PDA

View Full Version : DE da znam



NIKZnikz
11-09-2010, 12:50
Здрасти!! Ако може някакви мнения по въпроса! срещнах едно моми4е на работа,и още на първия ден и взех телефона! :smt025 Казах и 4е ще и се обадя...а тя ми отговори еми добре. ама го каза някак си..се едно.мисля 4е си измисля някакви оправдания...казва ми 4е можела да няма време...била на у4илище..на работа...Та въпроса ми е защо така???? ? да не избързах??

sabaton94
11-09-2010, 12:52
Ето ти съвет - посещавай часовете по български език.

ShtrudeL
11-09-2010, 13:05
Аз знам.

Изтрих ненужния дружелюбен диалог. Моля,пишете по темата.

sabaton94
11-09-2010, 13:11
Не я интересуваш, не разбра ли?

NIKZnikz
11-09-2010, 13:19
може и тва да е.....ако не я интересувам що и е да ми дава телефона???? можеби наистина е мн заета...

sabaton94
11-09-2010, 13:30
Е щом сам си правиш изводите, какво искаш останалите да ти кажат?

NIKZnikz
11-09-2010, 13:35
ако не я интересивам за какво ми даде телефона и????
ми искам и други мнения бе брат! незнам защо прави така, не сум сигурен!

sabaton94
11-09-2010, 13:40
Ами като е заета, помоли я след няколко дена, ако тогава пак си търси оправдания.... прави си изводите.

NeZaPoznat
11-09-2010, 13:41
ако не я интересивам за какво ми даде телефона и????
ми искам и други мнения бе брат! незнам защо прави така, не сум сигурен!

Гъделичкаш и самочувстивето 8) като я търсиш и те реже се кефи че е много търсена и много вървежна :-P ако пък е пред приятелки - те се пукат от завист 8-)

sabaton94
11-09-2010, 13:52
ако не я интересивам за какво ми даде телефона и????
ми искам и други мнения бе брат! незнам защо прави така, не сум сигурен!

Гъделичкаш и самочувстивето 8) като я търсиш и те реже се кефи че е много търсена и много вървежна :-P ако пък е пред приятелки - те се пукат от завист 8-)
Хаха, и такава възможност има...

SkyEatsAirplane
11-09-2010, 13:57
Трябва да и създадеш впечатление, често създаденото любопитство у някого кара този човек да ти обръща повече внимание. Но пък и трябва да си непредсказуем, да и правиш изненади, да я впечатлиш с нещо нестандартно и да и грабнеш вниманието ---> симпатиите. Но пък ти трябва смелост, изобретателност, оправничавост, нахалство дори. Ако видиш, че постоянно ти октазва или намира тъпи оправдания, просто се МАХНИ.

NeRoX
11-09-2010, 14:37
ако не я интересивам за какво ми даде телефона и????
ми искам и други мнения бе брат! незнам защо прави така, не сум сигурен!

Гъделичкаш и самочувстивето 8) като я търсиш и те реже се кефи че е много търсена и много вървежна :-P ако пък е пред приятелки - те се пукат от завист 8-)
Добре бе, мамка му! Всички ли са такива?! Няма ли едно момиче, което да не е такова?!

NIKZnikz
11-09-2010, 14:46
ако не я интересивам за какво ми даде телефона и????
ми искам и други мнения бе брат! незнам защо прави така, не сум сигурен!

Гъделичкаш и самочувстивето 8) като я търсиш и те реже се кефи че е много търсена и много вървежна :-P ако пък е пред приятелки - те се пукат от завист 8-)
Добре бе, мамка му! Всички ли са такива?! Няма ли едно момиче, което да не е такова?!да не би и ти да си като мене???

NeRoX
11-09-2010, 14:57
ако не я интересивам за какво ми даде телефона и????
ми искам и други мнения бе брат! незнам защо прави така, не сум сигурен!

Гъделичкаш и самочувстивето 8) като я търсиш и те реже се кефи че е много търсена и много вървежна :-P ако пък е пред приятелки - те се пукат от завист 8-)
Добре бе, мамка му! Всички ли са такива?! Няма ли едно момиче, което да не е такова?!да не би и ти да си като мене???
Веднага ме ракриха! :D Не точно същата, но да кажем подобна. В последните пъти и аз получавам само същите нелепи обяснения и оправдания, които са смешни понякога. Но спори ли се с красива жена...

OldSchoolRebel
11-09-2010, 15:02
Сега ще ти обясня. Даването на телефона, като жест, я прави да изглежда прекалено лесна, а тя не иска това - казването, че е заета, както виждаш, отново я прави да изглежда по-недостъпна, което е и целта във флирта. Така че, марш да я ухажваш, имаш шанс.

NIKZnikz
11-09-2010, 16:09
Сега ще ти обясня. Даването на телефона, като жест, я прави да изглежда прекалено лесна, а тя не иска това - казването, че е заета, както виждаш, отново я прави да изглежда по-недостъпна, което е и целта във флирта. Така че, марш да я ухажваш, имаш шанс.олд скуул ми дава надежда мерси брат :P много 4есто ако искаш телефон на моми4е тя ще ти даде facebook......

TheLastAngel
11-09-2010, 16:22
Сега ще ти обясня. Даването на телефона, като жест, я прави да изглежда прекалено лесна, а тя не иска това - казването, че е заета, както виждаш, отново я прави да изглежда по-недостъпна, което е и целта във флирта. Така че, марш да я ухажваш, имаш шанс.

+1