PDA

View Full Version : Майките и сексът..



SugarLolLipoPsS
11-07-2010, 14:08
На 17 години съм и вече 1 година водя полов живот. Когато заговорим по тази тема с майка ми тя дори не иска да чуе мнението ми. Казва ми, че ако разбере че правя секс ще направи всичко възможно да ни раздели с приятелят ми. Много ми се иска да й кажа за да съм спокойна пък и за да мога да отида на гинеколог без да се притеснявам, че ако разбере.....
Вие имате ли такива проблеми с майките си?

Ice_b0x
11-07-2010, 14:14
Защо твоята майка като е консервативна трябва и наще да са такива. Сигурен съм, че някой ден като й кажа ще прояви разбиране и даже ще почне да ми обяснява за предпазни средства и прочие.Бих казал, че бащите трябва да се държат така както се държи твоята майка, ма аз пък баща си нямам така, че no problemo :grin:


Есть человек — есть проблема, нет человека — нет проблемы

Spikeey
11-07-2010, 14:35
Помислих си,че тва ще е няква МИЛФ тема :lol:

OldSchoolRebel
11-07-2010, 14:45
Помислих си,че тва ще е няква МИЛФ тема :lol:

:-D Уау. Горкия ти, сигурно е било разочароващо.

Иначе, представям си, че е бая неприятно, да. Съмнявам се, че един дълъг разговор не може да ги оправи, де. А ако не той, какво друго?

Spikeey
11-07-2010, 14:51
Помислих си,че тва ще е няква МИЛФ тема :lol:

:-D Уау. Горкия ти, сигурно е било разочароващо.

Иначе, представям си, че е бая неприятно, да. Съмнявам се, че един дълъг разговор не може да ги оправи, де. А ако не той, какво друго?
Не съм Милф маняк ама, заглавието :lol:

TheManTheLegend
11-07-2010, 14:56
Помислих си,че тва ще е няква МИЛФ тема :lol:

:-D Уау. Горкия ти, сигурно е било разочароващо.

Иначе, представям си, че е бая неприятно, да. Съмнявам се, че един дълъг разговор не може да ги оправи, де. А ако не той, какво друго?
Не съм Милф маняк ама, заглавието :lol:
сигурно като чуеш "Сексът и градът" си представяш как Ню Йорк опъва Чикаго :-o

indigo0lady
11-07-2010, 15:43
Не и казвай нищо, даже по-добре да не знае, че въобще имаш някаква връзка. Аз направих тая грешка и след това единственото нещо, което интересуваше майка ми, докато не разбра, че сме скъсали, беше дали сме си легнали. Дори ме заведе на гинеколог, за да провери под предтекста, че било "профилактичен преглед". Аз, естесвено, не позволих, макар че така поне щеше да ме остави на мира. От това нещо няма оправия - няма да я промениш. Дръж я в неведение, така ще си спестиш много главоболия. Пък, като завършиш, си бий камшика и се изнеси на квартира...

fortvilelse
11-07-2010, 16:13
Аз пък съм на 16 и майка ми смята, че на 17-18 евентуално ще е нормално да правя секс. Не си единствена, споко. Не й казвай..

Biskfitka
11-07-2010, 16:49
Аз на мойта казах още на същия ден като го направих.Не беше доволна само от това,че бях от скоро с приятеля си.Сега само казва да се пазя...

Но на твое място не бих й казала :?

bybz
11-07-2010, 17:51
От 11 месеца го правим...и все още не съм й казала. Не съм сигурна дали не се е усетила, или поне баща ми, но се надявам да не са. Лятото, когато тръгвахме на море, трябваше да ми дойде и тя беше твърдо решена, че няма да ми купи тампони, защото съм девствена :D и ме нагълта с хапчета от които надебелях с поне 1 кг :D :D ...
Тъй че не й казвай ... майка и дъщеря сте, но това не значи, че винаги би те разбрала :oops: :?

Greennight
11-07-2010, 18:12
Попринцип гледам да избягвам тая тема,а иначе са доста съвременни в мисленето си наще :lol:

11-07-2010, 18:37
мнеммм :-)

OldSchoolRebel
11-07-2010, 18:53
твърдо решена, че няма да ми купи тампони, защото съм девствена :D и :?

...когато последно проверих, имаш цикъл дори когато СИ девствена, не е ли така?

Преобръщаш ми знанията наобратно в момента. :shock:

bybz
11-07-2010, 18:54
Ох..на приятеля ми родителите са съвременни... :grin: да бяха и моите такивааа :oops:

bybz
11-07-2010, 19:02
твърдо решена, че няма да ми купи тампони, защото съм девствена :D и :?

...когато последно проверих, имаш цикъл дори когато СИ девствена, не е ли така?

