PDA

View Full Version : търся, но не намирам перфектното момче



bebeemalko
11-07-2010, 19:16
На кратко за мен аз съм момиче от гр.Разград, на 15 години съм. Сега за ''проблема''. Проблемът е следния в 7 клас имах мега яко гадже,но откакто скъсахме до сега(9 клас) просто все едно съм сляпа, не харесвам никого. Аз търся перфектното момче-красив, привлекателен, чаровен, който би дал всичко за теб, свестен, но вместо това намирам обратното- грозни,затворени в себеси,задръстени или дори отворени и с самочувствие като за четерима. Къде изчезнаха всички свестни момчета???

Spikeey
11-07-2010, 19:18
на 15 години съм
.

sasha_90
11-07-2010, 19:20
Не знам къде са.Уж ги има,но уви.Или се ги е страх да не ги наранят,или наистина са рядкост.

densii
11-07-2010, 19:26
Ако търсиш перфектното момче... по-скоро ще докачаш Свети Петър...

jghgh
11-07-2010, 19:26
Няма перфектни хора?

Иначе е нормално като си имала вече хубав партньор, да сравняваш останалите с него.
Търси подобни на него, а междувременно си постави цел и ти да се самоусъвършенстваш морално ;} Мотивиращо е. А и с позитивна аура ще привличаш позитивни емоции и хора около себе си.

sladur4etyYy
11-07-2010, 19:27
''търся, но не намирам перфектното момче''- няма и да го намериш, щото просто не съществува.

kris4eto15
11-07-2010, 19:41
Перфектни хора няма :?

tnp123
11-07-2010, 20:09
Намираш неперфектен, и като започне да ти изглежда перфектен, честито, влюбила си се!

Carexx
11-07-2010, 20:12
На 15 си. Твоите авери мислят само как да забозят на компютъра или да утидат да се напият и да повърнат за да направят впечатление.Дочакай още 5,6 години.

ivan_realmadrid
11-07-2010, 20:17
Чакай има време на 15 си все пак, къде са 18 ми 20. :)

Zarity
11-07-2010, 20:59
в 7 клас имах мега яко гадже
:razz: :razz: :razz:

fenastz
11-07-2010, 21:19
Тук съм, но за жалост сме в различни градове. :(

LovEsIckk
11-07-2010, 23:46
Перфектен никога няма да намериш.
Не търси такъв.. Търси такъв,чиито недостатъци би обикнала.

xKiFlA
11-08-2010, 02:06
Никога няма да намериш перфектен защото такъв няма :D
Още по -малко.. рядко ще даде някой всичко за теб
Никой не се интересува от никой.
не ти трябва момче

Spikeey
11-08-2010, 04:32
^ :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

nakalud
11-08-2010, 05:03
ааа Spikeеy са раздава обаче :D :D еми то аз да ви кажа наистина си е за раздаване :grin:

Че има перфектни .. има, проблема ти е че не познаваш момчетата до такава степен че да разбираш какво искат ;) .. започни да ги сменяш без да търсиш правилния .. той сам ще доиде :)

anonymous708973
11-08-2010, 10:41
Че има перфектни .. има, проблема ти е че не познаваш момчетата до такава степен че да разбираш какво искат ;)

Съгласна съм с това. Свестни момчета има, въпросът е да знаеш къде да ги търсиш :)

vIKToriYa
11-10-2010, 11:16
перфектния - няма да го намериш !!! намери си някой който да се държи добре с теб и да те привлича и ще стане с времето перфектния за теб ! момчетата са като малките деца държиш ли се добре с тях .. те са в краката ти ! ако ме разбираш естествено ....

NeZaPoznat
11-10-2010, 11:42
На кратко за мен аз съм момиче от гр.Разград, на 15 години съм. Сега за ''проблема''. Проблемът е следния в 7 клас имах мега яко гадже,но откакто скъсахме до сега(9 клас) просто все едно съм сляпа, не харесвам никого. Аз търся перфектното момче-красив, привлекателен, чаровен, който би дал всичко за теб, свестен, но вместо това намирам обратното- грозни,затворени в себеси,задръстени или дори отворени и с самочувствие като за четерима. Къде изчезнаха всички свестни момчета???

