PDA

View Full Version : омръзна ми



puhi14
11-07-2010, 16:36
Имаше едно момче,което мразех и ме дразнеше .. сега стоя и плача за него !
Познавам го от няколко години и винаги съм си мислила , че няма по-голям простак от него .. и това лято всичко се обърна .. започна да ми говори колко красива съм била .. мислих , че пак ми върти някъв шибан номер и не му вярвах .. предложи ми по скайп .. не му вярвахх ! докато не излязохме .. Целуна ме , видях го в тотално нова светлина ! Беже толкова нежен , никога не съм предполагала за тази негова страна . :( и така .. тръгнахме .. влюбих се супер много в него. Мина една седмица , нах-хубавата седмица в целия ми живот . И след нея нещо се промени .. 3 дни не се бяхме видяли . Излязох , видях го да върви към мен . Нямах търпение да го гушна и да го целуна , сърцето ми щеше да изкочи, а той ме подмина с възможно най-хладна физиономия и каза "Пиши ми довечера по скайп , трябва да говоря с тебе" .. прибрах се , писах му и той каза " не искам да ходим,само приятелство.Просто ми омръзна,писна ми " .. нямах намерение да плача и да ставам на парцал заради поредния умрялко и казах просто ОК . Беше ми супер тъпо.Минаха дни,седмици,месеци .. забравих го . Докато един ден не ми писа отново и започна пак със старите си приказки .. :( пишехме си всяка вечер .. докато един ден просто спря да ми пише. Разбрах,че е тръгнал с някакво момиче . Беше ми супер мега гадното , но мина . Запознах се с едно друго момче .. красив и адски свестен .. мечтата на всяко момиче .. :smt007 бях супер щастлива , понеже ми предложи .. и нали тръгнахме .И на следваща вечер .. бившия ми пак ми писа !!! аз разбира се му отговорих .. от зарибявки на зарибявки и дойде в нас .. каза,че това че е скъсал с мене не значи,че вече не ме харесва или че чувствата му са се променили .. незнаех какво ставаа .. ;х той ме прегърнаа и със същата тази усмивка ме гледаше в очите .. :smt007 целуна ме .. Дойде време да си тръгва ии аз го изпратих , при което получих още няколко целувки .. ; [[ [h] беше ми супер кофти за момчето с което тругнах .. и го зарязах .. ! ; [[ и от тази чечер до сега ми една седмица през която нито съм виждала бившия си , нито съм го чувала .. в квартала го няма , я скайп и fb също не влиза .. а самочувствието ми е ми прекалено голяма за да се унизя да му се обадя .. дори незнам какво правя с него и какво следва оттук нататък .. ;[ КАКВО ДА ПРАВЯ .. ? правилно ли направих като зарязах другото момче , заради някой който незнае какво иска ? ; [

BlindedAngel
11-07-2010, 16:42
Тъпа беее, тъпа :razz: Предала си свястното момче само щото бившия знае как да те върти...Бруталното зле си, като не се усещаш :lol: А иначе заеби бившия и не поддържай никакъв контакт с него 8)

awerw
11-07-2010, 16:54
бившия ти яко се ебава с теб а ти си много тъпа и му се хващаш а онзи е бил сигурно добро решение но не си го оценила

lifo
11-07-2010, 17:23
Виж земи му бий шута на то клоун бившияти и се хвани с някое наистина свясно момче не като тоя изруд да се ебава с гтебе през седмица две

scanadal
11-07-2010, 17:24
Старите хора са казали,че каквото сами си го направим и цяло село няма да може :(
Много глупаво от твоя страна да зарежеш момчето,което е било свястно,за да тръгнеш след гъза на бившия.Повече от ясно е,че не го интересуваш,а те разиграва само.

maybeline
11-07-2010, 17:28
ето защо заради някои наши ,,умни'' постъпки страдат свестните момчета :) ..щото не можем да ги оценим заради някакви тъпунгери (бивши)

mArMaLaDkA
11-07-2010, 17:28
Ако ти беше "прекалено голямо самочувствието", нямаше да позволиш да си нечия държанка.

По-интересното е как си се държала с другото момиче по същия начин, по който оня малоумник се държи с теб.

