PDA

View Full Version : Първия път - малко помощ :D



waller12345
11-07-2010, 19:41
Мисля, че ще получа, това което ми е нужно, сещате се... секс. Срам ме е, да го кажа, но ще ми е за пръв път. За т'ва искам малко помощ, аз съм измислил горе/долу какво да правя и ще го споделя с вас, за да ми кажете дали е добра идеята или дайте друга :) - Та, мисля да я поканя у нас и да пусна некъф филм да гледаме и когато гледаме да действам или когато филма свърши, се1 това са подробности... Разбира се, тя ще знае, че точно този ден е момента... Мисля, че тя НЕ е девствена, за това ми става още по-тежко... КАК ЛИ ЩЕ СЕ СПРАВЯ, ЩЕ Й ХАРЕСА ЛИ и такива... Дайте малко помощ по-подробно, какво да правя стъпка, по стъпка :D:D

Без ненужни коментари, като - всеки си има пръв път(ТОВА Е ЯСНО, НЯМА СМИСЪЛ САМО ДА СЕ СПАМИ В ТЕМАТА). Аз ще й кажа, че не съм много опитен(не съм го правил, девствен съм и нещо такова...) Помогнете малко, как ще стане малко подробности, кога да я започвам или ддз :D:D

Какви неща да й говоря в такъв момент...?

От както ме заебаха в любовта, за мен има само едно нещо, и то е - ХВАНИ, НАЕБИ, ЗАЕБИ. И за това почвам с тази мисъл с всички момичета и не ми пука особено за друго... ПОНЕ ЗА СЕГА.

Да се върнем на въпроса... - Дали малкия джони ще се справи с това притеснение и ще си направи работата?!?! :razz: :razz: :lol: :lol:

waller12345
11-08-2010, 06:12
???? :shock:

OldSchoolRebel
11-08-2010, 06:51
:shock: Тъкмо щях да ти кажа в другата тема "сега остава да направиш тема и за секса". :shock:

azida
11-08-2010, 08:28
Ти какво очакваш да ти кажем съблечи и сутиена после прачки те целуни я по врата... да не сме сексуални консултанти... Ако искаш напражо едно клипче да ти направя, за да ти демонстрирам :D :-D

Пък и глупаво е това "ХВАНИ, НАЕБИ, ЗАЕБИ" ... Щях да ти кажа, че всичко ще си дойде от само себе си и ще знаеш какво да правиш.. но при положение, че искаш само да я наебеш и сигорно нямаш никакви чувстава към нея дано даже да не ти стане :razz: :razz:

6ibanqka
11-08-2010, 08:53
Не треа да ти пука, гледай да я предразполагаш там и така. И да се оплеска нещо, ще имаш и други шансове, ама ако караш с нагласата, че ще се забавляваш сега, няма да има ядове ;)

ParisHilton
11-08-2010, 10:50
ами като си сигурен, че ще ти пусне, действай :razz: