PDA

View Full Version : дел



STUBBS
11-09-2010, 13:45
нвм

sabaton94
11-09-2010, 13:50
Ако разбере, че е болен от хрема - ДА!
Ако разбере, че майка му е умряла - НЕ!

BloomF
11-09-2010, 15:01
Бе мама му стара!!!

Всичко хора плачат.
Момчетата са хора.
---------------------------------------
Момчетата плачат.


Логика 9 кл. 8-)

BaffaLsc
11-09-2010, 15:08
Бе мама му стара!!!

Всичко хора плачат.
Момчетата са хора.
---------------------------------------
Момчетата плачат.


Логика 9 кл. 8-)
+1 :lol:

xKiFlA
11-09-2010, 15:41
Не е срамно да го прави
НО е срамно да го прави пред друг
все пак е момче не трябва да се показва слаб
:?

Jumbie483
11-09-2010, 16:27
все пак е момче не трябва да се показва слаб
:?

Сълзите не показват слабост. Жалко, ако си на това мнение.

По темата: Не, не е никак срамно, стига сълзите да са с основателна причина. Никой не харесва хора (независимо момчета или момичета), които биха могли да ревнат и за най-малката глупост.
Всеки човек рони сълзи, независимо от пола си. Не виждам защо за момичета няма да е срамно, а за момчетата ще е. Повечето от тях просто не са свикнали да показват емоциите си толкова видно, колкото нежният пол. Не е хубаво всичко да задържаш в себе си, нито е хубаво и всичко да показваш.

KumchoValcho
11-09-2010, 17:38
Не, естествено
Сълзите не са признак за слабост.

Още сте толкова обременени с предразсъдъци и глупави стереотипи..тцтц, отчайвам се понякога :)

GossipGirl89
11-09-2010, 17:43
Зависи. Когато наистина има някакъв сериозен проблем или нещо много му тежи - не е срамно, но ако почне да се тръшка, както казаха, за всяка глупост... тогава пак не е срамно, но е тъпо

Greennight
11-09-2010, 17:46
Срамно е,ако почне да реве истерично като малко дете :lol:

130995
11-09-2010, 17:50
Не е срамно...

DieselBlood
11-09-2010, 17:59
Ъъъ,кифло,как реши,че когато момче плаче е слаб?Толкова ли си ограничена?

arizona
11-09-2010, 18:19
Ако разбере, че е болен от хрема - ДА!
Ако разбере, че майка му е умряла - НЕ!
+1

ecstazy
11-09-2010, 18:35
Зависи за какво плаче. В миналия ми клас имаше един уж големия мъжага, а той голям смешник и накрая по математика на контролното май имаше 5 и той се разрева ама няк'во такова мн беше смешно тъпо и нагло.. щото беше главно с цел да не му пише 5 , а 6. Иначе попринцип няма нищо срамно, никой човек не може да предвиди кога ще му дойде в повече

Reaper93
11-09-2010, 18:38
Ъъъ,кифло,как реши,че когато момче плаче е слаб?Толкова ли си ограничена?

Тя е много ограничена...

StolenBliss
11-09-2010, 18:39
Много ясно, че не е срамно ! Кви са тия простотии... :?

wasch0
11-09-2010, 20:13
Зависи.
Ако плаче, защото си е одарил пръстчето - ДА.
Ако плаче за енщо сериозно - НЕ

Все пак и момчетата не са от камък. И те имат чувства.

mrazqkindergarten
11-09-2010, 21:51
Офф, Боже, не, разбира се .. Мъжете са хора и те имат чувства .. Честно казано дори някой да плаче пред мен, не би ми станало смешно, напротив .. Гадно бих се почувствала. :)

xKiFlA
11-09-2010, 23:21
Ъъъ,кифло,как реши,че когато момче плаче е слаб?Толкова ли си ограничена?

