PDA

View Full Version : Дълга коса



nef4y123
11-07-2010, 14:11
Косата ми е точно до раменете, но аз искам дълга коса.
На скоро си взех Хининова вода, но се отказах да я ползвам, защото много бързо ми се омазнява косата.
Чувала съм, че на година косата на човет расте от 17 до 20 см.
Знаете ли как максимално бързо да ми порасте косата до кръста, защото вече ми писна от тази коса :-x

MegiBoOm
11-07-2010, 14:13
Аз също ползвам хининова вода, ама не ми се омазнява; всмисъл аз си я слагам след като леко си подсуша с кърпа мократа коса и след тва със сешоара!? Така,че как така ти се омазнява...

nef4y123
11-07-2010, 14:17
Ами то на всеки човек различно му действа. На мен много бързо ми се омазнява. Ами ти откога я ползваш и имали ефект?

MegiBoOm
11-07-2010, 14:22
Ами всъщност я ползвам от малко време и косата понеже ми е чуплива не се забелязва много, но ако е изправена сама мога да видя че е пораснало съвсем мъничко, което е добре! :)

vagarious
11-07-2010, 14:27
И на мен не ми се омазняваше и бях мноого доволна.Наистина ми растеше по-бързо.Бях руса и забелязвах.

divacheee
11-07-2010, 14:28
Колко често ходиш на фризьор?

Di
11-07-2010, 15:09
стимуланта на икаров за растеж - 5лв

billytalent
11-07-2010, 15:14
Хининов шампоан, Бадемово масло, също може всеки ден да си я поливаш с отвара от коприва- продава се в аптеките, много стимулира растежа на косата.
Аз поне съм доволна от тези неща.

titinkaa
11-07-2010, 15:53
Аз съм доволна от Тривитаминола и Себорал форте.

AudreyH
11-07-2010, 16:03
Хининов шампоан, Бадемово масло, също може всеки ден да си я поливаш с отвара от коприва- продава се в аптеките, много стимулира растежа на косата.
Аз поне съм доволна от тези неща.

Хининовия шампоан го ползваш направо като шампоан, в смисъл на мястото му или заедно с него си ползваш и нормалния? хах нз дали ме разбра. :D

billytalent
11-07-2010, 16:09
Хининов шампоан, Бадемово масло, също може всеки ден да си я поливаш с отвара от коприва- продава се в аптеките, много стимулира растежа на косата.
Аз поне съм доволна от тези неща.

Хининовия шампоан го ползваш направо като шампоан, в смисъл на мястото му или заедно с него си ползваш и нормалния? хах нз дали ме разбра. :D

Да. Като шампоан си го използвам. 8-)

Cucko0
11-07-2010, 16:15
стимуланта на икаров за растеж - 5лв

върши ли работа май имам вкъщи от него ,но не съм пробвала

midi4kaa
11-07-2010, 17:05
Охх..всеки с проблема си.Ужасно исках дълга коса.Беше ми мечта.Чаках година,две.Порасна ми,но много ми омръзна.Поскъсих я,но пак си е дълга.Сега не искам и да чувам за дълга коса...Имам чувството,че колкото и да я постригвам,пак си е дълга.Много ми омръзна.Взех си мерака,както се казва.

Di
11-07-2010, 17:15
стимуланта на икаров за растеж - 5лв

върши ли работа май имам вкъщи от него ,но не съм пробвала
даа :)

nymphadora
11-07-2010, 18:33
Хининов шампоан, Бадемово масло, също може всеки ден да си я поливаш с отвара от коприва- продава се в аптеките, много стимулира растежа на косата.
Аз поне съм доволна от тези неща.