Cybershot
11-07-2010, 17:41
После свестните момчета били виновни.....
Този те разиграва яко. Зарязали са го и сега си търси някоя, я за седмица-две, докато не намери някоя друга, а ти заряза свястното момче.
ЧЕСТИТО!

awes0me
11-07-2010, 17:41
Момиче, момичеееее, супер тъпо си постъпила, но станалото, станало, нищо не можеш да промениш.
Моя съвет: Зарежи бившия ти и следващия път когато ти пише, игнорирай го, добре ще е да го блокираш, просто да забравиш, че съществува и си гледай живота............ : )

frozendeath
11-07-2010, 17:43
Следващия път, като ти пише, не му отговаряй. Кажи му, че ти е писнало да те разиграва. И наистина, ако имаше самочувствие, нямаше да му се връзваш. Ама ако много ти харесва да му играеш по свирката и той да те върти на малкия си пръст, давай, не прави нищо.

Serendipitys
11-07-2010, 20:13
предложи ми по скайп ..



Нямах търпение да го гушна и да го целуна , сърцето ми щеше да изкочи, а той ме подмина с възможно най-хладна физиономия и каза "Пиши ми довечера по скайп , трябва да говоря с тебе" .. прибрах се , писах му и той каза " не искам да ходим,само приятелство.Просто ми омръзна,писна ми " ..

И ето тук се отказах да чета. Дори няма смисъл да коментирам, защото само ще си изхабя клавиатурата. Той просто те разиграва, а ти си достатъчно глупава, за да му се вържеш.
Какво да правиш? Спри да живееш в скайп! Бъди малко по-умна!

DarkTemplar
11-07-2010, 20:30
По-интересното е как си се държала с другото момиче по същия начин, по който оня малоумник се държи с теб.
За съжаление това е обичайният резултат в подобни ситуации. Нараненият започва да се държи към другите като този, който го е наранил. Може би някаква защитна реакция.

Zarity
11-07-2010, 20:57
Оо,колко си проста :razz: :razz: :razz:

dPa3HuTeJl
11-07-2010, 22:21
Стига сте го обиждали момичето бе олигофрени , не виждате ли че е объркана .. явно много го харесва и може би обича това момче което я разиграва..тя се надява някой път да се съберат за това позволява да я разиграва,авторке,стегни се и приеми фактите,това момче не е за теб! Ти имаш чувства към него а той те има като нещо с което да си запълни свободното време , когато няма момиче до него или просто му е скучно и ти пише и те разиграва,вместо ти да го разиграваш той теб разиграва 8-)

OldSchoolRebel
11-08-2010, 06:36
Съгласен с Blinded Angel, но да обясня защо му е толкова тъпо мнението - на всеки тук му е ясно, че първия /бившия/ НАИСТИНА е такъв простак, за какъвто си го смятала в началото. Просто се ПРЕСТРУВАЛ на добричък за да те зариби.

sasha_90
11-08-2010, 10:13
Коментарът ми ще е доста остър,за което ти се извинявам.Но някой трябва да ти "набие" истината в очите,защото си твърде глупава и наивна,за да я разбереш.
Това момче е използвач.Доказва ти го със всяко свое действие.Не знам как не си го разкарала завинаги.Не виждаш ли?Търсите,когато му скимне и когато друга не му се връзва.А ти винаги се връзваш,затова и те търси.Дай му да разбере,че не си толкова лесна.Как?Лесно.Следващият път,когато те потърси,му кажи,че няма да излезеш с него,кажи му да не те търси повече.Блокирай го от всякъде,направо.

FuckedUp
11-08-2010, 13:21
14 годишните как ги разиграват.. (rofl)

puhi14
11-08-2010, 16:37
14 годишните как ги разиграват.. (rofl)

м да .. мнг смешно нали ..

JustAngel
11-08-2010, 16:46
Изясни си първо кого харесваш/обичаш повече? Спри се на едното момче.От това,което каза,разбрах,че единия е супер свестен, а другия пълен мухльо, който се прави на големия playboy.. :? Моят съвет е да не се връзваш на първия каквото и да става.Трябва да имаш повече достойнство.Не може да продължава вечно да те разиграва. :?

annie96
11-08-2010, 20:17
повечето по-горни мнения са ''оо колко си глупава .. как може тфа как може онова'' :? .. момичето явно е разбрало грешката си и незнае по кой път да поеме :) .. а вие само и натяквате за грешката и .. нормално е всички правим грешки :) .. авторке тва което трябва да направиш е да игнорираш от всякъде ония използвач да се извиниш на свясното момче .. :) а дали ще се върне при теб е друг въпрос .. ти си длъжда да му се извиниш за постипката си :!: .. и да гледаш напред .. каквото стане стане =; .. само помни не позволявай да те разиграват така .. това е моя съвет .. дали ще го вземеш в предвид или не .. ти си решаваш :wink: