PDA

View Full Version : Танци



ameli
11-08-2010, 17:25
Мястото на темата не е тук, но да кажем, че е свързано с намирането на приятели. Имам и друга в Спорт, но този раздел е по-посещавам, а искам мнения.


Като бях малка се занимавах със спортни танци, може би около 5 години, а и повече.. по едно време ги спях, въпреки, че много исках да продължа, но нямах възможност. Мечтата ми беше да се състезавам, да печеля медали.. така де.

Майка ми дойде вчера и ми предложи ако искам да отида да се запиша някъде. Имах идея къде и какво, но тя ми каза категорично - Салса клуб и подобни, тоест различно от състезателните. Казах и, че в такъв случай предпочитам хип-хоп, но тя ми отговори, че не ставам за това За нея съм много крехка и не ставам за 'груби спортове'

Та да се върнем към темата.. за предположим, че ме сложат в групата за напреднали и си намеря партньор, бих ли могла да се състезавам на 15?

Също и много искам да тренирам фигурно пързаляне, но навсякъде чета, че се търсят деца на по 3,4 и 5 години. Нещо по въпроса да знаете + цени?

Толкова ли съм дърта вече??

:cry: :cry:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=372511 (оригиналната тема)

crystalicks
11-08-2010, 17:55
бих ли могла да се състезавам на 15? - Да, но ще ти е доста трудно да намериш партньор. Е, все пак много зависи къде се намираш (дали в голям град или не) но от опит знам че няма много момчета които харесват такъв вид танци. Мисля че първо трябва да намериш клуб и после да мислиш за състезанията.
Казваш че си била преди много време? Помниш ли стъпките поне? Защото това определено ще ти помогне. Знам че, има момчета които са на средно ниво които искат да танцуват, но няма много начинаещи. Поне виж тук: http://bgdsf.com/clubs.php и си избери клуб и отиди да видиш какво ще ти кажат. :) Има треньори които няма да преподават на съвсем начинаещи да се състезават на такава възраст. 15 не е много късно да започнеш да се състезаваш обаче като започнеш от съвсем началото... предполагам, че знаеш за нивата? 15Е, 15Д, 15С... Е, то и на мен това ми беше мечта, но за съжаление нищо не се получи. :(
А за фигурно пързаляне не знам, но страшно много обичам този спорт. :) Мисля че, там ще ти е по-трудно но все пак разпитай. :D

SladkaZagadka
11-08-2010, 17:55
В спортните танци ограничението мисля че беше до 20 години някъде . След това вече си "синьор" или нещо такова .
Не си дърта :D .

ameli
11-08-2010, 18:09
Е, все пак много зависи къде се намираш (дали в голям град или не)
Ако за теб Варна е голям град, значи съм.


Казваш че си била преди много време? Помниш ли стъпките поне? Защото това определено ще ти помогне. Знам че, има момчета които са на средно ниво които искат да танцуват, но няма много начинаещи.
Много, много, колко да е много - 3 години да ги кажем. Но стъпките си ги помня, дълго време си танцувах сама.. Начинаещи не искам, това беше една от причините да спра. Връщаха ме в начинаещата група, само защото нямах партньор...

Ако трябва да сме честни не съм чувала за подобни нива.. Бях в Кристал, Огледало, още няколко ги смених и никъде нямаше пусто му момче :? Насочила съм се към Импулс. Поне ми е наблизо, няма да се налага да губя време в път, най-вече зимата.

ameli
11-09-2010, 17:26
Други?

crystalicks
11-10-2010, 17:41
Ако трябва да сме честни не съм чувала за подобни нива.. Бях в Кристал, Огледало, още няколко ги смених и никъде нямаше пусто му момче. Насочила съм се към Импулс. Поне ми е наблизо, няма да се налага да губя време в път, най-вече зимата.
Да, но Импулс не се ли намира във Велинград? Иначе знам, че е много добър- имат много състезатели.
Успех! Не я слушай майка ти- опитай се да намериш хубав клуб и партньор и тя тогава ще види, че си била права. :)