PDA

View Full Version : Срам ме е..много



GD95
11-09-2010, 11:18
Хора,не знам какво да правя!Писахме есе и г-на каза,че ако преминаваме през някакви изпитания,ако имаме трудности в живота ще е по-добре да ги споделим,за да имаме по-висока оценка.Имам ужасен живот и споделих част от него в есето,защото не исках да се излагам,все пак съм добре по литература.Обаче сега много ме е срам,пише неща свързани с баща ми и т.н.Не мога да го погледна,не знам,но просто ме е срам,мисля че това е лична информация и такава трябва да си остане. :(

SiSi7yYy
11-09-2010, 16:09
Мисля че няма от какво да се срамуваш ако господина ти е горе долу свестен нищо няма да ти каже . Може би наистина е лична информация, но от друга страна тя ще ти помогне ;]

Tempest
11-09-2010, 16:43
и аз мисля, че такава информация е лична, затова не я пиша на челото си... решението е взето от теб..

GossipGirl89
11-09-2010, 16:47
Е мислиш че е прекалено лично, но въпреки това си го написал/а в есето? :? Както и да е. Да се надяваме че господина ти няма да те накара да го четеш пред целия клас. Може да се окаже някой свестен и да поговори с теб с цел да ти помогне

dviny12345
11-09-2010, 17:17
Аз мисля,че личния ми живот , и нещата които са важни в него ,са с по-голямо значение от една оценка . . . You're problem. Ако е нещо много лично, да се надяваме ,че господина ти е свестен човек. :?

gofeto917
11-09-2010, 18:02
Бъди гъвкава, излъжи, напиши някакви пубер глупости и го предай и без това след 1-2 седмици ще сте на друг материал.

xWandereRx
11-09-2010, 18:54
щом мислиш така да не си я споделял в есето си
ние какво да направим

xxcherry
11-12-2010, 12:58
Е,нищо сега.
Господинът е голям човек, няма да се подиграва, ще те разбере.
Съмнявам се, че ще те накара да го четеш.
А и едва ли ще тръгне да го разправя на всички.
Дано поне от цялата работа да ти е олекнало малко, след като си споделил.

tItEufFf
11-12-2010, 20:31
Вие пък за какви чудовища ги мислите даскалите? Те са също така и педагози ( кои добри, кои лоши ). Тези информации обикновено си остават за учителя, той не ги разправя наляво и надясно. А да те накара да четеш това пред класа - едва ли, есето е било на лична тема.
Пък ако те накара да го четеш ще му кажеш, че е прекалено лично, че да го споделяш със всички и толкова.

sToyAncHo
11-13-2010, 15:19
Поговори с него и му кажи да си остане между вас :)

Mar7i
11-13-2010, 15:35
Аз не бих го прочела. Бих излъгала

SuNsEt
11-13-2010, 17:29
Наскоро писах философско есе на тема "Любов" и в него разкрих доста неща от личния ми живот свързани с любовта.След като го написах някак си после бях спокойна и почти не помних какво точно пишеше вътре.И мен ме беше срам при мисълта,че госпожата може да го прочете пред класа(примерно) ,но накрая се оказа,че само аз от целия ми випуск имам 6.Така че...може и да са много съкровени и болезнени спомени,но дори и от тях трябва да знаеш как да се възползваш.
Ето поне за едно нещо ми помогна болката...и да ти кажа доволна съм,че шашнах така неочаквано госпожата.

PoRcHeTaTa1
11-13-2010, 23:27
Aз мисля че проблемите вкъщи трябва да си останат там.Нормално е сега да те е срам... :(