PDA

View Full Version : !!Напишете нещо по въпроса



choch
11-08-2010, 20:10
след първия пъг когато правих секс имах нещо като парене и слабо кръвотечение няколко дни 3 дни след като го ноправих с приятеля ми 3 дни имаше кръв а след това парене и чак след седмица и половина когато ми дойде цикъла и след това нямаше виче нищо....някои ми казаха че това е цистист....аз веднага прочетох в интернет за цистиса и ми излезе че първичния минава от само себе си а вече за вторичния трябва да отидеш на лекар....и сега не мога да разбера ако го направим пак дали ще ми стане нещо???моля дайте някви мнения само без превземаници и надуфкии....все пак е важно....

desssy
11-08-2010, 21:28
Ако имаш съмнения за цистит отиди на лекар, наистина е ужасно неприятен и се получава от много неща, при теб може да е от секса. Както сигурно си прочела в интернет цистита е възпаление на пикочния мехур, а нито едно възпаление не е добре да се оставя на случайността. Ако пък нямаш болки и неприятни усещания вече и смяташ ходенето на лекар за излишно, за профилактика на цистита просто пий повече вода. 2-3 литра на ден е идеално,а правиш добро и на бъбреците си. :)

darkPaladin
11-08-2010, 23:38
ако имаше цистит щеше да ходиш до тоалетната като луда

иди при личния да те насочи при специалист

mimencety9009
11-09-2010, 11:01
мила наи добрия вариант е да отидеш на лекар ако е цистит можеш да си правиш секс обаче не е приятна болката при пишкане така че отиди на лекар ще ти изпишат хапчета и ще ти мине за няколко дена

kalpazanka
11-09-2010, 18:10
Убедена ли си, че паренето идва от отделителната система? Доколкото разбрах, си правила секс за пръв път- да не си се протрила при проникването и при попадане на урина там да ти щипе/пари?

choch
11-09-2010, 19:07
сега вече няма нищо щот нали ми мина...иначе тогава ходих мн често до тоалетна.....оххх кажете нещо чи аз вече нз...

kalpazanka
11-09-2010, 19:24
Е само честото уриниране ли беше проблем?! :::