Добре дошла при търсещите/чакащите перфектния мъж

http://www.somejokes.com/images/Women%20waiting%20for%20the%20Perfect%20Man.jpg


При момичетата които не са толкова прИтенциозни 8-)

TenderRebel
11-10-2010, 11:56
Ако продължаваш да търсиш и чакаш перфектният да се появи ,ще пропуснеш много възможности и хора ,които си струват. Това, че попадаш само на грозни и т.н - ами може би в такава среда се движиш. Излизай и общувай с повече хора и най-накрая ще намериш този, който толкова време търсиш. А и както са казали хората- Никой не е перфектен докато не се влюбиш в него. :)

Cybershot
11-10-2010, 13:32
Няма перфектни хора за начало.
Ти търсиш просто турбо гъзарчета там ти е проблема.
Слизаш на земята и някой по-нормален намираш.

xxcherry
11-10-2010, 15:29
Съветвам те да не търсиш. Няма да намериш.

DREAM95
11-10-2010, 15:34
няма перфектни хора ...

umri
11-10-2010, 16:03
На кратко за мен аз съм момиче от гр.Разград, на 15 години съм. Сега за ''проблема''. Проблемът е следния в 7 клас имах мега яко гадже,но откакто скъсахме до сега(9 клас) просто все едно съм сляпа, не харесвам никого. Аз търся перфектното момче-красив, привлекателен, чаровен, който би дал всичко за теб, свестен, но вместо това намирам обратното- грозни,затворени в себеси,задръстени или дори отворени и с самочувствие като за четерима. Къде изчезнаха всички свестни момчета???
Прекалено се надценяваш, девствена си, търсиш нещо много класи над теб, което няма да те намери...

стара мома

end()

Spikeey
11-10-2010, 16:09
Перфектни хора няма да, само когато се влюбиш в някой той за теб става "перфектния"

Infection
11-10-2010, 16:15
Перфекни хора няма!!! :D :D :D

WhiteBird
11-10-2010, 16:22
Абе спрете да повтаряте едно и също бе,съгласна съм че няма перфектни ама вий прекалихте :? Един съвет: Любовта ще дойде тогава,когато най-малко очакваш,така че сега си учи и си подсигурявай живота,за момчета има време :)

MilanowPz
11-10-2010, 18:44
Тук съм, но за жалост сме в различни градове. :(

+ 1

иначе съм от Пазарджик :-D :-D

130995
11-10-2010, 18:47
няма перфектно момче...нито за теб нито за когото и да е...има само момче с което сега си допадате,харесвате, но рано или късно и това си отива...

radybt
11-10-2010, 18:55
Абееее яяяяя трайте бе! Няма съвършено (не е вярно С едно Н се пише) момче, няма съвършен ЧОВЕК! НО перфектни има!! : ))

И аз не мога да намеря това момиче с което да си изживеем една приказна връзка, но... сме малки още.. живота е пред нас, ще имаме време за много връзки : ) А ти, само на 15, спокойно, имаш много време да намериш това което търсиш!
И ако двама души се обичат те ВИНАГИ ще са ПЕРФЕКТНИ един за друг, айде със здраве ии късмет! {{}}

Peshec
11-10-2010, 18:56
Докато търсиш перфектния мъж,ще изтървеш идеалния за теб ;]

Peshec
11-10-2010, 18:57
Докато търсиш перфектния мъж,ще изтървеш идеалния за теб ;]

TVDQueen
11-10-2010, 19:41
Перфектното момче ще намериш на куково лято както казаха.Перфектни хора няма.А да не говорим за принца на бял кон, или Едуард на сивото волво и т.н. Просто още не си срешнала този, с който да литнат пеперудите и т.н., и т.н. И аз търсих перфектното момче, докато не срешнах някой, който не е перфектен, но толкова си го обичам, че за мен е :)

aguilera
11-10-2010, 20:25
" Не чакай принца на бял кон, защото в повечето случаи идва само коня"...

tuzaro
11-10-2010, 20:33
ти грозна ли си майна???

soul1199
11-10-2010, 20:37
то в Разград са много зле момчетата :lol:

tuzaro
11-10-2010, 20:45
то в Разград са много зле момчетата :lol:друго си е в Пловдив нали 8)

soul1199
11-10-2010, 20:47
то в Разград са много зле момчетата :lol:друго си е в Пловдив нали 8) ее ся реклама :lol:

tuzaro
11-10-2010, 20:49
то в Разград са много зле момчетата :lol:друго си е в Пловдив нали 8) ее ся реклама :lol:е кай ся, че нема пичове майна...

