PDA

View Full Version : Съветче?



cherinka
11-08-2010, 20:19
след : http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=7400143#7400143
(имах и друга тема, но не съм я запаметтила явно...)

делото ми е прекратено, понеже липсват доказателства за повдигане за обвинение срещу въпросния пич.

Последният път, след като си дадох последните показания (5 месеца след случая) явно съм забравила съществени моменти и ключови ситуации от случая.

Просто последните ми показания бяха мара втасала, гащите си прала.

СЛед като дадох показанията си, ми дадоха да прочета самото дело.

Е', вярвайте ми, но това, което самата въпросна вечер след 'инцидента' съм писала няма НИЩО общо с последните ми показания...явно съм забравила голяма част от подробностите.

Аз съм си малко теле си падам... помня като маймунка...
Тъжно ми стана когато си прочетох всички показания, относно случая и т.н. и очаквах шибаното МВР да предприеме някакви действия/

Онзи ден получих писмо за хода на съдебния процес. Даже преди месец ми казаха, че всичко ще се прекрати, заради липса на доказателства (които присъстват в първите ми показания, но просто последните показания съм се усрала от липса на памет)
До седем дни от получаването на "обобщението" имам право да обжалвам.

Искам да се допитам до вас какво да правя?
Заслужава ли си?
Или да разчитам на някакви "личностни отмъщения".

Всички знаете, че съм човек без работа и не ми пречи да се занимавам с 'глупости', но въпросният човек си заслужава до най-малкия детайл да се занимавам с него!!!

Интересното в случая е обаче, че самата съдийка в обощението си обощава, че искам въпросния пич да го съдя за опит за изнасилване... което е ?!????!?!?!? но и този момент присъства... неговите показания са леко СЛАБОМАЛОУМНИ (бих ви ги цитирала, нотова нито глобала, нито оня с"а', нито новия "аъЪЪ", биха могли да покрият изискванията)

явно грешката ми е, че в последните ми показания не съм казала всичко както си е, защото в началото всичко е ОТ ДО, просто миналия месец съм се усрала от слабопаметност...

имам правото да призова който и да е свидетел, да кажа каквото и да е по делото, да изкажа каквито и да е съществени признаци за доказателство, просто съвестта ме изяжда отвътре да разчитам на 'правото' или на собствените предприемачески действия? (ибати думата)?

???????????моля ви кажете!

cherinka
11-08-2010, 20:51
е ти като не можеш да дадеш еднозначни показания кой ти е виновен...

само губите времето на съда и пари на данъкоплатците, за да не можеш да дадеш едни и същи показания, ебати трагедията...
ти какво си мислиш? че не съм потресена от "непаметността си"
Просто от всички изчадия тоя заслужава НАЙ всичко!

Не може да подам жалба еди-си кога и чак след 5 месеца да ме извикат за същото. Ти знаеш ли колко такив акато него са минали през мен? Естествено да ме е яд, че нямам способността да 'помня с детайли определена случка от време', но нали се сещаш, че след като съм прочела първите си показания съм се сетила за какво иде реч.
Просто в последния момент ми беше напрегнато, че може да се предприеме някакъв ход на действие, и може би, инстикстивно съм искала да предодвратя 'страданията' от негова страна (на подсъзнателно ниво), но всичко това е било нереално и сега си давам сметка него какво би могло да очаква.

Виж, не искам да се чувстваш засегнат по някакъв начин от случая, но вярвай ми, ти и определени хора от форума не можете да се съревновавате с него затова какво ми е причинил на прихиката, душевното състояние, нормалния алгоритъм на моментното ми състояние, защото и за каквито и боклуци да се имате и асоциирате вие сте много повече от него. Т0й е просто жалък, пошъл, малоумен и ретардясъл, и ако не е емоята жалба и 'опит за нещо си', то той би п родължл да прави същите деяни както преди.
Защото аз може би съм третата 'жертва' от моята махала, за което ми пука тоя гнил миндил да си вземе поука относно държание към ени и прочее. Другите ми съмахалийници не знаете що бой и тормоз са о тнесли, а аз тук за едно шибано придурпване и лишение от правото на свобода бих искала да му цензура майката. - дали по законен или незаконен път.
Едно от другите ми питания е : в МВР-то ли да ходя или в съда да 'обжалва' решението на 'малоумната'съдийка', като се има впредвид колко изстрадали и малоумни решения взимат днешните съдии ( не говоря конкретно за моя случай)
но просто напоследък се наблюдава някво конкретно игнориране на какъвто и да било съдебен п роцес...

shanoo
11-08-2010, 20:51
мен само ми е чудно къв е тоя дето е искал да те изнасили и дали е възможно да има такъв човек майна...

в смисъл... изнасилват ги п*чките. а ти просто... не си. :-o

:razz:

shadow4e
11-08-2010, 20:55
terrorclub, ти пък се изказа. Какво си мислиш, че никой не я поглежда ли, защото "не е твой тип"? Само тези, които си ги избрал като готини ли могат да бъдат нападани? Нямам думи.....

cherinka
11-08-2010, 20:57
мен само ми е чудно къв е тоя дето е искал да те изнасили и дали е възможно да има такъв човек майна...

в смисъл... изнасилват ги п*чките. а ти просто... не си. :-o

:razz:
абе да се приеме за спам и да се изтрие, но террорцлуб, тебе като тръгнат да те изнасилват тогава ще си говориме кой е пичка и кой не е, става ли ;) защото на мен лично ми писна от твоите псевдо-наркомански излияния на самоличността и прочее.

едит; shadow4e, малко ми е терсене за неграмотно написаната тема, но никва част от моите приятели не могат да ме посъветват какво да правя в случая и затова се допитах и до вас. Дори да ми бяха казали нещо съществено, пак си опира драматичния въпрос "да продължа ли да се занимавам или не?".

...

shadow4e
11-08-2010, 21:08
Не ти дадох съвет, защото не бих могла. Meн лично като са ме нападали дори не съм имала смелостта да извикам. Така че не съм пример за това как трябва да се дейстав в такива ситуации. Помисли дали този няма да се озлоби иии всъщност то колко може да отнесе?

cherinka
11-08-2010, 21:12
След като никоя не му е отправяла това което аз, не знам колко би могъл да отнесе.
За мен лично е жалка картинка да си на 34 години, да нямаш жена, на която да разчиташ, да работиш за 'никвите' пари и некви , буквално 'долни лигли' като мене, да те съдят.

За каквито и 'ретарди' да се е споменавало в този форум през годините, този НАЙ заслужава всички тези епитети. Затова и ви питам с такъв жалък тип заслужава ли си да се занимавам? След като се има предвид, че имам адското свободно време за такива разправии!

ArrowsOfDeath
11-08-2010, 21:16
На няколко места сама казваш, че си заслужава.

shadow4e
11-08-2010, 21:54
Както и Ароуса каза, ти сама си написала, че си го заслужава, тъй че действай, щом ти се и занимава. :)