PDA

View Full Version : Болки в ухото



maistorluk
11-08-2010, 18:10
Искам да попитам как може да се намалят болките в ухото при домашни условия. Какви методи могат да се използват. Благодаря ви предварително.

lolssie
11-08-2010, 18:24
Когато мен ме болеше ухо и си бях вкъщи и беше невъзможно да отида на лекар баба ми ми каза 2 начина:
1.Дива зелка ( прилича на цветчето на роза, но е зелено и много твърдо.къса се 1 листче и се стиска в ухото.МНОГО ПОМАГА!)
2.Напарваш кърпа с ютията.не помага много, но облекчава.повече помага дивата зелка.
3. иди на лекар/вземи си капки.

Claymore
11-08-2010, 19:55
Загряно олио.

darkPaladin
11-08-2010, 23:41
каквото и да напишат тук не го прави

трябва да идеш на лекар ухото е много крехък орган и не бива да си правиш експерименти

StolenBliss
11-09-2010, 13:32
Когато мен ме болеше ухо и си бях вкъщи и беше невъзможно да отида на лекар баба ми ми каза 2 начина:
1.Дива зелка ( прилича на цветчето на роза, но е зелено и много твърдо.къса се 1 листче и се стиска в ухото.МНОГО ПОМАГА!)


Даа !! Помна като бях малка и на мен баба ми капа такова в ухото. То е кат някво мляко, бяло такова и наистина помага. darkPaladin каза да идеш на лекар, това също не е лоша идея хич, но ти в темата спомена 'при домашни условия' за тва го намери тва растение ! Успех :)