PDA

View Full Version : Свършване..?!



estellle
11-07-2010, 14:44
Снощи с гаджето ми тръгнахме да правим нещо, но така и не стана и карахме на "ръчна" :D ..свърши ми в/у дупето и съм сигурна че се избърсах,но ..знаете как е.. плаши ме мисълта да не е влязло нещо отпред и мисля утре за всеки случай да си направя един тест... доста съм се наплашила... :(

MakeMeLaugh
11-07-2010, 14:47
Първо - нищо не е влязло, тия сперматозоиди не са войници, освен, ако някой не ги натика анвътре.
Второ - теста за бременност отчита вярно най-РАНО след 7-мия ден след акта и най-ВЯРНО след 14-тия ден след акта.

Общо взето нямаш никакви елементарни знания за секса, а бързаш да го правиш и ти да не си по-назад.
Което е напълно грешно и можеш да направиш само бели.

estellle
11-07-2010, 14:48
Незнам, но ще го направя възможно най - скоро.. защото станало ли е нещо Ескапел действа до 3дни след акта.

sunnymoon
11-07-2010, 15:18
Незнам, но ще го направя възможно най - скоро.. защото станало ли е нещо Ескапел действа до 3дни след акта.
Ти май наистина не разбираш какво ти обясняват хората хем питаш, хем не слушаш, дори и да направиш тест, той ще е невалиден и няма да ти помогне да решиш дали да пиеш ескапел или не, то ако ставаше така... още повече че тестовете отчитат най-рано на 7 и още по-сигурно на 14-тия ден, защото оплождането на яйцеклетката не става за секунди, това е биологически процес отнемащ известен период от време... образовайте се поне малко преди да задавате въпроси....

estellle
11-07-2010, 15:23
Незнам, но ще го направя възможно най - скоро.. защото станало ли е нещо Ескапел действа до 3дни след акта.
Ти май наистина не разбираш какво ти обясняват хората хем питаш, хем не слушаш, дори и да направиш тест, той ще е невалиден и няма да ти помогне да решиш дали да пиеш ескапел или не, то ако ставаше така... още повече че тестовете отчитат най-рано на 7 и още по-сигурно на 14-тия ден, защото оплождането на яйцеклетката не става за секунди, това е биологически процес отнемащ известен период от време... образовайте се поне малко преди да задавате въпроси....

Авторката/авторът ме изпревари с отговора си ;)

estellle
11-07-2010, 15:30
Хаха, не говорих за себе си, а за отговора който получих след като отговорих ;) Изобщо немога да ви разбера проблема.. исках съвет, а се заяждате ;]

estellle
11-07-2010, 15:37
..надявам се :)

OldSchoolRebel
11-07-2010, 15:46
..надявам се :)

шегуваш се... :shock:

estellle
11-07-2010, 15:59
..надявам се :)

шегуваш се... :shock:
Хахах, да разбира се.. много ми е забавно наистина ;d

Andr0medA
11-07-2010, 17:18
Снощи с гаджето ми тръгнахме да правим нещо, но така и не стана и карахме на "ръчна" :D ..свърши ми в/у дупето и съм сигурна че се избърсах,но ..знаете как е.. плаши ме мисълта да не е влязло нещо отпред и мисля утре за всеки случай да си направя един тест... доста съм се наплашила... :(

Спокойно, както някой каза, няма как да влязат сами, трябва "някой" да ги вкара. Не се притеснявай, не става чак толкова лесно. :) Все пак, човек като не е сигурен в нещо важно и се притеснява, нормално е. : )))

estellle
11-07-2010, 17:37
Да.. поне ме разбираш :)

kadishona
11-07-2010, 18:01
Чух че Фелпс се е повил по този начин...

estellle
11-07-2010, 18:34
Чух че Фелпс се е повил по този начин...

Хахаха :D

azida
11-08-2010, 09:05
Скъпа estellle нищо ти няма не си бременна знам какво е чувството да се претесняваш и да не осъзнава, че се претесняваш за неща, който е почти невъзможно да се случат ... :) и недей да пиеш хапчетата против забременяване като бонбончета те са в краен случай :) :)