PDA

View Full Version : Изневяра



thegame92
11-08-2010, 22:01
Ходих с едно момиче 2 години, тя беше с 1 год по-малка от мене. През цялото време докато сме ходили всичко си беше повече от прекрасно. Но едва наскоро разбрах какво е правила последните 2 месеца преди да скъсаме.Първо се учудих за кво постоянно си прави някакви разголени снимки.. по боди .. по прашки и ги качва из сайтове или ги праща на някого. След време обаче разбрах и други неща. Имаше един период в който бях почти цяла седмица или на село или на работа и тя ходеше на диско с нейни приятелки и уж ми казваше че нямало момчета с тях. Обаче после разбрах че всъщност е ималo момчета с тях и са се зарибявали даже... целувки обарване и т.н. И тъкмо си помислих че това е всичко и мислих да и простя и разбрах че се е ебала няколко пъти с най-различни момченца. Така и не можах да разбера каква беше причината да го прави освен че ми казваше онова изтърканото .. всяко момиче искало разнообразие. Още ми е много странно всичко това.. но не е цялата история доста съкратено го написах, защото иначе големи обяснения ще станат. Някой ако иска да даде съвет защо е правила така или да пита нещо да пише :( .

mrazqkindergarten
11-08-2010, 22:23
Сори, ама тая е ебати курвата..
Ми явно си и писнал и те е държала като резерва .. Определено не те е обичала, докато е правила тия простотии .. За преди тва не знам, ама сигурно и тогава не те е .. След като няма грам уважение към теб.. Остави я, такива мастии не си заслужават вниманието. :)

thegame92
11-08-2010, 22:26
Сори, ама тая е ебати курвата..
Ми явно си и писнал и те е държала като резерва .. Определено не те е обичала, докато е правила тия простотии .. За преди тва не знам, ама сигурно и тогава не те е .. След като няма грам уважение към теб.. Остави я, такива мастии не си заслужават вниманието. :)

ми тя почна да прави така.. когато бяхме направили вече година и 7-8 месеца.. преди тва не беше правила такива номера

LambOfGod
11-08-2010, 22:27
Тя девствена ли беше, като се запознахте?

thegame92
11-08-2010, 22:28
Тя девствена ли беше, като се запознахте?
да

LambOfGod
11-08-2010, 22:38
Тя девствена ли беше, като се запознахте?
да

Ох... Ти си й първият, тя е по-малка и сте ходили 2 години - има няколко варианти:
-Тя да иска да прекара живота си с теб, но да си дава сметка, че ще изпусне много, докато е с теб, затова да се наебава няколко пъти за да й мине мерака.
-Тя вече да не те обича.
-Да е била пияна (дискотеки, алкохол, а-у)

Докато водиш връзка с по-голямо момче, което ти е първият те гложди едно любопитство какво ще е с друг, дори и да го обичаш... Може да искаш да прекараш живота си с него, но осъзнаваш какво губиш.. Не ти даже не си сигурна какво губиш. Нямаш опит .... И най-вече скапаното любопитство... Не знам аз как още не съм кривнала... :/



Говори с нея, мамка му...

thegame92
11-08-2010, 22:43
Тя девствена ли беше, като се запознахте?
да

Ох... Ти си й първият, тя е по-малка и сте ходили 2 години - има няколко варианти:
-Тя да иска да прекара живота си с теб, но да си дава сметка, че ще изпусне много, докато е с теб, затова да се наебава няколко пъти за да й мине мерака.
-Тя вече да не те обича.
-Да е била пияна (дискотеки, алкохол, а-у)

Докато водиш връзка с по-голямо момче, което ти е първият те гложди едно любопитство какво ще е с друг, дори и да го обичаш... Може да искаш да прекараш живота си с него, но осъзнаваш какво губиш.. Не ти даже не си сигурна какво губиш. Нямаш опит .... И най-вече скапаното любопитство... Не знам аз как още не съм кривнала... :/



Говори с нея, мамка му...


Говорил съм с нея много пъти на тая тема точно.. само в 1 от случаите е била пияна в другите го направила, защото искала малко разнообразие което ми се вижда мн смешно.А пък ако не ме обичаше вече щеше да спре да ме търси.

BaffaLsc
11-09-2010, 04:14
Защо просто не си потърсиш някое свестно момиче ?
Така или иначе сте скъсали и връщане няма..

puhi14
11-09-2010, 07:45
Защо просто не си потърсиш някое свестно момиче ?
Така или иначе сте скъсали и връщане няма..
:smt023

thegame92
11-09-2010, 08:57
Защо просто не си потърсиш някое свестно момиче ?
Така или иначе сте скъсали и връщане няма..

Е тя през цялата връзка се държа супер.. просто последните месеци почна да прави така даже не знам защо.

sasha_90
11-09-2010, 10:59
О,да бе,искала разнообразие и затова ти слага рога.По-глупаво оправдание за изневяра не бях чувала.Само може да се радваш,че си се оттървал от такава.