soul1199
11-10-2010, 21:01
като идвам в Пловдив ще ти пиша да се запознаем лично :lol:

tuzaro
11-10-2010, 21:03
стига да съм свободен нема проблеми 8)

w0sh
11-10-2010, 21:04
Не всички са красиви като нас, майна.

tuzaro
11-10-2010, 21:09
Не всички са красиви като нас, майна.ние красивите сме рядкост майна, със свещ трябва да ни търсят 8)

sapphirr
11-11-2010, 12:14
... Аз търся перфектното момче-красив, привлекателен, чаровен, който би дал всичко за теб, свестен, но вместо това намирам обратното- грозни,затворени в себеси,задръстени или дори отворени и с самочувствие като за четерима. Къде изчезнаха всички свестни момчета???
ако може да някоя кара по-нова петичка да пазарува за не по-малко от 2 бона на месец,ей такива някви дреболии(маловажни нещица).....ми 4е то за повечето вече тва е перфектния мъж....един корем и едни бручки се преживяват,кво толква,нали трябва да се гледа вътрешната красота :razz: ...

доколкото въпроса ти -гарантирам ти,че тоя отговор,струва повече от джакпота в момента

peace94
11-11-2010, 12:57
то в Разград са много зле момчетата :lol:

+1
97% в Разград са така според мен... от 15 години ги наблюдавам все пак :-D

sapphirr
11-11-2010, 13:04
то в Разград са много зле момчетата :lol:друго си е в Пловдив нали 8) ее ся реклама :lol:е кай ся, че нема пичове майна...


съмнявам се ,че въпреки откровеността ви девойката ше си смени местожителството

deadshadow13
11-11-2010, 16:23
Ако търсиш перфектното момче... по-скоро ще докачаш Свети Петър...

не си права жено

много малко са свестните момчета сега модата е да си нахакан да пушиш цигари да правиш секс.Малко са чуствителните момчета който могат да дарят сърцето си на жената до себе си.Но с перфекнто тяло перфектен характер и подържана коса е момиче перфектен човек няма съжелявам.Истинските момчета като мен са малко и може би трябва да ги търсиш не толкова в компаний а някой който си стой сам цял ден оф немога да опиша момчето не съм гей но ще опиша себе си и дано да ти дам некой съвет.
Някой който не го интересува чуждото мнение който е самотен и който не влиза в чужди компаний като започва да пуши и да пие само и само да е интересен такъв човек може да ти даде всичко.И да правя си реклама но само така мога да дам точен пример защото истинските момичета който не са кифли и нямат голо самочуствие са малко както и свестните момчета.

wasch0
11-11-2010, 16:24
Никой не е перефектен, докато не се влюбиш в него

teodora87
11-11-2010, 16:25
няма перфектни хора

Linns
11-11-2010, 18:01
Оооо, принце, къде си се скрил?

Момичета, в кой век живеете?
Тъй като въпроса е банален ще си позволя да съм банална в отговора си: никой не е перфектен докато не се влюбиш в него !

kocaki1996
11-13-2010, 22:30
i az taka samo 4e ne moga da namerq perfektnoto momi4e ... to kato gledam vsi4ki "perfektni" sa zaeti otnovo v kavi4ki "perfektni" ... 4udq se vuobshte ima li takiva .. :?

moneycomeme
11-13-2010, 22:45
Как може да искаш от един човек да е перфектен,след като самата ти не си,убедена съм,защото няма такива хора!Може би просто отвори сърцето си по- широко,а не очите си! :)

PoRcHeTaTa1
11-13-2010, 22:54
Няма перфектни ....повечето са дефектни :grin: :grin:

NomNomNom
11-14-2010, 08:26
Не можете да намерите перфектните момчета ..
А вие перфектните момичета ли сте ?