+1

ameli
11-07-2010, 19:21
Аз хининовата вода одавна спрях да я ползвам, но май нямаше особен ефект. Аз и не бях много редовна с ползването ти, но не забелязах нищо фрапиращо :D

Също да ви напомня, че трябва и да се подстригва от време на време, че ми е много грозно като видя момичета, с коса до дупето, но накъсана и страшно неподдържана :?

divacheee
11-07-2010, 19:27
Аз хининовата вода одавна спрях да я ползвам, но май нямаше особен ефект. Аз и не бях много редовна с ползването ти, но не забелязах нищо фрапиращо :D

Също да ви напомня, че трябва и да се подстригва от време на време, че ми е много грозно като видя момичета, с коса до дупето, но накъсана и страшно неподдържана :?

Точно зa товa я питaх колко често ходи нa фризьор.. но уви никой не ми отговори ..

Косата расте с 1-2см. на месец.. през два месеца трябва да ходи на фризьор да се махат връхчетата .. веднъж накъса ли се косата спира да расте и нито хининова вода ще ви помогне .. нито нищо ..

Sa4kiSabiram
11-07-2010, 20:13
ПОлзвала съм и тривитаминол и хининова вода и какво ли не още безда видя ефект кой знае какъв.Също правих и това с редовното подстригване накрая пак нищо - косата ми си беше все маалко под раменете.НАкрая се ядосах спрях всички химии и 6 месецане я подстригвах,естествено обаче не я и тормозех с преси и т.н.което преди правех често и да ви кажа вмомвнта косата ми порасна с около 10 см и си емного по - добре отколкото при употребата на стимулатори и "чудодейни" мехлеми.Ако действаха досега всички щяхме да сме с коси 1 метър.Имам и приятелки които ползват хининова вода и при тях ефект не виждам,така че зарежете боклуците,а си оставете косата на мира за малко и ще видите ефекта.Едно време не са имали никакви хинини,тривитаминоли и маски за коса,а всички са имали дълги коси,не е ли така.

Minerva
11-07-2010, 20:39
Охх..всеки с проблема си.Ужасно исках дълга коса.Беше ми мечта.Чаках година,две.Порасна ми,но много ми омръзна.Поскъсих я,но пак си е дълга.Сега не искам и да чувам за дълга коса...Имам чувството,че колкото и да я постригвам,пак си е дълга.Много ми омръзна.Взех си мерака,както се казва.

Вярно е кофти. Средна дължина най-добре. На дългата коса нищо яко не може да и се прави.

SmilezZz
11-08-2010, 05:35
^ Напротив,на дългата коса може да се
правят всякакви прически (: ...

Както и да е..Аз имам коса до кръста от,може би 6-7
години..Просто не мога с къса коса :lol:
Не съм ползвала нещо,е освен за кратко време
хининова вода за растежа на косата ми..
Редовно си я подстригвах,почти всеки месец си махах
връхчетата :D
Ама днес съм на фризьор и мисля малко да я
скъся....,че вече ми е трудно да я поддържам (:

nef4y123
11-08-2010, 17:54
Sa4kiSabiram , ами ти като ползваш Хининова вода ефектът е след 1-2 месеца. Затова нищо чудно, че ти е пораснала с 10 см!

lolssie
11-08-2010, 18:14
Аз пък съм доволна от тривитаминола.Правих маската 3 пъти и определено има ефект.

MegiBoOm
11-08-2010, 18:20
Аз пък съм доволна от тривитаминола.Правих маската 3 пъти и определено има ефект.

Добре де тоя травитаминол не е ли за животни? Мен в аптеката така ми казаха ;хх

titinkaa
11-08-2010, 18:58
За животни е,но не пречи и хората да го ползват,щото тва е комплекс от витамини.

lolssie
11-09-2010, 15:19
Аз пък съм доволна от тривитаминола.Правих маската 3 пъти и определено има ефект.

Добре де тоя травитаминол не е ли за животни? Мен в аптеката така ми казаха ;хх
Ем да за животни е (овце).. но това не пречи както казаха по горе.. това са просто витамини.Пробвайте, ако сте редовни има много малък процент да няма ефект.. но при всеки различно.На мен лично ми прави косата много мека гъста и лъскава.Растежа няма много промяна но има малка.. все пак съм я правила 3 пъти.. след година и нещо се надявам да има по голям ефект. :)