PDA

View Full Version : Това отблъсква ли момчетата?



Siannaa
11-07-2010, 19:12
Здравейте!

Искам да попитам дали с това мое поведение отблъсквам момчетата.

Момчетата си мислят,че връзката ни ми е безинтересна и т.н само ,защото не съм свикнала да повтарям ''обичам те'' през 5 минути, не му вися постоянно на врата и просто не се лигавя.
Явно това отблъсква момчетата покрай мен.. :?

Просто не мога да се отпусна до такава степен,че всяка моя втора дума да е нещо лигаво и банално.

sasha_90
11-07-2010, 19:17
И аз съм на мнение,че не трябва през 5,10,15,... минути да казваш "обичам те".Това са сериозни думи,въпреки че напоследък все по-малко хора го осъзнават.И не се притеснявай,това не отблъсква момчетата,поне не и сериозните.Виж сега,ако срещнеш някой лигльо,който да поздравява с "обичам те",ще го отблъснеш.

jghgh
11-07-2010, 19:24
Може би те по-скоро се дразнят, че не показваш чувствата си, а не че конкретно не изричаш "обичам те" и т.н.
Ако си дръпната физически и не го докосваш, това си е демотивиращо.
Не казвам, че е така, просто предполагам.

Момчетата обичат да са окуражавани, да им подпираш самочувствието -> именно затова те се чувстват по-сигурни в себе си, когато са с жена ;)
Да им се възхищаваш дори.. такива са си.

Ако ти си по-студен човек, не обичаш често да се гушкаш и т.н., сигурно не оставяш впечатление на момиче, което е лудо по тях, а те имат нужда от това, за да се чувстват сигурни в себе си.


Просто предположения, разбира се.
Иначе за безсмисленото повтаряне на "обичам те, обичам те, обичам те" - всеки разумен човек би бил против.

sladur4etyYy
11-07-2010, 19:55
не е това, нещо друго е.

TheManTheLegend
11-07-2010, 19:57
Аз пък как се дразня на некви малки 14-15 годишни пиклички дето в 10часа сутринта тръгват с някой и постоянно повтарят колко го обичали а вечерта вече "плачат за изгубената любов"

DarkTemplar
11-07-2010, 20:02
Мен не би ме отблъснало, дори би ме изкефило подобно поведение. Значително по-зряло е.

assd
11-07-2010, 20:06
а тей, не требва да се лигавиш, а да го лигавиш. сфанала си цаката

fenastz
11-07-2010, 21:22
Пий алкохол.

OldSchoolRebel
11-08-2010, 06:39
Здравейте!

Искам да попитам дали с това мое поведение отблъсквам момчетата.

Момчетата си мислят,че връзката ни ми е безинтересна и т.н само ,защото не съм свикнала да повтарям ''обичам те'' през 5 минути, не му вися постоянно на врата и просто не се лигавя.
Явно това отблъсква момчетата покрай мен.. :?

Просто не мога да се отпусна до такава степен,че всяка моя втора дума да е нещо лигаво и банално.

Абе, ти си момиче мечта бе! :)

autumn666
11-08-2010, 06:52
Значи досега си попадала на някви лигави момчета.

Niakoitam
11-08-2010, 07:34
Може би те по-скоро се дразнят, че не показваш чувствата си, а не че конкретно не изричаш "обичам те" и т.н.
Ако си дръпната физически и не го докосваш, това си е демотивиращо.
Не казвам, че е така, просто предполагам.

Момчетата обичат да са окуражавани, да им подпираш самочувствието -> именно затова те се чувстват по-сигурни в себе си, когато са с жена ;)
Да им се възхищаваш дори.. такива са си.

Ако ти си по-студен човек, не обичаш често да се гушкаш и т.н., сигурно не оставяш впечатление на момиче, което е лудо по тях, а те имат нужда от това, за да се чувстват сигурни в себе си.


Просто предположения, разбира се.
Иначе за безсмисленото повтаряне на "обичам те, обичам те, обичам те" - всеки разумен човек би бил против.

