PDA

View Full Version : Пъст?!?



l3thal
11-08-2010, 12:01
Хора вчера ходих да играя хандбал с един приятел. Той ми подаде топката някак си съм е посрещнал на криво и сега безимения ми пръст се е подул и посинял . Не ме боли много . Не мога да си свия пръста до край щот почва да ме боли . Мога да го изправя , почти до края с леки болки . Та чуда се дали е счупен или не е ? плс кайете бързо да не жземе да зарасне на криво . :(

ImmortalSportFreak
11-12-2010, 21:39
Мина ли ти? И ние няма как да познаем дали ти е счупен,навехнат,изкълчен или просто ударен.. Ако още ти е подут и те боли-бягай да ти направят 1 снимка и готово.. ;)

darkPaladin
11-13-2010, 08:44
ако беше счупен щеше да те боли постоянно и нямаше да можеш да го движиш

пресрещнат е ще ти мине

Titanic_baby
11-13-2010, 12:06
Случвало ми се е много пъти.Не съм лекар,но от личен опит предполагам че ще ти мине до няколко дни.Ако беше шчупен,щеше да те боли,дори и докато не го движиш.Както се казва:от болка нямаше да можеш да пуснеш тема тук,а веднага щеше да тичаш за лекар.

bonbon4e_to
11-13-2010, 17:08
Мисля,че ти няма нищо.

SwEeTMuFFiN
11-14-2010, 10:23
аз по фвс бях проклинатаче се ми се чупеше нещо. 1. пръста ми (кутрето) беше пресрещнат. мама ме заведе при една баба.тя ми го издърпа силно (ама как болешее ... :grin: ) и после 2 дена не го мърдах.
2. пръстът ми (безименния) беше посинял и подобно на твоя. не го мърдах 2 дена и тои се опраи. 3. се блъснах в една и под окото ми беше цицина. 4. пак безименния подобно на 2рия път. 5. с едно важе си фраснах клепача... :) :) :D :D :D :grin: :grin: :grin: :-D :-D :-D

babyy123
11-14-2010, 18:42
не ти е счупен :) ще ти мине. Една моя приятелка играеше хандбал и тя не можа да хване топката и пръста и стана по същия начин,но се оправи :wink: