PDA

View Full Version : Тая по френски :@ :@ :@



blackrose
11-09-2010, 07:19
Здравейте искам да споделя и моя проблем!
Значи всичко започна от началото на втори срок миналата година!Продължава и сега още от както започна на годината :x :x :x ! С тая просто не можем да се разберем :? Пробвах се ама не става!Понякога тя започва първа понякога аз и винаги стигаме до едно и също СКАНДАЛ!!! :booooomb: Не знам как успяваме не съм най проблемния човек от тоя клас!
А напоследък започваме все по-често и по-често да се караме и не знам какво да правя с нея!Тя все още на никой не се е оплаквала ни на класен ни на родител.Не знам как да постъпя не мога просто да си затворя очите и устата! Вие какво ще ме посъветвате?

NikeAir77
11-09-2010, 08:35
За какво се карате ?

blackrose
11-09-2010, 09:48
Не знам точно,просто не сходство в характерите всеки си държи на своето и никой не отстъпва :o

xKiFlA
11-09-2010, 11:02
наща по история е такава..постоянно ми вика и тооо пред целия клас ми вика :? :booooomb:
ако закъснея за часа например ....голяма работа като закъснявам ще правя квото си искам :?
нали пише отсъствие кво повече иска :? :?

BlackEyedPeas
11-09-2010, 11:24
И аз съм тей с половината даскало. Много ме мразят, 'щот сме с една групичка, 'дет все започваме да се заяждаме с тях (Ако те започнат).

dviny12345
11-09-2010, 16:58
:D :D аз имам абсолютно същия проблем с учителката ми по френски 8-)

smiirnoff
11-09-2010, 17:05
наща по история е такава..постоянно ми вика и тооо пред целия клас ми вика :? :booooomb:
ако закъснея за часа например ....голяма работа като закъснявам ще правя квото си искам :?
нали пише отсъствие кво повече иска :? :?

Ама к'ва си злеее - много ясно, че ше се заяде с тебе, щото закъсняваш. На г-жата ти ѝ е през оная работа ти к'во искаш да прайш :lol: