikeey
11-07-2010, 12:54
Лолз, объркал съм се :lol: прочетох момиче :lol: карай няма значение

sladur4etyYy
11-07-2010, 12:54
превод на темата: ''не знам как да се държа с момичетата, пълен съм с комплекси и се надявам тук да се намери някой и др. потребител, който да каже 1-2 успокояващи думи, та поне тази нощ да си легна малко по- спокоен''.

защо не се захванеш с някакъв спорт, не започнеш да излизаш по- често с приятелите си- с 2 думи просто да се наслаждаваш на живота? забрави и за многобройните си комплекси. ще се учудиш какъв резултат ще има.

ivan_realmadrid
11-07-2010, 12:54
Скромен

1. Който не натрапва своите достойнства на другите; стеснителен, срамежлив, смирен

imjsfd
11-07-2010, 13:19
Веднъж на 5 години...

Bellatrix
11-07-2010, 13:27
Случват се и такива неща.

sunshinepp
11-07-2010, 13:31
Може ли срамежливо и скромно момче да си има гадже? Или това са много редки случай :)

В днешно време са рядкост такива, но естествено че може .. аз пък съм момиче, срамежлива съм и съм скромна.. ама не съм тръгнала да задавам такива въпроси! Имала съм гаджета.. и определено скромността не ти пречи в тази насока, понякога е сладка :) ! Въпреки че някой казват , че вече не е на мода да си скромен..какъвто си, такъв!
Мога ли да те попитам на колко си?! :-o

MaLkaTa_LaDy
11-07-2010, 13:46
превод на темата: ''не знам как да се държа с момичетата, пълен съм с комплекси и се надявам тук да се намери някой и др. потребител, който да каже 1-2 успокояващи думи, та поне тази нощ да си легна малко по- спокоен''.
Той не каза, че е асоциален, а просто, че е стеснителен и срамежлив.

Към автора: Ако не намираш срамежливостта си за нещо хубаво, поработи над това да я отстраниш. Но до тогава не се затваряй в себе си, вероятно срамежливите момичета харесват срамежливи момчета...

Ssummerjam
11-07-2010, 14:14
Може, но все пак зависи в какъв диапазон е срамежливостта му. :)

OldSchoolRebel
11-07-2010, 14:53
Може, но все пак зависи в какъв диапазон е срамежливостта му. :)

Напълно вярно. Всичко е въпрос на колко.

ScarletBite
11-07-2010, 15:06
Може, що да не може.

shanell1
11-07-2010, 15:12
Може разбира се :) ! Личи си, че си комплексиран, но нали хората са казали '' За всеки влак си има пътници. '' :) Не е лошо, че си срамежлив, но това със сигурност няма да ти помогне, трябва да си по смел, нали не чакаш момичето да направи първата стъпка :-D ? Ако се държиш по-свободно, ако притесненията ти изчезнат ще видиш колко по лесно ще ти е :) Момичета колкото искаш.. за всякакъв тип момчета :)

shanell1
11-07-2010, 15:14
Може разбира се :) ! Личи си, че си комплексиран, но нали хората са казали '' За всеки влак си има пътници. '' :) Не е лошо, че си срамежлив, но това със сигурност няма да ти помогне, трябва да си по смел, нали не чакаш момичето да направи първата стъпка :-D ? Ако се държиш по-свободно, ако притесненията ти изчезнат ще видиш колко по лесно ще ти е :) Момичета колкото искаш.. за всякакъв тип момчета :)

ScarletBite
11-07-2010, 15:40
Може разбира се :) ! Личи си, че си комплексиран, но нали хората са казали '' За всеки влак си има пътници. '' :) Не е лошо, че си срамежлив, но това със сигурност няма да ти помогне, трябва да си по смел, нали не чакаш момичето да направи първата стъпка :-D ? Ако се държиш по-свободно, ако притесненията ти изчезнат ще видиш колко по лесно ще ти е :) Момичета колкото искаш.. за всякакъв тип момчета :)
Шанел,
Провери в гугъла кво е комплекс за малоценност, какви са проявите му и каква е разликата му с "чувство за малоценност". :)

Момчето просто е по-срамежливо и плахо. Ако успее да освети в романтична светлина срамежливостта си и да я представи като чувствителност, избраното момиче ще му падне веднага.

ivan_realmadrid
11-07-2010, 16:35
Може ли срамежливо и скромно момче да си има гадже? Или това са много редки случай :)

В днешно време са рядкост такива, но естествено че може .. аз пък съм момиче, срамежлива съм и съм скромна.. ама не съм тръгнала да задавам такива въпроси! Имала съм гаджета.. и определено скромността не ти пречи в тази насока, понякога е сладка :) ! Въпреки че някой казват , че вече не е на мода да си скромен..какъвто си, такъв!
Мога ли да те попитам на колко си?! :-o

На 22 г. съм. Аз не съм срамежлив нито пък скромен, но просто реших да попитам. :) Темата не се отнася до мен а изобщо за момчетата.

anonymous708973
11-07-2010, 17:42
превод на темата: ''не знам как да се държа с момичетата, пълен съм с комплекси и се надявам тук да се намери някой и др. потребител, който да каже 1-2 успокояващи думи, та поне тази нощ да си легна малко по- спокоен''.

защо не се захванеш с някакъв спорт, не започнеш да излизаш по- често с приятелите си- с 2 думи просто да се наслаждаваш на живота? забрави и за многобройните си комплекси. ще се учудиш какъв резултат ще има.

+1. Тооолкова си скромен, че под път и над път се фукаш с тая скромност.

Cybershot
11-07-2010, 17:48
99% от случаите не може. Днешно време ако си задръстен, няма начин. (освен ако не си в оня 1%). Повечето днешно време са материални, ако са с теб заради колата/парите не си струва. Сега като не ти обръщат внимание, ще минат години, когато ще се избият да ти обръщат внимание...

awerw
11-07-2010, 17:49
Ми може, що не? Аз примерно точно такива момичета харесвам. :lol:

Al3xA
11-07-2010, 17:54
Възможно е...А и в един момент човек се отпуска :)

maybeline
11-07-2010, 18:07
ами по темата мисля,че може.. но тук забелязах,че за някои хора
скромен=комплексиран
не е вярно ;)

sunshinepp
11-07-2010, 18:07
Може ли срамежливо и скромно момче да си има гадже? Или това са много редки случай :)

В днешно време са рядкост такива, но естествено че може .. аз пък съм момиче, срамежлива съм и съм скромна.. ама не съм тръгнала да задавам такива въпроси! Имала съм гаджета.. и определено скромността не ти пречи в тази насока, понякога е сладка :) ! Въпреки че някой казват , че вече не е на мода да си скромен..какъвто си, такъв!
Мога ли да те попитам на колко си?! :-o

На 22 г. съм. Аз не съм срамежлив нито пък скромен, но просто реших да попитам. :) Темата не се отнася до мен а изобщо за момчетата.

Окей.. явно грешно съм разбрала :)

bilqnavod
11-07-2010, 18:14
Може ама трябва някоя да го свали! :D

ivan_realmadrid
11-07-2010, 20:01
Може ама трябва някоя да го свали! :D

ДА го свали, че той неможе :D :grin:

DarkTemplar
11-07-2010, 20:07
Естествено, че може. Като е срамежлив, да не е прокажен?

assd
11-07-2010, 20:08
мое. оти да не мое? ако караш А6 разбира се 8-)

sladur4etyYy
11-07-2010, 20:24
Може ли срамежливо и скромно момче да си има гадже? Или това са много редки случай :)

В днешно време са рядкост такива, но естествено че може .. аз пък съм момиче, срамежлива съм и съм скромна.. ама не съм тръгнала да задавам такива въпроси! Имала съм гаджета.. и определено скромността не ти пречи в тази насока, понякога е сладка :) ! Въпреки че някой казват , че вече не е на мода да си скромен..какъвто си, такъв!
Мога ли да те попитам на колко си?! :-o

На 22 г. съм. Аз не съм срамежлив нито пък скромен, но просто реших да попитам. :) Темата не се отнася до мен а изобщо за момчетата.

да бе.

GunSnSteelflowers
11-07-2010, 20:52
Как така решихте, че авторът е комплексиран? Българите явно сме толкова умни, че можем да определим душевното състояние на човек на 500 км от нас по 1-2 изречения. Не летете толкова високо в облаците и не си мислете, че сте такива велики анализатори, защото човешкият мозък и състояния за доста сложни и неподдаваеми на първични и тъпи заключения.


По темата разбира се, че може... Обикновено в тия хора точно се крие много .. имаш много какво да научиш от тях.

fenastz
11-07-2010, 21:14
Не.

LovEsIckk
11-07-2010, 23:46
Може,естествено.

xKiFlA
11-08-2010, 01:38
Ами аз съм срамежлива и то мнннн :D
Но немога да тръгна със всеки дори да ми харесва на вид. Най важното което трябва, да Не е тъп прост и елементарен.
И още по важно..да има мойте интереси!
А такъв въобще няма да срещна. за тва съм се отказала :? :?

Всяка връзка е най важно общи интереси......да има нещо което свързва двама и е общо за тях.
Пък и аз съм с малко по странен характер ..така че за мен е напълно невъзможно

DarkTemplar
11-08-2010, 06:16
^Сега ако кажеш и че си девствена, съвсем ще ме фрапираш.

ivan_realmadrid
11-08-2010, 06:34
Ами аз съм срамежлива и то мнннн :D
Но немога да тръгна със всеки дори да ми харесва на вид. Най важното което трябва, да Не е тъп прост и елементарен.
И още по важно..да има мойте интереси!
А такъв въобще няма да срещна. за тва съм се отказала :? :?

Всяка връзка е най важно общи интереси......да има нещо което свързва двама и е общо за тях.
Пък и аз съм с малко по странен характер ..така че за мен е напълно невъзможно

А ще срещнеш има време :) ама няма да е идеален във всичко. Има и умни мъже все пак. Да за интересите е вярно.

anonymous708973
11-08-2010, 10:23
Ами аз съм срамежлива и то мнннн :D
Но немога да тръгна със всеки дори да ми харесва на вид. Най важното което трябва, да Не е тъп прост и елементарен.
И още по важно..да има мойте интереси!
А такъв въобще няма да срещна. за тва съм се отказала :? :?

Всяка връзка е най важно общи интереси......да има нещо което свързва двама и е общо за тях.
Пък и аз съм с малко по странен характер ..така че за мен е напълно невъзможно

Уууу, на кака уникалната тя :lol:

^Сега ако кажеш и че си девствена, съвсем ще ме фрапираш.

Остави, освен, че е срамежлива, странна и девствена, е и грамотна! :lol:

flyingmonkey
11-08-2010, 10:32
http://www.youtube.com/watch?v=jOGwiaIPuBE

:razz:

waller12345
11-08-2010, 16:51
Веднъж на 5 години...

Кви 5 години, преди бях мега срамежливия и не можех да обеля дума пред момиче, но като видях, че те сами ме търсят и ме харесват на кафета, дискотеки и много други места, просто си казах, закво да се срамувам и сега се кефя на живота и не ме е срам за нищо

Иначе понякога не мога да измисля теми за разговор и т.н. и си мълча, но тва в никакъв случай не е от срам 8-)

xKiFlA
11-08-2010, 16:55
Ами аз съм срамежлива и то мнннн :D
Но немога да тръгна със всеки дори да ми харесва на вид. Най важното което трябва, да Не е тъп прост и елементарен.
И още по важно..да има мойте интереси!
А такъв въобще няма да срещна. за тва съм се отказала :? :?

Всяка връзка е най важно общи интереси......да има нещо което свързва двама и е общо за тях.
Пък и аз съм с малко по странен характер ..така че за мен е напълно невъзможно

Уууу, на кака уникалната тя :lol:

^Сега ако кажеш и че си девствена, съвсем ще ме фрапираш.

Остави, освен, че е срамежлива, странна и девствена, е и грамотна! :lol:

Теб пък кой ти каза че съм девствена бе .. :?
тва дали съм или не съм е мой проблем!
и да..уникална съм