Съгласен съм с това мнение от позицията на мъж. :)

bilqnavod
11-08-2010, 09:21
Прекалено честото повтаряне на думите "Обичам те", не може да бъде достоверност, че обичаш някой. Това е начин по който успяваш да манипулираш половинката си да се чувства длъжна... Непрестанното натякване и прекаляване с тези думи, отблъсква. Много по-добре да показваш любовта към другия чрез дела, отколкото да я казваш.

anonymous708973
11-08-2010, 10:30
Може би те по-скоро се дразнят, че не показваш чувствата си, а не че конкретно не изричаш "обичам те" и т.н.
Ако си дръпната физически и не го докосваш, това си е демотивиращо.
Не казвам, че е така, просто предполагам.

Момчетата обичат да са окуражавани, да им подпираш самочувствието -> именно затова те се чувстват по-сигурни в себе си, когато са с жена ;)
Да им се възхищаваш дори.. такива са си.

Ако ти си по-студен човек, не обичаш често да се гушкаш и т.н., сигурно не оставяш впечатление на момиче, което е лудо по тях, а те имат нужда от това, за да се чувстват сигурни в себе си.

Просто предположения, разбира се.
Иначе за безсмисленото повтаряне на "обичам те, обичам те, обичам те" - всеки разумен човек би бил против.

А аз съм убедена, че е така. По моя опит точно хората, които казват "не им говоря лиготии", са дръпнати и студени.
И аз не казвам "обичам те" на всяка втора крачка и аз не му вися по врата и не го боцкам в корема, казвайки "Патенцееееее", обаче и за миг, не се е усъмнил, че съм луда по него. Зряло и в същото време любвеобилно поведение :)

ScarletBite
11-08-2010, 12:42
Може би те по-скоро се дразнят, че не показваш чувствата си, а не че конкретно не изричаш "обичам те" и т.н.
Ако си дръпната физически и не го докосваш, това си е демотивиращо.
Не казвам, че е така, просто предполагам.

Момчетата обичат да са окуражавани, да им подпираш самочувствието -> именно затова те се чувстват по-сигурни в себе си, когато са с жена ;)
Да им се възхищаваш дори.. такива са си.

Ако ти си по-студен човек, не обичаш често да се гушкаш и т.н., сигурно не оставяш впечатление на момиче, което е лудо по тях, а те имат нужда от това, за да се чувстват сигурни в себе си.


Просто предположения, разбира се.
Иначе за безсмисленото повтаряне на "обичам те, обичам те, обичам те" - всеки разумен човек би бил против.
+++

w0sh
11-08-2010, 14:45
Това си е направо мечтано поведение.

Сега ще кажеш и че отблъскваш момчета, защото искаш постоянно да готвиш и любимата ти стая е кухнята.

Ssummerjam
11-08-2010, 15:08
И аз съм същата. Както казаха преди мен, зависи от момчето - ако е неориентиран лигльо - ще го отблъснеш с това поведение, ако е по-зрял не би било проблем. :)

Destroyer89
11-08-2010, 15:54
Няма нищо по- дразнещо от това, някое момиче постоянно да ми е на главата и да ми приказва глупости.

marichela
11-08-2010, 15:56
Това си е направо мечтано поведение.

Сега ще кажеш и че отблъскваш момчета, защото искаш постоянно да готвиш и любимата ти стая е кухнята.

:-D +

SchoolSucks
11-08-2010, 16:14
Дрън, дрън... Не е необходимо естествено. Иначе, ако тук стои въпросът, че даваш да те чукат и бягат при първа възможност, това вече е нещо съвсем друго...

awerw
11-08-2010, 16:18
Ами да ти кажа има си плюсове и минуси сега през няколко минути да се повтаря наистина е досадно, но пък въобще да не ги правиш тези неща става му гадно на човека трябва да се правят, но умерено :)

bybz
11-08-2010, 16:43
ее.. аз пък преди бях нещо подобно :) ама приятелят ми си постави за цел да ме разлигави, защото самочувствието ми беше паднало много като бях сдържана.. :) Не, че сега се превъзнасям, но не виждам нищо лошо да има малко лиготия... дори в сериозна връзка :)

puhi14
11-08-2010, 17:33
ахахах .. ми аз съм същата като тебе ама да ти кажа не ми пука к'воо мислят .. най-мразя ей такива лигльовци .. през пет минути " к'во прайш слънце" , "Обичкам те .. " , "Искам да те цункам" .. ей направо пощурявам :booooomb: .. ! може би за това и аз се държа така с другите около мене .. просто подобни лиготии ме ДРАЗНЯТ !

