PDA

View Full Version : HTW Berlin International Business, моля за информация



Mirms
11-07-2010, 16:00
Здравейте, аз съм нова в този форум и се извинявам предварително ако вече има подобна тема. Искам другата година да си подам документите в HTW Berlin за International Business, специалността е на английски, което води до редица въпроси като как се готвихте по АЕ и къде(в София), с кой сертификат кандидатствахте, какви резултати имате...? Също така искам да питам и дали използвахте някоя агенция за подготовка и легализация на документите и самото заминаване? Ако има бъдещи, настоящи или бивши студенти от HTW с тази или друга специалност, моля хвърлете ми светлина за самото уни и живота в Берлин, Благодаря ви :)

gofeto917
11-07-2010, 16:27
Само да ти кажа, че тези специалности с английски в Германия, не винаги са това, за което ги представят, познавам доста хора, останали излъгани, уж обучение на английски, пък само първата година или пък директно на немски, не го пренебрегвай този език в никакъв случай, ще ти трябва, за да се оправяш там :). За легализация, като кандидатствах аз, една агенция срещу посолоството ми подготви документите и съм много доволен пиши на ЛС ако искаш, за да ти кажа името :), а за Берлин ти трябва и уни асист една организация, дето проверява дипломите (нещо такова прави) и е 50 евро отгоре.