PDA

View Full Version : И все пак се забравя..



wasy
11-09-2010, 07:37
Здравейте! Пиша ви, за да ви разкажа, че дори, когато сте имали дълга връзка нейния край не винаги е най-страшното нещо на света. Нека ви разкажа защо, но недейте всички мъже да се обиждате. Имах приятел близо 2 години, който винаги ми вгорчаваше живота с най-различни обиди,намеци,унижение и много малко хубави емоции.. но въпреки това аз търпях всичко.. прощавах всичко и се оказа,че сама си бях виновна, за да ми го причинява.. и дойде момента, в който му казах край.. и се почна търсенето изведнъж почна да му пука за мен.. Но аз бях повече от категорична и до ден днешен не се занимавам вече с него.. не знам.. повече от безразличен ми е.. Но знаете ли какво.. според мен не трябва да си мислите,че когато вашия приятел или приятелка ви унижава или нагрубява е нещо нормално и се прощава.. недейте така не знаете колко грешите.Казвам ви всичко това, за да ви покажа,че когато нещо не ви допада просто не се занимавайте с безкрайните извинения или нещо от сорта.. Както са казали хора много по-умни от мен.. :"По-добре край с ужас, отколкото ужас без край!" ... Успех!

LofYou
11-09-2010, 07:44
Браво за темата, лично аз преди време търпях унижения от любим човек, но се радвам че прекратих това и сега гледам напред... Дано повече хора го прочетат и разберат ... :)

puhi14
11-09-2010, 07:50
:)

dimitar_ak
11-09-2010, 07:52
wasy, съгласен съм, но само от части. Нали знаеш, че за да се прекрати една връзка винаги и 2-та имат вина. Тук се споменава само за неговата.

sweet_sorcerer
11-09-2010, 08:59
Постъпила си правилно. На мен, Слава Богу, до сега такова нещо не ми се е случвало, но имах приятелка (както всички явно), която търпя един такъв "мъж" 3 години....и накрая като му тегли чертата, той осъзна колко е сгрешил....ама късно. За това по-добре да ценим това, което имаме, защото не с знае колко ще продъжи :)

sasha_90
11-09-2010, 11:15
Много дълго си търпяла...

jghgh
11-09-2010, 17:07
wasy, съгласен съм, но само от части. Нали знаеш, че за да се прекрати една връзка винаги и 2-та имат вина. Тук се споменава само за неговата.
Вина има и авторката, че е търпяла - да
Вините са 2, но чия е по-голямата?

Далеч не мога да се съглася с поговорката, ако се счита 50/50.

И за да не звучи все едно аз като момиче се правя на жертва, имах една връзка, където 100% изцяло аз я прецаках, а момчето даже не си направи труда да търпи (т.е. да поеме вината, че е малодушен) и след месец ми би шута ;]
Така че включването ти е неуместно.

wasch0
11-09-2010, 19:23
Аз също съм търпяла много унижения. Но това ми помогна да разбера, че преди всичко трябва да оважавам себе си :)

forbiddenrose
11-15-2010, 14:34
И при мен се случи същото, само че връзката ни не беше толкова дълга .. не мога да кажа, че ме е обиждал.. но много често ме лъжеше .. Скъсах го, но и раздялата приех трудно.. но въпреки всичко не съжалявам за решението сии :)

spopi
11-15-2010, 15:08
В момента съм в такава ситуация така че май аз ще бия шута. :)
Ще търпя ако знам че ще получа от другата страна нещо иначе се измъчвам аз няма смисъл. :)