абе момченце идиооотче мръсно (боклук!!!)
Момче което плаче пред някой друг..е СЛАБ и е нищо!!!!!! боклук е .
физическа сила няма значение
ясно ли ти стана боклук такъв
айде

чао

xKiFlA
11-09-2010, 23:27
все пак е момче не трябва да се показва слаб
:?

Сълзите не показват слабост. Жалко, ако си на това мнение.
.

Сълзите показват слабост !!
от страна на момче..нищо друго!
Аз че съм момиче, не съм плакала почти никога..

чао и на теб.

Reaper93
11-10-2010, 07:03
Сериозно много си проста!!

И нали каза, че не отговаряш на момчета??

bloodyF
11-10-2010, 07:13
пак почнахте с глупостите ейй..
много ясно, че не е срамно..

DaNGeRousLy
11-10-2010, 08:26
Не разбира се ! :(

SmilezZz
11-10-2010, 08:28
Не,разбира се..
Всеки човек плаче,е - друг е
въпроса ако смятате,че момчетата
не са хора :lol:

Jumbie483
11-10-2010, 17:26
все пак е момче не трябва да се показва слаб
:?

Сълзите не показват слабост. Жалко, ако си на това мнение.
.

Сълзите показват слабост !!
от страна на момче..нищо друго!
Аз че съм момиче, не съм плакала почти никога..

чао и на теб.

Това, че задържаш сълзите си показва слабост. Показва, че се страхуваш какво ще каже някой, който не приема показването на тези чувства, страхуваш се от самият себе си.
Но нищо.. има време, ще го проумееш. Като ти гледам с какъв ник си, как мислиш и какви коментари пишеш, то не се учудвам, че мислиш така. Ще пораснеш, ще разбереш :)

tanch3t093
11-10-2010, 19:04
Опрделено не е срамно. Просто някои хора умеят да прикриват чувствата си, докато други - не. Независимо дали са момчета или момичета всички сме хора и имаме чувства! Няма нищо срамно в това да излееш болката си

TVDQueen
11-10-2010, 19:58
Естествено, че не е срамно.За мен дори е похвално, че момчето е показало чуствата си.Е, разбира се, ако е за нещо наистина гадно.Не за някоя глупост. :)

DieselBlood
11-10-2010, 20:19
Ъъъ,кифло,как реши,че когато момче плаче е слаб?Толкова ли си ограничена?

абе момченце идиооотче мръсно (боклук!!!)
Момче което плаче пред някой друг..е СЛАБ и е нищо!!!!!! боклук е .
физическа сила няма значение
ясно ли ти стана боклук такъв
айде

чао
Ей,пачавро проста,внимавай с приказките си.Така ще ходиш да говориш на приятелите си,ясно.Не стига,че си куха като дънер,ами и знаеш много.

Reaper93
11-10-2010, 20:25
Ъъъ,кифло,как реши,че когато момче плаче е слаб?Толкова ли си ограничена?

абе момченце идиооотче мръсно (боклук!!!)
Момче което плаче пред някой друг..е СЛАБ и е нищо!!!!!! боклук е .
физическа сила няма значение
ясно ли ти стана боклук такъв
айде

чао
Ей,пачавро проста,внимавай с приказките си.Така ще ходиш да говориш на приятелите си,ясно.Не стига,че си куха като дънер,ами и знаеш много.

А така, кажи и го!! ;д

Gnom
11-10-2010, 20:25
все пак е момче не трябва да се показва слаб
:?

Сълзите не показват слабост. Жалко, ако си на това мнение.
.

Сълзите показват слабост !!
от страна на момче..нищо друго!
Аз че съм момиче, не съм плакала почти никога..

чао и на теб.

Значи,започвам така,щото с тоя пост направо не знам как успя да ме накараш да си размърдам гадните пръсти и да ти напиша следното,което гласи -

"Уважаема госпожице,никът Ви е крайно подходящ за вашата личност,характер и мислене.Вие го доказахте с престоя си и ограничените постовe из форума и това не говори добре за вас.И тъй като самочувствието Ви е прекалено голямо като бройката минали ви мъжаги отзад и прекалено малко покритие като сивото Ви вещество в онова на раменете.С последният Ви пост,който прочетох просто се удивих как Айнщайн е бил много прав...АМА МНОГО! - "Само за две неща съм сигурен,че са безкрайни - вселената и човешката глупост,като за първото не съм сигурен"Моят съвет към вас уважаема ниско маналитетна "кифло" e да спрете да пишете ограничените си и ретардски постове под теми,които не са предназначени за вас.Благодаря много!

И тъй като ще ми отговориш ама разбира се човек да не повярва - моля Ви като млада монахиня в манастир - недейте да отговаряте,за да не ни показвате повече от вашето.... "уникалноограниченоидиотск о-ретардско и неизрастнало мислене. cheers,ur 'dad' 8-)

xKiFlA
11-11-2010, 02:03
Ъъъ,кифло,как реши,че когато момче плаче е слаб?Толкова ли си ограничена?

абе момченце идиооотче мръсно (боклук!!!)
Момче което плаче пред някой друг..е СЛАБ и е нищо!!!!!! боклук е .
физическа сила няма значение
ясно ли ти стана боклук такъв
айде

чао
Ей,пачавро проста,внимавай с приказките си.Така ще ходиш да говориш на приятелите си,ясно.Не стига,че си куха като дънер,ами и знаеш много.

Аз говоря каквото искам и на който си искам!
няма такъв който да ми каже нещо :P
bb

xKiFlA
11-11-2010, 02:12
все пак е момче не трябва да се показва слаб
:?

Сълзите не показват слабост. Жалко, ако си на това мнение.
.

Сълзите показват слабост !!
от страна на момче..нищо друго!
Аз че съм момиче, не съм плакала почти никога..

чао и на теб.

Това, че задържаш сълзите си показва слабост. Показва, че се страхуваш какво ще каже някой, който не приема показването на тези чувства, страхуваш се от самият себе си.
Но нищо.. има време, ще го проумееш. Като ти гледам с какъв ник си, как мислиш и какви коментари пишеш, то не се учудвам, че мислиш така. Ще пораснеш, ще разбереш :)

Не съм писала че не съм плакала ..даже ми се случва почти през вечер
Но сама

Gnom
11-11-2010, 10:46
Току що моме потвърди версията на човека дет ти го написа... ~_~

sasha_90
11-11-2010, 12:22
Срамно е, когато плаче за глупости,иначе не е.

boryto
11-11-2010, 14:10
Не е срамно, показва, че не му пука, че ще му кажат "вижте го тоя ревльото"...

danibebi
11-13-2010, 08:36
Разбира се, че не е срамно. Момчетата също са хора. :? Е, не разбира се, да реват за всяка втора глупост, но ако е нещо по- сериозно- да.

twilightkid
11-13-2010, 14:57
Напротив, щом момчето плаче, значи има душа, емоционален е. :) А това, че не може да въздържа сълзите си, не означава, че е слаб. Може би просто е по - емоционален от другите от неговият вид. Много момчета са плакали пред мен, но не съм казвала "Не плачи, за Бога, ти си момче !" , защото наистина тогава се чувстват слаби. Гледала съм да помогна и да утеша. Все пак всеки има чувства и как ще ги изрази, зависи от него - едни удрят по стената, когато се чувстват зле (за момчета говорим) , а други плачат. :) Но сълзите на мъжете ВИНАГИ са искрени.

minionka
11-13-2010, 15:44
все пак е момче не трябва да се показва слаб
:?

Сълзите не показват слабост. Жалко, ако си на това мнение.
.

Сълзите показват слабост !!
от страна на момче..нищо друго!
Аз че съм момиче, не съм плакала почти никога..

чао и на теб.

