PDA

View Full Version : какво да правя



Lolla
11-08-2010, 20:18
Имам гадже от 4 години. Обичам го. Има вероятност д азминава з амного време много далеч ( не е това темата). Проблемът е, че мисля, че съм вслюбена в един негов прител. Запознах ме се преди около седмица. С гаджето ми не се държахме като гаджета ( нещо се бяхме разлигавили и не се държахме за ръце или прегърнати) . Приятелят му наистина е мн готин. Всичко щеше да е ок, ако приятелят му не ме намери във фейсбук и скаип и започнахме да си пишем, често. Толкова приятно минава времето в писане с него...А й когато бяхме заедно с него и гаджето, той незабелязано ме помилва по бузата. само за секунда , но това не мога да го забравя, а й все пак това беще 2рият път, в който се виждахме....супер странно. Сега ме пита дали ще ходя на един концерт и аз казах да, той пита дали гаджето ми ще идва ( още не мога д аразбера дали знае, че сме гаджета, те са колеги, не мн близки приятели). Така стана, че утре ще се засечем на концерта (без гаджето)....ВСеки път, когато с есетя за него нещо ми трепва, имам чубвтвото , че имаме супер мн общи неща....а й се държи мн мило, но си личи , че ме сваля, въпреки никакви директни намеци.....Утре може би ще сме сами и искам да ми кажете как да постъпя? Трябва да му кажа, че съм обвързана, нали?

w0sh
11-08-2010, 20:20
Това жената не е като човека.

Избирай и поеми отговорност за решението си, колкото и да е трудно.

mArMaLaDkA
11-08-2010, 20:24
Няма значение какви мнения ще получиш, ти вече си си решила какво ще правиш и какво ще му кажеш.

Въпросът е да обмислиш нещата навреме, да претеглиш плюсовете и минусите, че накрая да не стане от двата стола на земята.

Lolla
11-08-2010, 20:27
не съм решила :((( Знам, че трябва да му кажа, но не знам как, щом допуснах да се стигне дотук ( до кафе) :(((( Да му кажа ли, още сега по скаип?

eXxXciTeD
11-08-2010, 20:41
Помисли си много добре, била си с този човек 4 години, наистина ли би му причинила това? Не изпитваш ли поне малко любов и уважение към него. Ако смяташ връзката ви за свършена, скъсай с момчето и тогава излез с колегата. В никакъв случай не го прави, за да видиш какво ще стане... недей да бъдеш егоистка!

Lolla
11-08-2010, 20:45
да му кажа ли още сега, по скайп ?

sweet_sorcerer
11-08-2010, 20:56
Това жената не е като човека.

Избирай и поеми отговорност за решението си, колкото и да е трудно.

Мн вярно....защо очакваш някой да ти каже какво да правиш, изобра си е твой, живота си е твой...както се казва At the end of the day you're the one that have to live with your choices...

LofYou
11-09-2010, 07:36
Според мен трябва да му кажеш, че си обвързана и ако наистина чувстваш нещо към него, нещо по-силно от това към приятеля ти, сама можеш даа вземеш решението с кой от двамата да си... И накрая един съвет от мен, не се заслепявай от моментната страс, а си помисли какво имаш до себе си, и дали си заслужава да го загубиш.. Успех и умната :)

Lolla
11-09-2010, 12:59
писа ми, че отлагаме кафето. да, разбирам го, но нещо тъжно трепна в мен.

sabaton94
11-09-2010, 13:04
да му кажа ли още сега, по скайп ?
Ти па, ще му пишеш у скайп!?! У фейсбук не пише ли "обвързана"?

NeZaPoznat
11-09-2010, 13:57
писа ми, че отлагаме кафето. да, разбирам го, но нещо тъжно трепна в мен.

За сега ти се е разминал секса но ... има още надежда :-P

Недей ми казва че не се побарваш вечер като си легнеш с мисълта за него - няма да ти по вярвам :P

OldSchoolRebel
11-09-2010, 14:58
Мисля, по-скоро, че изпитваш известен интерес към мистериозното. Не си падаш по него, само си внушаваш, защото не го познаваш много добре, и ти е интересен. :-D

Lolla
11-09-2010, 15:34
Не наистина е мн готин както на външен вид, така и на характер , държане и т.н. Наистина щеше да е мн добре, ако беше грозен или тъп. Наистина от една страна толкоива искам да го видя, от друга знам , че няма да стане, дори нз дали е имал някакви по-сериоанои симпатии, няма как да знам......Бих искала да му пища нещо, но какво? Нз как да започна или какви да са ми намеренията.....а за фейсбук - НЕ СЪМ ОБВЪРЗАНА ТАМ - това ли е критерият дали имаш гадже ?!!!

sasha_90
11-09-2010, 17:16
Мисля,че е дошло времето да решиш с кого искаш да бъдеш.Реши по-скоро,не си играй с двамата,за да не останеш от 2 стола на земята.