PDA

View Full Version : Шини



cocacola21
11-08-2010, 13:11
Има ли смисъл от носенето на шините ?? Може ли някой да ми прати снимки преди да сложи шини и след това. Моля ви ! Аз нося шини , но не виждам разлика. Секи път когато отида при зъболекарката ми се ми казва , че има подобрение , но аз не го виждам. :( :(

ParisHilton
11-08-2010, 19:48
Ако нямаш проблеми със зъбите, няма нужда да носиш "брекети" или "скоби".

lovey0u
11-08-2010, 19:58
може да ги носиш заради захапката
не знам...

n3zabrawiimaa
11-09-2010, 09:07
Попринип шини се носят за захапката.. за разширение или за стесняване... Ти няма как да видиш разликата, но пък ако не ги носиш и ще ти "щръкнат" ;д зъбите, тогава ще видиш разликата. ;д

fuckme
11-09-2010, 13:50
съгласна съм с горното мнение :D

LipSy
11-09-2010, 18:40
Аз носих брекети на горната челюст, а сега нося и на долната. Моят проблем горе беше по-сложен, но както и да е. Сега не ми се обяснява. Ами то всичко става бавно и ти понеже не си специалист естествено, че няма да забележиш разликата! Трябва време! Апък и ако носиш шини от 2-3 месеца, не очаквай толкова бързо да протече всичко! За тази работа се изисква търпение. Аз на горната челюст носих брекетите 3 години, а на долната ще отидат сигурно 4!

wasch0
11-09-2010, 20:05
Попринип шини се носят за захапката.. за разширение или за стесняване... Ти няма как да видиш разликата, но пък ако не ги носиш и ще ти "щръкнат" ;д зъбите, тогава ще видиш разликата. ;д

О, има разлика определеноо :D
не исакм да си спомням какво БЯХ :? Крива захапка,стеснени съби ( един върху друг)
За моя радост нямам стари снимки..