RomantiCBoY
11-14-2010, 10:26
Никога няма да намериш перфектен защото такъв няма :D
Още по -малко.. рядко ще даде някой всичко за теб
Никой не се интересува от никой.
не ти трябва момче
Трябва й само някой да я чука, нали ? Сигурно ти това правиш ?

puppy2
11-14-2010, 10:41
Не търси перфектни мъже.Любовта не се подбира :). http://vbox7.com/play:fa74f239

Candice
11-14-2010, 15:17
Перфектни хора няма :?
+1 ;)

w0sh
11-14-2010, 15:18
Има перфектни хора, но няма перфектни оценяващи.

Все на някого нещу му е криво...

a1a2b3v
11-14-2010, 15:45
Затова сме хора, защото не сме перфектни. И точно това ни прави интересни по 1 или друг начин. Как би си представила живота, ако всеки знае всичко и изглежда и се държи по 1 и същи начин? Всичко ще е адски скучно и ще знаеш какво ще се случва във всеки един момент... :? :?

Shely
11-14-2010, 19:52
На кратко за мен аз съм момиче от гр.Разград, на 15 години съм. Сега за ''проблема''. Проблемът е следния в 7 клас имах мега яко гадже,но откакто скъсахме до сега(9 клас) просто все едно съм сляпа, не харесвам никого. Аз търся перфектното момче-красив, привлекателен, чаровен, който би дал всичко за теб, свестен, но вместо това намирам обратното- грозни,затворени в себеси,задръстени или дори отворени и с самочувствие като за четерима. Къде изчезнаха всички свестни момчета???
Проблема мисля е в това, че ти търсиш "образа" на бившия ти в ново момче.
Но проблема е, че няма да бъде точно като него. Всеки си има недостатъци, с които ние преценяваме дали можем, или не можем да живеем.

girls_aloud_
11-19-2010, 20:56
Перефектно момче никога няма да намериш.То такова няма.Просто не съществува,защото перфектни хора няма.Просто трябва да харесваш човека до тебе такъв какъвто е.Ако ти сама си търсиш за какво да се хванеш и гледаш най-лошото в едно момче няма как да стане.

Stotii
11-19-2010, 21:15
Започнах все повече да се учудвам идващите дечурлига.....

Какво по точно очакваш на да откриеш на 15години !??? Принцът на бяло магаре роден специално за теб, за да може да си живуркате щастливо до края на дните !???
Момчетата на 15 (или поне ОГРОМНА част от тях, да не кажа всички) на тази възраст мислят в на коя "хралупа" да влезе катеричока им (някой дори не са започнали да мислят с атрибутите си още).
Изчакай малко и с времето, като попоразнат малко момчетата и вече са Мъже, може и да откриеш подходящо момче, което да ти достави щастието което ти желаеш.
В момента мога само да те посъветвам да си гледаш училището, да си излизаш с приятелки, пък ако случайно се появи това момче и с него, макар че е по възможно магаре да затанцува балет, отколкото да откриеш "перфектното", пък дори и прилично момче за теб.

Айде Късмет от Мен и внимавай да не станеш като на снимката постната от NeZaPoznat : )))

HandOFDooM
11-19-2010, 21:16
На кратко за мен аз съм момиче от гр.Разград, на 15 години съм. Сега за ''проблема''. Проблемът е следния в 7 клас имах мега яко гадже,но откакто скъсахме до сега(9 клас) просто все едно съм сляпа, не харесвам никого. Аз търся перфектното момче-красив, привлекателен, чаровен, който би дал всичко за теб, свестен, но вместо това намирам обратното- грозни,затворени в себеси,задръстени или дори отворени и с самочувствие като за четерима. Къде изчезнаха всички свестни момчета???
Това съм аз !!! още ли не си ме поканила как може !!! ?!?!?!?
седя тук пред монитора а ти дори не ме забелязваш
я се стегни ти си на 15год

Li0nesS
11-20-2010, 07:16
Няма перфектни хора?

Иначе е нормално като си имала вече хубав партньор, да сравняваш останалите с него.
+ 10

everythingisrelative
11-20-2010, 07:19
кво да вии кажа , аз съм перфектният мъж :D :oops: :oops:

LiRRRa
11-20-2010, 09:05
Перфектен никога няма да намериш.
Не търси такъв.. Търси такъв,чиито недостатъци би обикнала.

+1

NomNomNom
11-20-2010, 09:37
Аз търся перфектното момче-красив, привлекателен, чаровен, който би дал всичко за теб, свестен, но вместо това намирам обратното- грозни,затворени в себеси,задръстени или дори отворени и с самочувствие като за четерима. Къде изчезнаха всички свестни момчета???

:D :D :D

Има огромен шанс когато намериш търсеното, то да не те иска. Защото ти си със самочувствието за четерима. Ти си тази, която си позволява без особени основания да дава негативна оценка на околните.
Поставила си думата "грозен" , израза "затворени в себе си" , като антоними на "свестен" .
Не знам какво да ти кажа. Добре, че хората като теб лесно си намрита майстора, та не нанасят много вреди .

Kattichka
11-20-2010, 09:51
Никой не е перфектен,докато не се влюбиш в него..ми да,ама за да се влюбиш трябва да намериш нещо перфектно в него.. Красив и чаровен можеш да намериш..и със самочувствие е същото..просто си харесай едно момченце,опознай го и виж за теб или е или не.. :)

Spikeey
11-20-2010, 10:46
Добре, айде престанете да казвате как "няма перфектни хора" и че "никой не е перфектен докато не се влюбиш в него" общо взето неща които ги има във всеки пост. не е нужно да повтаряте неща където ги има навсякаде :-o

indigo0lady
11-20-2010, 11:26
На кратко за мен аз съм момиче от гр.Разград, на 15 години съм. Сега за ''проблема''. Проблемът е следния в 7 клас имах мега яко гадже,но откакто скъсахме до сега(9 клас) просто все едно съм сляпа, не харесвам никого. Аз търся перфектното момче-красив, привлекателен, чаровен, който би дал всичко за теб, свестен, но вместо това намирам обратното- грозни,затворени в себеси,задръстени или дори отворени и с самочувствие като за четерима. Къде изчезнаха всички свестни момчета???
Да дава всичко за теб? Знаеш ли въобще какво искаш, миличка? Да те следва по петите, да се съгласява с всичко, което кажеш, да ти е като вярно кученце? Толкова ли си комплексирана, че да имаш нужда от такъв свой поклонник до себе си? А иначе по въпроса- вярвай ми, има много такива, но те са или грозни, или затворени в себе си, или задръстени, или и трите. А пък и в крайна сметка, като искаш да е свестен, какво ти пречи ако не е Брад Пит? Аман, т'ва тийновете съвсем ни е обърквация в главата... :lol:

lipsvashh_mi
11-20-2010, 11:52
може би проблемът е в теб,а не в тях....имаш прекалено нереални изисквания и очаквания и затова си разочарована от всичко и всички....пробвай да живееш с по-простата представа,че идеални хора не съществуват да видиш тогава как всичко ще е в пъти по-добре....

everythingisrelative
11-20-2010, 15:55
аз съм човека бе баси :?

bloodandhonour88
11-20-2010, 21:17
Драги братя тайната да бъдеш красив е да ходиш редовно на козметик, да си четкаш зъбите добре и да не се обличаш в стил "аз съм егати готиния рапър и гащите ми са пълни с тон ла*на"!!!! :shock:

GossipGirl89
11-20-2010, 21:25
Не го откриваш 1. защото перфектни хора няма и 2. - защото не спираш да търсиш :) Любов не се намира така - тя намира теб, не ти нея. Един човек се превръща в перфектен за теб тогава, когато обикнеш и недостатъците му. Иначе безгрешни няма - всеки си има нещо, което да дразни околните и да не е както трябва, но именно затова всеки си намира такава половинка, която да го допълва и да харесва и недостатъците му. И спри да търсиш - докато го правиш нищо няма да се получи. Ще срещнеш подходящото момче тогава, когато най-малко очакваш демек - когато най-малко се надяваш и търсиш...

martina22961
11-21-2010, 12:20
не можеш да намериш перфектното момче... ако го намериш значи си се влюбила, а човек не се влюбва насила, което значи че ще намериш перфектното момче, когато най-малко очакваш да се появи! :) :grin:

sabaton94
11-21-2010, 13:39
Ей ме бе, откога те чакам. И аз съм от Рз. :D
Перфектни момчета няма, това е само по филмите и Листопад (опа, и там няма). Хем го искаш свестен, хем да е готин и т.н. това вече никъде го няма.

Milen0v
11-21-2010, 19:08
Търсиш ти перфектното момче колкото аз търся жена за разплод.