PDA

View Full Version : :neutral: Офф.... пак тая несигурност към момичето....



ple6o
11-07-2010, 16:08
С едно момиче се познаваме от няколко години и бяхме близки приятели и в един клас (от 1 до 7), без нищо особено. По едно време я харесвах и тя знаеше, но нищо не стана. На скоро я поканих да излезем да се видим и започнахме все по-често да излизаме на "кафе".
Даже, тя ме кара да излизаме няколко дни под ред. Чел съм сумати форуми за вечния въпрос: "Дали тя ме харесва" и тн. Все пак се опитвах да хвана и най-малките признаци. До няколко дена бях почти сигурен, че ме харесва, но започнах да се съмнявам, защото последния път ми говореше, че харесвала само едно единствено момче, а то било.... мъж на 22 години (само да кажа, че ние сме на 16).
А относно знаците за които говорех, наблюденията ми са, че тя не тръгва сама да ме прегръща, но ако аз поискам, не се дърпа. Много говореше и се обясняваше първите дни, но не съм сигурен дали не е такава, въпреки че напоследък малко намали темпото. Често си пишем по скайпа, искаше да се снимаме заедно и ме молеше да и пиша коментари за снимките в фейсбук. За жалост още не мога да хвана знаци или нещо то този сорт, дали се смее на шегите ми и тн.
Все пак не искам да и казвам директно, че я харесвам, защото не искам да разваля цялото доверие м/у нас. И все още си нямам на идея дали изпитва само приятелски чувства към мен или е нещо повече.
:neutral: :neutral:

OldSchoolRebel
11-07-2010, 17:01
Мисля, че тя ти дава знак, че иска да чуе от теб дали я харесваш. Ех, тоя фейсбуук, по мое време беше толкоз просто без него... :o

coldstuff
11-08-2010, 19:01
ем нападаи кво се мъдриш

ple6o
11-10-2010, 15:29
Какво да направя? Как да си изиграя картите??

DREAM95
11-10-2010, 16:20
пич нямаш шанс с набор :? мисли малко нали ти е казала за тоя батко дето е на 22 той ще я оправи не ти :lol: мисли малко и тва не правиш а ревеш във форума . заек :-D