PDA

View Full Version : Помощ- По БГ...



nepowtorima
11-08-2010, 17:45
Здравейте!! Спешно се нуждая от някакъв текст на тема Доброто, което направих... Да е не по-кратко от 2 малки страници... Да има портретно описание на природата, портретно описание на героите. И в центъра да бъде отразена добрата постъпка...

Много моля за помощ, дайте ми идея... Спешно е ... :-o :-o :-o

nepowtorima
11-08-2010, 17:57
Моля ви се помогнете ми.. :-o :-o

Extremescream
11-08-2010, 18:04
Добре бе,вместо да се жалваш,седни,измисли го сама и го напиши.Изисква се малко мозък просто.

nepowtorima
11-08-2010, 18:10
Много ми помогна... Радвам се, че има такива хора... Молиш ги за помощ и те се правят на много умни като само изказват мнението за което сам сигурна, че не съм го заслужила... :?

sasha_90
11-08-2010, 18:17
Наистина е по-добре да седнеш и сама да измислиш какво да напишеш.Защото много често ми се е случвало двама човека от класа ми да са с еднакви произведения.Много е гадно.А за да не изпадаш в такова неловко положение,напиши това,което мислиш.

Extremescream
11-08-2010, 18:31
Много ми помогна... Радвам се, че има такива хора... Молиш ги за помощ и те се правят на много умни като само изказват мнението за което сам сигурна, че не съм го заслужила... :?

Пише се 'съм'.А и какво не си заслужила?Вместо да си напънеш сивото вещество,чакаш да ти направи друг нещо,което ще ти донесе някаква облага (оценка,плюсче,каквото там).Еми не го заслужаваш,ако друг се е трудил за него.

nepowtorima
11-08-2010, 18:50
Аз искам просто идея, не искам да ми напишете целия текст, просто да има от къде да почна, после ще го напиша...