11-08-2010, 17:38
Зависи от принципите и разбиранията на момчето.
Някои го намират за досадно..
други го намират за ненужно..
трети го намират за приятно..
четвърти го намират за необходимо.

Бъди с такъв какъвто мислиш, че ще сподели това в което вярваш или направи компромис и приеми, че човекът до те теб просто не му харесва.. и не му е приятно..

знам че второто е трудно, но поне можеш да опиташ.

С две думи отговорът е: Строго индивидуално. Зависи от разбиранията на момчето.

bootyboy
11-13-2010, 21:39
ще бъдеш като робот ако го повтаряш през минути...

PoRcHeTaTa1
11-13-2010, 22:35
Мисля че поведението ти е нормално...просто някои момчета харесват по лигави момичета ;)

Moderatorius
11-14-2010, 10:02
И аз се държа студено, но за мен това е правилният начин. Достатъчно съм голяма, че да сдържам емоциите си, т.е. аз не ги сдържам, просто не съм толкова емоционално същество. Той пък е лигав, но за щастие аз не съм станала като него, че тогава щяхме да сме противни за целия свят.

Candice
11-14-2010, 15:20
На дали отблъсква всички момичета.. Може би само лигльовците.. ;dd

a1a2b3v
11-14-2010, 15:33
Ами това, че не повтаряш на някого през 5 минути "обичам те", не е лошо качество и според мен тези които си повтарят че много се обичат обикновено не влагат смисъл в това, което казват. + това, има всякакви животни. Ако не обичаш някого не е нужно да му казваш "обичам те!" щото уж ходите и "така трябва".

Е разбира се както преди мен казаха, ако се държиш дръпнато и студено, нормално че на приятелят ти няма да му е особено приятно..

Saphire
11-14-2010, 18:29
Че ти си идеална бе :-P :-P :-P
пп. Разбира се, че не е проблем, подобно поведение на твоето е идеално :) :)

Di
11-14-2010, 18:34
момчетата обичат да се интересуваш от тях,но не в някаква вманиачена степен

Shely
11-14-2010, 19:45
Мен не би ме отблъснало, дори би ме изкефило подобно поведение. Значително по-зряло е.
Подкрепям

WastingLove
11-15-2010, 08:19
и според мен това е положително качество и не би трябвало да отблъсква момчето ... но всеки с вкуса си де :D

MilanowPz
11-15-2010, 12:36
Дай да се запознаем ;дд

Red21
11-15-2010, 14:17
Здравейте!

Искам да попитам дали с това мое поведение отблъсквам момчетата.

Момчетата си мислят,че връзката ни ми е безинтересна и т.н само ,защото не съм свикнала да повтарям ''обичам те'' през 5 минути, не му вися постоянно на врата и просто не се лигавя.
Явно това отблъсква момчетата покрай мен.. :?

Просто не мога да се отпусна до такава степен,че всяка моя втора дума да е нещо лигаво и банално.


Мечтаното поведения :shock:

anonymous708973
11-15-2010, 17:02
Не знам как преценихте от нейното субективно мнение, че е мечтано поведение.
Повечето от вас обичат нежността и няма да ви е приятна липсата на усещане за близост, сигурна съм :wink:

Пак казвам, не съм от тези, които казват "Обичам те" през 5 минути, та дори всеки ден... не съм от лигавите, които си висят на врата на гаджето постоянно.

Niakoitam
11-16-2010, 07:42
Преди малко намерих това и мисля че е много по темата:

Как да подхранваме любовта - всеки ден
от Целувката:*
на 15 ноември 2010 г. в 17:33
Да покажеш, че обичаш някого, се постига с онези малки неща, които съпътстват ежедневието ни. Това не означава да засипвате любимия си с картички или подаръци всеки ден. Вместо това се фокусирайте върху онези аспекти на отношенията ви, които често, може би, пренебрегвате. Прочетете кои са 5-те тайни, които внасят живот в любовта - всеки ден:



Докосвайте се

Лесно е да се забрави за онези малки неща, които са всъщност толкова важни – като това, да се докосвате един друг – да погалите партньора си по бузата, да му разтриете раменете след тежък ден, да го хванете за ръка, докато разговаряте или гледате филм...Този прост жест може да предизвика тръпка по гърба му или да помогне да изградите емоционален мост помежду си, когато спорите, така че не забравяйте да прегръщате, да притискате, да целувате – всеки ден.



