PDA

View Full Version : Дали..?



Sevdito
11-07-2010, 17:15
Ще бъда колкото се може по-кратка..Преди повече от година,бях направила тема за това момче,колко много го харесвам,но проблема беше,че е надувка и това ме спираше да говоря с него,за да не бъда отблъсната,макар че не съм грозна..и сега след повече от година,не само той,но и цялото у-ще знае за чувствата ми към него (за съжаление) но както и да е..аз продължавам да бъда луда по това момче,а той сега, след като узна за това,почна по-често да минава,там където ние имаме час,петъка пред мен мина с две момичета (след това се обърнал да види дали гледам,приятелките ми го казаха),за да ме подразни и за да го ревнувам явно...Та въпроса ми е,дали това момче почнало да има чувства към мен или само си въобразявам.Вие какво предполагате...?

frozendeath
11-07-2010, 17:19
Ама като минава, усмихва (или подобни) ли ти се или си вирва носа?

Sevdito
11-07-2010, 17:27
Ами различно...има моменти в които като ме види и му виждам 24 каратовата усмивка :D (незнам дали е заради мен) ,но има и моменти напр. в петък тъкмо тръгвам към даскало и го гледам там стои с приятелите си и аз нали догато стигна до тях,той постоянно се въртеше като пумпал :razz: и аз почти като стигнах до тях той гледаше към мен някак си по така сериозно и надолу и такмо нали ги минавам и приятелката ми го чула(все те ми докладват,аз малко глуха се падам :lol: ),че казва на приятеля си да извика неговото име зад мен и се смял(между другото всички негови приятели,като ме видят ме викат с неговото име..ужас) :D

awes0me
11-07-2010, 17:37
Ами според мен, може би те харесва, не толкова колкото ти него, но явно си му симпатична, а знае ли се след време какво може да стане...: )

awerw
11-07-2010, 17:51
Чувства на дали но сигурно те харесва 8-)

izlishna
11-08-2010, 09:55
Според мен той щом знае за чувствата ти към него и ако той изпитваше симпатия към теб и би искал да се получи нещо между вас щеше да ти каже.. Явно просто му харесва да има фенка и нищо повече :)

sasha_90
11-08-2010, 09:59
В никакъв случай не се хващай.Той няма чувства към теб.Вероятно те зарибява,за да види какво ще направиш.Добре знае,че имаш чувства и използва този факт,за да те върти.Внимавай!

OldSchoolRebel
11-08-2010, 14:27
..Преди повече от година,бях направила тема .?

Регистрирана си на 6 Февруари 2010. Не че нещо, ама...

Sevdito
11-08-2010, 19:41
Оф и аз незнам,какво да мисля..Днеска,като тръгвах за другия час и той беше зад мен с приятелите си и подсвиркваха,за да се обърна,но аз не се обърнах..предполагам щяха да ми се изсмеят,ако бях се обърнала,затова не го направих.После,след часовете с приятелките ми ходихме на центъра и бяхме седнали там на една пейка и както винаги бърборя на приятелките ми за него :-D и изведнъж като се обърнах го видях и надявам се,че не е чул(защото се обеснявах,че искам да имам деца от него :razz: ) И изведнъж го гледам с приятелите му сядат на отсрещната пейка (много се учудих,той обикновенно не сяда по пейки) и аз за да не стане така че,все едно стоя заради него там и чакам за да стане и да тръгна след него,станахме първи с приятелките ми и си тръгнахме и сега се чудя дали заради мен седна на оная пейка или просто за да чакат някой.. 8-)

awes0me
11-09-2010, 17:24
Че питай го.! :D

desadesa
11-09-2010, 19:01
Може би след като е узнал за това твое увличане по него се е загледал в самата теб и те е намерил за симптарична. Понякога и момчетата са срамежливи и това може да е причина нищо да не ти каже. :D

TheUnforgiven2309
11-10-2010, 02:30
Според мен се прави на гъзар.Не е изключено и наистина да е започнал да те харесва,но тогава защо просто не дойде при теб да се запознаете и така нататъка...

euphorie
11-10-2010, 06:57
Според мен, най добрия начин да разбереш е да отидеш при него и да изясниш всичко. Няма защо да се срамуваш !

NeRoX
11-10-2010, 08:46
При всички положения се забавлява от факта, че имаш чувства към него и той го знае. Дали има някакви намерения или не е спорен въпрос според мен. Мисля, че няма да предприеме нищо и за напред, а просто ще се забавлява с фенката си. Сега ще ти кажа 100%-тово лекарство в случая. Надъхваш се един ден. Може да пробваш и с едно водка преди даскало (сериозен съм!). Помага наистина много. Отиваш при него в удобен момент и почваш да му говориш на харабия. Ама много сериозно, без да се плюнчиш и му казваш - Знам, че си разбрал за чувствата ми, те всички вече знаят. Пускаш ми постоянно някакви запалки. Ако имаш някакви намерения, ОК! Ако ли не, моля те, не ме занимавай! В резултата съм убеден 100%! Той очаква всеки път да навеждаш глава и да се срамуваш. Не е много добре от негова страна и от страна на приятелите му, но добре знаеш, че има всякакви хора. Сега като те види толкова сериозна и пряма, първо ще се засрами и директно ще го смачкаш и второ ще му направиш страхотно впечатление с инициативата си, което прави впечатление на всяко едно момче, особено тия надуфките. Давай смело! В края на краищата каквото и да стане, той ще е смешни, не ти! Успех! :-D

Sevdito
11-10-2010, 20:03
При всички положения се забавлява от факта, че имаш чувства към него и той го знае. Дали има някакви намерения или не е спорен въпрос според мен. Мисля, че няма да предприеме нищо и за напред, а просто ще се забавлява с фенката си. Сега ще ти кажа 100%-тово лекарство в случая. Надъхваш се един ден. Може да пробваш и с едно водка преди даскало (сериозен съм!). Помага наистина много. Отиваш при него в удобен момент и почваш да му говориш на харабия. Ама много сериозно, без да се плюнчиш и му казваш - Знам, че си разбрал за чувствата ми, те всички вече знаят. Пускаш ми постоянно някакви запалки. Ако имаш някакви намерения, ОК! Ако ли не, моля те, не ме занимавай! В резултата съм убеден 100%! Той очаква всеки път да навеждаш глава и да се срамуваш. Не е много добре от негова страна и от страна на приятелите му, но добре знаеш, че има всякакви хора. Сега като те види толкова сериозна и пряма, първо ще се засрами и директно ще го смачкаш и второ ще му направиш страхотно впечатление с инициативата си, което прави впечатление на всяко едно момче, особено тия надуфките. Давай смело! В края на краищата каквото и да стане, той ще е смешни, не ти! Успех! :-D

Идеята ти ми харесва,но да не стане,така че,да се изложа и да ми се изсмее в лицето и после ПАК да се разчуя из цялото у-ще.. :( (Иначе,ако стане нещо,още утре бих пробвала номера :-D )

NeRoX
11-10-2010, 20:11
При всички положения се забавлява от факта, че имаш чувства към него и той го знае. Дали има някакви намерения или не е спорен въпрос според мен. Мисля, че няма да предприеме нищо и за напред, а просто ще се забавлява с фенката си. Сега ще ти кажа 100%-тово лекарство в случая. Надъхваш се един ден. Може да пробваш и с едно водка преди даскало (сериозен съм!). Помага наистина много. Отиваш при него в удобен момент и почваш да му говориш на харабия. Ама много сериозно, без да се плюнчиш и му казваш - Знам, че си разбрал за чувствата ми, те всички вече знаят. Пускаш ми постоянно някакви запалки. Ако имаш някакви намерения, ОК! Ако ли не, моля те, не ме занимавай! В резултата съм убеден 100%! Той очаква всеки път да навеждаш глава и да се срамуваш. Не е много добре от негова страна и от страна на приятелите му, но добре знаеш, че има всякакви хора. Сега като те види толкова сериозна и пряма, първо ще се засрами и директно ще го смачкаш и второ ще му направиш страхотно впечатление с инициативата си, което прави впечатление на всяко едно момче, особено тия надуфките. Давай смело! В края на краищата каквото и да стане, той ще е смешни, не ти! Успех! :-D

Идеята ти ми харесва,но да не стане,така че,да се изложа и да ми се изсмее в лицето и после ПАК да се разчуя из цялото у-ще.. :( (Иначе,ако стане нещо,още утре бих пробвала номера :-D )
Излагането е невъзможно в този случай. Ако има някой изложен - това ще е твой. Рискуваш да получиш малко смях (може и да е леко подигравателен) с отговор от типа на "Нямам никакъв интрес!" или нещо от сорта, но ти си подготвена. Веднага му забиваш - "Тогава, моля те не ме занимавай повече", врътваш гъзъ и наобратно. Ще остане с пръст в устата. И да се разчуеш - първо, няма да ти е сефте :D второ - клюката ще е в твоя полза. Действай утре или когато можеш и сподели резултата! ;)

valdesbg
11-10-2010, 20:20
Въобразяваш си. И си грозна.

Защо - не ми се обяснява. Прекалено елементарно е.

Sevdito
11-10-2010, 20:27
И си грозна.

Не,не съм. ; )))

valdesbg
11-10-2010, 20:28
Не,не съм. ; )))

Prove it, then :)

Sevdito
11-10-2010, 21:02
Ще помисля тая вечер,и ще видим какво ще направим по въпроса....... :(

tuzaro
11-10-2010, 21:14
надали.

DREAM95
11-10-2010, 22:20
попитай го . :)