Преобръщаш ми знанията наобратно в момента. :shock:

wtf ;dd Разбира се, че имах цикал, дори когато бях девствена... или аз не мога да разбера какво искаш да кажеш с това..или .. ти не знаеш какво искаш да кажеш ... НЕ ЗНАЕШ ЛИ КЪДЕ СЕ НАВИРАТ ТАМПОНИТЕ? И че е възможно тампона да скъса химена, при положение, че момичето е девствено.... :D :D :D

JustSmile95
11-07-2010, 19:06
Пффф...моите родители са същите, че даже и по-зле=>нищо не споделям с тях и те не знаят нищо от личния ми живот///Според тях трябва да правя секс на ПОНЕ 19 :? :? :?

DarkTemplar
11-07-2010, 19:49
НЕ ЗНАЕШ ЛИ КЪДЕ СЕ НАВИРАТ ТАМПОНИТЕ? И че е възможно тампона да скъса химена, при положение, че момичето е девствено.... :D :D :D
Да си чувала, че има тампони за девствени момичета? Или си пропуснала и този урок?

TheManTheLegend
11-07-2010, 19:52
Майка ти отива в аптеката и казва "дайте един пакет тампони за девственици" :grin:

art
11-07-2010, 20:21
Аз не се разбирам като цяло с нашите, но за секса проблеми сме нямали. На твое място аз обачене бих й казала нищо. Само ще крещи ие се сърди. Може и по-големи нериятностида тисъздаде. По-доре си рай докато не станеш пълнолетна. Тогава няма да можеда ти каже нищо.

П.С.Ако ти трябва квартира и си от Стара Загора кажи :-D :-D

ggirl4eto15
11-07-2010, 21:42
Аз съм детствена, но майка ми ми е говорила за секс и каза че преди 20 не иска да правя и ако разбере да му мисля :shock: :D

Korrnyy
11-07-2010, 22:48
Мама сама се досети по едно време. Пита си ме дали го правим с приятеля ми.. казах си й истината (счетох го за най-добре). Каза ми да се пазя, пита как е било :D беше ме срам да говоря с нея за това, но вече няма нищо такова. Каза ми, че е можело да изчакам още една годинка :D Но няма нищо против, даже понякога тя ни купува презервативи :D

Общо взето тя не е консервирана изобщо на тая тема ама и аз не го направих на 13 де :D Но в твоя случай те съветвам да не казваш на майка си за сега. Не знаеш колко гадни могат да бъдат /майките/ :booooomb:

vanq11
11-08-2010, 08:44
И аз нямам проблеми с това,правих секс на 14 и казах на майка,тя ми се скара отначало но после каза да се пазя и така,даже ми каза да използваме презерватив

OldSchoolRebel
11-08-2010, 08:53
И че е възможно тампона да скъса химена, при положение, че момичето е девствено.... :D :D :D

Знам къде се слагат, но идея си нямах, че могат да я скъсат. :razz:

anonymous708973
11-08-2010, 11:54
Майка ти отива в аптеката и казва "дайте един пакет тампони за девственици" :grin:
:lol:

Моята също не знае ... и си мисля какво да й кажа, ако ме пита.

bybz
11-08-2010, 13:02
НЕ ЗНАЕШ ЛИ КЪДЕ СЕ НАВИРАТ ТАМПОНИТЕ? И че е възможно тампона да скъса химена, при положение, че момичето е девствено.... :D :D :D
Да си чувала, че има тампони за девствени момичета? Или си пропуснала и този урок?

Нито знаеш каква съм, нито колко уроци съм пропусна или не за да го говориш т'ва :?
И казах, че е възможно... това, че има майка ми може би не я бърка не значи, че аз СЪМ ПРОПУСНАЛА И ТОЗИ УРОК ...

аман от заядливци дето нямат къде да си избият злобата :D :D :D :D

Biskfitka
11-08-2010, 16:04
Бубз просто искаше да каже,че майка й е отказала да й купи тампони,защото мисли,че е девствена и да не си вкарва разни неща там 8-)

bybz
11-08-2010, 16:21
Бубз просто искаше да каже,че майка й е отказала да й купи тампони,защото мисли,че е девствена и да не си вкарва разни неща там 8-)

Ехее... някой ме разбраа 8-) :P :) :smt058 :smt058

YouDontKnowMe
11-08-2010, 19:53
Нямам проблеми. Макар, че още не смея да й кажа за последният :D
Ще вземе да ми опява , да се притеснява , не искам да й създавам допълнителни грижи.

boobooboo
11-08-2010, 20:00
мм аз мойта мама я имам повече кат приятелка и я питам само кога да го направя с дадено момчее... че сама немога да мисля .. а приятелките ми са едни приятелки.. ама мойта майка е различна... иначе НЕ Й КАЗВАЙЙ ! ... повечето мами се бъркат в живота на пишлеметата си ии може да ти съсипи връсчицата :)

