PDA

View Full Version : Език



Ryuzaki
11-08-2010, 16:30
Здравейте,

Става въпрос за юздичката под езика. Чувал съм, че при някои деца се цепва, ако имат говорни проблеми и езика им не може да достигне небцето. Аз говорни проблеми нямам, но може ли тази проста операция да се извършва на възрастни и безопасно ли е ?

Естествено искам да разбера, дали няма да се получат някои усложнения и дали няма да ми се появят проблеми с говора. Всъщност проблема ми е, че просто не мога да се целувам, така както искам. Езикът ми е малко късичък. Определено има още в запас, но тъпата ципичка му пречи да излезе като хората.

Моля за компетентни отговори или от хора, които са имали подобни проблеми или са претарпявали тази интервенция.

Благодаря!

ParisHilton
11-08-2010, 18:46
Според мен и да си я срежеш, пак ще се целуваш, както го правиш сега.. според мен няма смисъл :)

OldSchoolRebel
11-08-2010, 19:37
Моля за компетентни отговори или от хора, които са имали подобни проблеми или са претарпявали тази интервенция.

Благодаря!


Така. Ще имаш повече подвижност с езика, но ще те боли зверски много в продължение на месец и отгоре след сцепването, и си обречен да фъфлиш завинаги след това.

Помисли си добре.

Ryuzaki
11-08-2010, 19:48
Според мен и да си я срежеш, пак ще се целуваш, както го правиш сега.. според мен няма смисъл Smile

Е кофти е човек.. Друго е да ти е развързан езика, поне така ми се струва. В момента съм като инвалид :X


Така. Ще имаш повече подвижност с езика, но ще те боли зверски много в продължение на месец и отгоре след сцепването, и си обречен да фъфлиш завинаги след това.

Помисли си добре.

Хммм... мерси. Подобна конкретика ми трябваше.