PDA

View Full Version : Свекърва



Princessani
11-07-2010, 18:01
Колко от момичетата биха живели със свекърва ,като знаете ,че родителите на момчето не ви харесват още преди да сте женени (още като гаджета ) . ? :oops:

lifo
11-07-2010, 18:13
В нашия дом щом си закарам приятелката никой неможе да кажи нищо щом аз сия харесвам и я оби4ам е закон нее важно мнението на другите

Paramour
11-07-2010, 18:20
Ква е тая тема? Побъркахте се бе хора ...
иначе.. бих живяла, да. Бих изтърпяла свекървата в името на връзката си.

WaterLilly
11-07-2010, 18:24
В нашия дом щом си закарам приятелката никой неможе да кажи нищо щом аз сия харесвам и я оби4ам е закон нее важно мнението на другите
Нищо, че е на родителите ти къщата. :lol:

Каква е тая тъпа тема?

anonymous708973
11-07-2010, 18:27
Айде стига нареждахте момичето!
Споменавала е и преди, че има сериозна връзка и че родителите на гаджето й не я търпят! Явно са на етап да живеят заедно и обсъждат варианти.

Не, не бих. Тази жена може да ти съсипе връзката.
Нашите са така, баба ми не понасяла майка ми в началото, а сега като каже *име*, мед й капе от устата... скъсва се да хвали колко кадърна домакиня била, как и хубава работа има, как ни е възпитала със сестра ми...

OldSchoolRebel
11-07-2010, 19:06
Колко от момичетата биха живели със свекърва ,като знаете ,че родителите на момчето не ви харесват още преди да сте женени (още като гаджета ) . ?

Бих казал около 90 % - повечето смятат, че love will get over it. Пък и момчето често се примирява с непримирими тъщи - има си причина вицовете за тъщи да са повече от тези, които са за свекърви.

И също така, на мен поне темата ми харесва. Разнообразие е, по-добре от поредната "как да я/го заговоря".

sasha_90
11-07-2010, 19:10
Ако искам да запазя добри отношения с мъжа си,бих изтърпяла свекървата.Даже колкото и да не ме понася,бих направила всичко възможно да се сближим и да й докажа,че съм достойна за сина й.

3oPuTy
11-07-2010, 19:54
Дори майка му да ме обожава пак няма да се съглася да живея в тях :?
А и какво семейство ще е това,като не може да си осигури самостоятелно жилище,било то дори боксониера под наем?! :?
Ако са толкова закъсали с парите,значи въобще не им е време да мислят за брак и семейство :?

JustAngel
11-08-2010, 16:59
До тогава толкова много неща ще се променят.Рано е да се мисли за такива неща,но щом питаш,нека ти отговоря.НЕ бих живяла при свекърва си дори и да сме като сестри.Какви са тия работи..да живееш в една къща със 100 човека.Всяко семейство си живее отделно.

SmilezZz
11-08-2010, 17:13
Заради човека,който обичам - бих живяла..
Но макар,че щом не ме харесват - ще направят
всичко да ни разделят..Ако погледна от тази
гледна точка - не бих живяла..Ох,не знам :lol:
50 на 50 съм

MaLkaTa_LaDy
11-09-2010, 05:54
Не бих. Гордост...

Princessani
11-12-2010, 09:52
Не бих. Гордост... :( :(

LovelyGirl
11-12-2010, 10:20
Не бих. Ако не ме харесва ще направи всичко, за да ни раздели.А и не мога да разбера след като не ме харесва защо ще ме пуска да живея в къщата и.Все пак е нейна, не на сина и.Ще стават скандали, ще се вгорчава живота на всички, не виждам защо някой би го направил, след като знае, че не е уважаван там.

Biskfitka
11-12-2010, 10:31
Не бих. Ако не ме харесва ще направи всичко, за да ни раздели.А и не мога да разбера след като не ме харесва защо ще ме пуска да живея в къщата и.Все пак е нейна, не на сина и.Ще стават скандали, ще се вгорчава живота на всички, не виждам защо някой би го направил, след като знае, че не е уважаван там.+++
Още повече ,че много лесно се изнервям и ставам много злобна ;д и мамито ше си го отнесе някой ден 100% 8-)

Бих живяла със свекърва,само ако и двете мнооого се харесваме и има някаква самостоятелност,например тя на един етаж,ние на друг :)
Иначе не искам да живея нито с мойте родители,нито с тези на мъжа ми :booooomb:

NomNomNom
11-12-2010, 10:33
Да го духат всички, които не ме харесват.
"Свекървите" винаги ме харесват, защото не винаги ме познават добре.
Против живеенето при родителите на един от партньорите съм. Ще има много конфликти.
Младите трябва да започнат на чисто, а не да се омазват в кашите на дъртите.
Е, освен ако нямат друг избор де.
Но решение винаги има.
И не всички свекърви са пропити от ревност, но повечето са такива де. Нормално е , все пак става въпрос за малкото им синче/бебче.
Пожелавам ти следващият път да попаднеш на нормална и разумна жена.
Аз не бих живяла в къщата на съпруга ми , по-скоро бих го докарала у нас (ако толкова няма къде да живеем). Унизително би ми било обратното.
Предпочитам да съм на квартира и да цепя стотинката на две.

Vilencety
11-12-2010, 11:44
НЕ бих живяла при свекърва си дори и да сме като сестри.Какви са тия работи..да живееш в една къща със 100 човека.Всяко семейство си живее отделно.

LovEsIckk
11-12-2010, 14:31
Абе заради човека който обичам бих изтърпяла, но всичко си има граници. През периода в който живея у тях,бих дала всичко от себе си за да се харесам на родителите му.В момента в който родителите му започнат да се месят в отношенията ни поставям един ултиматум .. Или отиваме някъде самостоятелно или без мен.

ThePowerOfLove
11-12-2010, 14:39
Разбира се, че е най-добре всяко семейство отделно. Ако зависи от мен, не бих отишла, но понякога просто няма много варианти. Пример: наще живеят 10 години в едно село, идват в дома на баща ми (за да почне брат ми 1 клас в хубаво училище), колко скандали имаше докато бяха живи баба ми и дядо ми.. Нажежава се обстановката просто, не чак да се мразят..
Щом не те харесват, ще се опитат да влияят на приятеля ти!

kalpazanka
11-12-2010, 14:43
Ако не ме харесват, не бих заживяла в тяхната къща. Ще е игра на нерви и борба за надмощие- дали те ще надделеят и той ще ме остави или аз "ще ги уморя". И в двата случая не си струва хабенето на нерви. И загубата на време.

Cucko0
11-12-2010, 15:00
абсурд да живея с родителите му :D майка му хич не ме харесваше ..сестра му неможеше да ме гледа чак :D

frozendeath
11-12-2010, 16:33
Не бих живяла с тях. Особено, ако не ме харесва. Тогава ще направи всичко възможно да ни раздели, ще плете интгриги, за да убеди сина си, че аз съм "лошата". Пък дори и да ме харесваше, все някога пак ще се намеси в нещо. Пък аз мразя да ми казват какво да правя и как да го правя.

TheBeliever
11-12-2010, 16:47
Ако не ме харесват, не бих заживяла в тяхната къща. Ще е игра на нерви и борба за надмощие- дали те ще надделеят и той ще ме остави или аз "ще ги уморя". И в двата случая не си струва хабенето на нерви. И загубата на време.

Подкрепям.

Но и да ме харесват пак не бих. Всеки има различни представи за живота и за това как да се гради дом и семейство и обикновено тези представи са несъвместими при различните поколения. А това би породило спорове, караници, опити от страна на родителите да "моделират" живота на младото семейство. Все негативи, които се натрупват с времето и не водят до нищо добро.

krem4et0
11-12-2010, 19:06
Нищо лошо не съм видяла от свекърите, много се обичаме и уважаваме, о за нищо на света не бих живяла с тях. За това и живеенето ни заедно се отложи толкова във времето. Искахме да сме си само двамата, съвсем сами. А защо? Не обичам да съм в тежест на други хора, не обичам да се съобразявам с други обичаи и порядки, а техните в много отношения не ми допадат, не искам да деля домакинство с друга жена. Изключение прави майка ми, но с нея никога не сме имали проблеми, защото ми е майка и може да ме разбере, ако не съм на кеф, ако нещо не ми изнася или просто нямам време да го направя.
А и смятам, че всяко семейство трябва да си е самостоятелно. Крайно неприятни са ми ситуациите, в които 5 поколения се тъпчат в 1 апартамент. Може да е малко, но да сме си само двамата.

mrazqkindergarten
11-12-2010, 20:21
Ако знам, че не ме харесва свекървата, не знам дали бих живяла .. Ако обичам момчето, мисля, че да.. И все пак ще се опитам да и се харесам .. :-o Ако не стане, сигурно не бих живяла повече там, където не съм желана.. А ако ме харесва, никъв проблем да живея ... Макар че по-скоро предпочитам да живея с приятеля ми отделно ... Но ако няма възможност-няма проблеми.Струва си жертвата, все пак ако се стигне до етап да живея с някого, значи нещата межзду нас са си доста сериозни. :)