TheBeliever
11-09-2010, 12:17
Не съм в близки отношения с майка ми и не й споделям подробности от личния си живот. Като се замисля на никого не казах за първия си път. На мнение съм, че интимния ми живот си е само и единствено моя работа. Нито е нещо, с което да се хвалиш, нито е нещо ново и необикновено, та да го раздуваш наляво-надясно.
Колкото до преглед при гинеколог - не е нужно да си правила секс, за да ходиш на гинеколог. Просто кажи на майка си, че искаш да минеш профилактичен гинекологичен преглед. Не е необходимо да има причина за тези прегледи - затова се наричат профилактични.

bybz
11-09-2010, 14:57
:-D е да ама майка й веднага ще се осъмни ако иска просто ей така да отиде на преглед :-D :-D :-D

Vilencety
11-09-2010, 15:20
Според мен по-добре си мълчи и всичко ще е ОК \:D/

TheManTheLegend
11-09-2010, 17:20
мм аз мойта мама я имам повече кат приятелка и я питам само кога да го направя с дадено момчее... че сама немога да мисля .. а приятелките ми са едни приятелки.. ама мойта майка е различна... иначе НЕ Й КАЗВАЙЙ ! ... повечето мами се бъркат в живота на пишлеметата си ии може да ти съсипи връсчицата :)
Ти глава нямаш ли че да мислиш сама :-o

Paramour
11-09-2010, 17:37
Бубз просто искаше да каже,че майка й е отказала да й купи тампони,защото мисли,че е девствена и да не си вкарва разни неща там 8-)

Ехее... някой ме разбраа 8-) :P :) :smt058 :smt058

Аз с моята имам спорове.. всеки път. Направо ми забрани да ползвам тампони :shock: ии оправдянието й беше "не са полезни", "не е хубаво да се задържат такива неща в организма.. бла бла" :booooomb:
и въпреки това аз ходя и си копувам сама 8-)

по темата: Не ме е питала. Друг е въпроса, че сериозна връзка до сега не съм имала.. не ме е и виждала с момче, така че.. :]

TechnoAddicted
11-09-2010, 18:15
С моята майка се виждам много рядко , попринцип спя в бабката и не се пребирам за да не бъда накрякан за колко съм глупав и си провалям живота като не ходя на даскало блабла.. Но вече съм го правил няколко пъти и съм 80% сигурен , че и майка ми и баща ми знаят за това . Но не ми пука за тяхното мнение аз , съм си аз и те немогат да ме контролират все 1 си иам дистанционно ^^

bybz
11-09-2010, 19:04
Бубз просто искаше да каже,че майка й е отказала да й купи тампони,защото мисли,че е девствена и да не си вкарва разни неща там 8-)

Ехее... някой ме разбраа 8-) :P :) :smt058 :smt058

Аз с моята имам спорове.. всеки път. Направо ми забрани да ползвам тампони :shock: ии оправдянието й беше "не са полезни", "не е хубаво да се задържат такива неща в организма.. бла бла" :booooomb:
и въпреки това аз ходя и си копувам сама 8-)

по темата: Не ме е питала. Друг е въпроса, че сериозна връзка до сега не съм имала.. не ме е и виждала с момче, така че.. :]

И аз ходя да си купувам :oops: :oops: :oops: :D

GossipGirl89
11-09-2010, 19:23
Винаги съм избягвала и продължавам да избягвам тая тема... въпреки че вече съм и голяма де 8-) Майка ми попринцип още от малка много ме плашеше с гинеколози, с какво ли не и ме предупреждаваше да внимавам къде какво правя... първия път бил важен... бла бла бла. Общо взето тая тема за секса е табу обаче 1 път имах разни притеснения и не знаех кого друг да попитам за по-компетентно мнение и ща-не ща опрях до нея... Срам ме беше малко и се чудех как да задам по-деликатно въпроса ама тя сама се усети и почна да ме разпитва :D Очаквах да реагира много бурно, но за моя изненада реакцията й беше напълно спокойна и дори ме укоражи да продължавам, но да внимавам 8-) Оттогава рядко говорим на тая тема, но дори и да стане на въпрос някога вече няма да ми е чак толкова криво :)

Иначе според мен ти не трябва да казваш все още на твойта, след като е толкова консервативна... Можеш сама да си запишеш час при гинеколог и да отидеш без родител да те прегледа - така хем ти ще си спокойна, хем вайка ти няма да разбира :)

ludiqtzubar96
11-13-2010, 12:42
Е аз го направих за първи път преди няколко дена и още не съм и казал,ама да видим.Мойта е консервативна спрямо секса и ми каза да не го правя докато не стана на 16,ама аз избързах с 1 година и 2 месеца. :-D