Смейте се заедно

Не е необходимо да сте комици, за да се забавлявате с партньора си. Хуморът наистина е много важна част от здравите връзки. Той дава цвят, аромат, живот на тези дълги години, които планирате да останете заедно. Често, когато чувството за хумор липсва, връзката става скучна, сива и разочароваща.Ако не ви “идва отвътре” да сте забавна, научете някой виц и го разкажете на любимия си. Или направете нещо смешно-глупаво, като например да му вземете пържолата от чинията, когато се е разсеял за момент. Измислете си някакви “глупави” игри, които може да играете заедно и ви карат да се заливате от смях. Каквото и да е това, което може да накара партньора ви да се смее от сърце, правете го често.



Насърчавайте го

Колкото и егоистично да изглежда, всеки се нуждае от внимание и одобрение, за да се чувства обичан. Всеки ден казвайте на партньора си колко се гордеете с него и му давайте конкретни примери, за да покажете, че го цените.Независимо дали става въпрос за работата му, за това как се е справил в конкретна ситуация или за несръчните му усилия да ви помогне в домакинската работа, не пестете милите думи.Кажете му още колко добре изглежда с тази риза или как приятно ухае. Като подкрепяте самочувствието му не само ще направите връзката си по-здрава, но ще му помогнете да бъде онзи успешен човек, който трябва да бъде.



Изразявайте несъгласие, когато има смисъл

Това, че сте във връзка не означава, че трябва да променяте самоличността си. Всъщност, и вие не би трябвало да се обвързвате с човек, за когото смятате, че трябва да се промени, защото това няма да се случи. Вместо да губите самоличността си, бъдете личност. И двамата сте влезли в тази връзка като уникални човешки същества и това трябва да се запази така. Това, разбира се, не отрича компромисите, но пък и няма правило, което да гласи, че двойките трябва винаги да са съгласни един с друг. Бъдете откровена за това, как се чувствате, преценявайте кога да направите компромис в някаква ситуация, но никога не се отказвайте от самоличността си и не очаквайте вашият партньор да го направи.



Мечтайте заедно

И двамата имате мечти и стремежи – както по отношение на връзката си, така и всеки за себе си като личност. Мечтите са средството, чрез което невъзможното става възможно, страхът от провал изчезва и успехът става неизбежен. Когато мечтаете, оставяте всички ограничения на реалността зад гърба си и се изпълвате с въодушевление, което може да ви накара да направите положителни промени в живота си, за да постигнете целите си.Подхранвайте мечтите. Когато имате мечти и планирате осъществяването им – независимо дали става въпрос за екскурзия в чужбина или за покупка на нов дом, вкарвате тръпка в отношенията, а пулсът на връзката ви става стабилен – гаранция за дълъг съвместен живот.

tia.bg




И да и аз бих загубил стимул и желание като не виждам знаци на любов или поне харесване насочени към мен от отсрещната страна.Най-малкото трябва да знам че държат на мен.

Sofff
11-16-2010, 07:50
Напротив това би трябвало да им говори че имаш мозък в главата си, а не като някоя малоумна кифла да повтаряш обичам те без дори да го чувстваш :)

notlike
11-16-2010, 08:00
Показвай понякога повече топлина, но лигавене - не. Може някой боклук да обича много лигавните, но никой сериозен човек няма да се хване за лигаво момиче. Няма смисъл да се променяш заради човек изцяло, промени се там, където смяташ, че може да станеш по-добре :)

NeZaPoznat
11-16-2010, 09:12
Здравейте!
Искам да попитам дали с това мое поведение отблъсквам момчетата.


Я пак пак :? Отблъскваш момчетата или те изобщо не са привлечени от теб - уточни моля те :?