PDA

View Full Version : Танци



ameli
11-08-2010, 17:21
Като бях малка се занимавах със спортни танци, може би около 5 години, а и повече.. по едно време ги спях, въпреки, че много исках да продължа, но нямах възможност. Мечтата ми беше да се състезавам, да печеля медали.. така де.

Майка ми дойде вчера и ми предложи ако искам да отида да се запиша някъде. Имах идея къде и какво, но тя ми каза категорично - Салса клуб и подобни, тоест различно от състезателните. Казах и, че в такъв случай предпочитам хип-хоп, но тя ми отговори, че не ставам за това :? За нея съм много крехка и не ставам за 'груби спортове' :shock:

Та да се върнем към темата.. за предположим, че ме сложат в групата за напреднали и си намеря партньор, бих ли могла да се състезавам на 15? :?

Също и много искам да тренирам фигурно пързаляне, но навсякъде чета, че се търсят деца на по 3,4 и 5 години. Нещо по въпроса да знаете + цени?

Толкова ли съм дърта вече :cry:

katal
11-08-2010, 18:13
Ако наистина искаш да се състезаваш и да играеш хип- хоп, можеш да се запишеш на модерен балет. Аз ти препоръчвам СМБ "Цветни мечти" към НДД. Аз танцувам там. Най-престижното ни състезание бе в Германия- там спачелихме 2-ро място, като се разминахме с няколко стотни с първите. Можеш да потърсиш повече информация в НДД или в фейсбук. Имаме качени клипчета с танци в вибокс или ютюб. Приемаме деца от 6-18 години. Ако те интересува можеш и да ми пишеш.

TheManTheLegend
11-09-2010, 14:07
Недей да слушаш какво говори майка ти запиши се на каквото искаш. Ако не е съгласна спори с нея. Идея си нямаш колко съм спорил с наще преди да се запиша на ММА, също така преди време и на карате. Просто те подценяват и те мислят още за малка. Трябва да им покажеш че вече нямат такъв контрол над тебе. Въпроса е принципен-не само за танците ами и за всичко в което те ограничават. Ограничения винаги ще има, но от тебе зависи да си упорита и да ги направиш по-поносими :-D

ameli
11-09-2010, 17:50
katal, ти не си ли от София? Не съм чувала за подобен център във ВАРНА.


TheManTheLegend, аз преди и кунг-фу исках ама като го чу се изнесе в другата стая, като преди това ме провери за температура 8-) Ще си поспорим още малко, пък да видим 8-)

Не отказвам и други мнения..
бтв: реши, че един ден ще отидем при трениращите да сме видели как се справят. Според вас ако взема и майка си, понеже настоява да дойде. дали ще ме изложи по някакъв начин. В смисъл, после да ме бъзикат с нея? :D

TheManTheLegend
11-09-2010, 19:18
Че кво й влиза в работата на майка ти дали са справяш или не? Като тренираш ще се научиш. Важното е да ти е кеф, а щом ходиш значи ти харесва ! Кажи на майка ти че е мега куха лейка :o

Сещам са и наще ми викаха че няма да ме пуснат да тренирам мма без да "проверят на място" ама ги отказах :D
Важното е редовно да ги храниш и нареждаш и да ги караш да се чувстват тъпи :D