PDA

View Full Version : В търсене на себе си!!!



SunSetBeach
11-08-2010, 19:28
Пиша тази тема,за да получа съвет,защото понякога е добре да чуеш какво мисли някой друг!
Известно време имах проблеми с едно момче,но няма значение.ТОй отиде в едно училище,аз в друго.В класа,в който попаднах,нямаше никои от моя бивш клас,първите дни се чувтвах много самотна.Още на първия учебен ден се запознах с едно момиче,но после като го опознах и разбрах че е зубърка и с извинение задръстена.Абе,не беше мой тип човек.Аз не съм такава. Та отделих се от това момиче и се српиятелих с една групичка момичета. Но сега пак не се чувствам пълноценен човек.Незнам защо-просто всички втази групичка като се видят и се прегръщат за поздрав-незнам може би аз още не съм свикнала,защото аз никога не съм го правила с моите приятели.И сега-някои да не каже,че заглавието не е свързано с темата.-Не знам какво да правя.Чувствам се толкова самотна,макар че толкова хора са около мен. Чудя се дали трябва да свикна отсега нататък с този начин на живот (да пращам на хиляда човека във фейсбук '' Tisi
istinski priqtel i ako ne polu4a tova obratno 6te razbera tvoq
namek.Dnes v poluno6t tvoqta istinska liubov 6te razbere,4e ne moje bez
teb.Utre 6te ti se slu4i ne6to xubavo mejdu 13:00 i 19:00h.'' и знам че не е задължително,и не ми харесва да го правя само за да бъда модерна или и аз не знам как да го нарека. Надявам се че разбрахте объркана ми тема !!!! :):) :grin:

SladkaZagadka
11-08-2010, 20:23
А момчетата от твоя клас?
А хората от съседните класове?
А др.хора от това училище?

Разбирам те, но не може да седиш "в ъгъла" и да очакваш да имаш много приятели . И аз съм минала през това, едни гаднярки ме изолираха, а уж бяхме "БФФ", тогава се чувствах самотна и тъжна , но просто се огледах - имам цяло училище пълно с хора, от които почти никог0 не познавам . Е, сега като минавам по коридора и съм с една от тия гаднярки, понеже се е лепнала за мен [ първо обиди и всичко, сега все едно нищо не е било] с много хора се поздравяваме и се заговаряме ... Виждай се с момчето ти по-често и може би той ще запълни липсата , която чувстваш :)
Послепис : Зарежи ги тия съобщения във фейсбук . Това, че на тия хора "приятелството" им се измерва в съобщенията на "стената" и сърчица в социалните мрежи не означава, че и твоето трябва да е такова :) .
Все едно да има съобщение "Ти си истински хейтър и оценявам това ... днес между 10.01 и 10.03 ще се хвърля през прозореца. Ако не го пратиш на 390 човека, планът ще пропадне . " :D

dviny12345
11-09-2010, 05:54
+1 освен това, ако не ти харесва да си с тях, просто си намери други приятели. Аз съм в абсолютно същото положение в момента,обаче има едно момиче от стария ми клас,но тя се премести много по-рано.
Та, ако неможеш да си намериш,хора които ти харесват от сегашния ти клас, просто си намери приятели от друг клас... :D

SunSetBeach
11-09-2010, 19:14
:):) благодаря

Provve
11-09-2010, 19:38
You can't stay in your corner of the forest, waiting for others to come to you; you have to go to them sometimes. - A. A. Milne (Winnie the Pooh)

Даже хората от класа ти/съседните класове/училището да не са твой тип компания, излизай с приятели от стария ти клас, с които ти е било приятно и се присъедини към тяхната групичка примерно :)

GossipGirl89
11-09-2010, 20:04
Ако в училище не можеш да намериш нито една сродна душа както се вика, то от старото ти дасколо или от квартала все ще има някои, с които да излизаш. Предполагам там си имала приятелки - общувай си с тях, а в училище просто поддържай нормалните съученически отношения

danibebi
11-10-2010, 12:24
Ако в училище не можеш да намериш нито една сродна душа както се вика, то от старото ти дасколо или от квартала все ще има някои, с които да излизаш. Предполагам там си имала приятелки - общувай си с тях, а в училище просто поддържай нормалните съученически отношения

Подписа ти много ме кефи. :grin: :D

GossipGirl89
11-10-2010, 13:23
Подписа ти много ме кефи. :grin: :D

Мерси и на мене много ми харесва :D Доста се доближава до днешната действителност за съжаление ;]

SunSetBeach
11-14-2010, 17:35
:):):) благодаряяя ви