Значи,започвам така,щото с тоя пост направо не знам как успя да ме накараш да си размърдам гадните пръсти и да ти напиша следното,което гласи -

"Уважаема госпожице,никът Ви е крайно подходящ за вашата личност,характер и мислене.Вие го доказахте с престоя си и ограничените постовe из форума и това не говори добре за вас.И тъй като самочувствието Ви е прекалено голямо като бройката минали ви мъжаги отзад и прекалено малко покритие като сивото Ви вещество в онова на раменете.С последният Ви пост,който прочетох просто се удивих как Айнщайн е бил много прав...АМА МНОГО! - "Само за две неща съм сигурен,че са безкрайни - вселената и човешката глупост,като за първото не съм сигурен"Моят съвет към вас уважаема ниско маналитетна "кифло" e да спрете да пишете ограничените си и ретардски постове под теми,които не са предназначени за вас.Благодаря много!

И тъй като ще ми отговориш ама разбира се човек да не повярва - моля Ви като млада монахиня в манастир - недейте да отговаряте,за да не ни показвате повече от вашето.... "уникалноограниченоидиотск о-ретардско и неизрастнало мислене. cheers,ur 'dad' 8-)


Еее, разби ме :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

По темата: Не е срамно..всеки има чувства!! Дори..колкото и да не вярват някои хора и момчетата имат.

Mar7i
11-13-2010, 15:55
Не разбира се

Mar7i
11-13-2010, 16:01
Ъъъ,кифло,как реши,че когато момче плаче е слаб?Толкова ли си ограничена?

абе момченце идиооотче мръсно (боклук!!!)
Момче което плаче пред някой друг..е СЛАБ и е нищо!!!!!! боклук е .
физическа сила няма значение
ясно ли ти стана боклук такъв
айде

чао

На 9 години ли си ?!

bootyboy
11-16-2010, 20:06
не е срамно!! пък за смешно да не говорим

dancho717
11-30-2010, 20:56
ее кифла..стана ми ясно,че си на 10-11 годинки,но се пак престани щото нервиш с смотаните си постова и ша ти майката ей!! :o :o И не обиждай хората от форума,защото всичко,което кажеш ще бъде използвано срещу теб :D :D :grin: И 3-то ти си боклук,а не другите! Кфо ще кажеш по въпроса а? :?
АЙДЕ
Чао

По темата: Естествено,че не е срамно.. :shock: Приятелката ми като влезе в болницата много плаках и унас и пред нея,защото много я обичам! НЕ ме е срам да си призная 8)

Edit: Абе килфата е от Моя град веее!!! Тъкмо ако ме изнерви по-лесно ще и майката :)

CryToDie
12-25-2010, 17:18
Нищо срамно, но по-добре да не те види никой :)

zlatit0o
12-25-2010, 18:52
Според мен не е срамно, но все пак, ако е момче на 18-19години нека не го показва пред другите :)
и все пак не съм много сигурна в мнението си ........... :-o :-o

Sisito941
12-25-2010, 20:06
Не,напротив.
Всички сме хора,няма значение полът-човек има време от време да излее мъката си..Е сега,разбира се,че ако е за глупости-няма смисъл..
Нито е срамно,нито е смешно.
Предполагам,че сте сългасни с моето мнение.. :) :oops:

poncho
12-25-2010, 22:38
Напротив, щом момчето плаче, значи има душа, емоционален е. :) А това, че не може да въздържа сълзите си, не означава, че е слаб. Може би просто е по - емоционален от другите от неговият вид. Много момчета са плакали пред мен, но не съм казвала "Не плачи, за Бога, ти си момче !" , защото наистина тогава се чувстват слаби. Гледала съм да помогна и да утеша. Все пак всеки има чувства и как ще ги изрази, зависи от него - едни удрят по стената, когато се чувстват зле (за момчета говорим) , а други плачат. :) Но сълзите на мъжете ВИНАГИ са искрени.


+1 :)

Lian4ety
12-25-2010, 23:47
Не мисля,че сълзите са проява на слабост при мъжете. Разбира се,че и те плачат всеки плаче понякога, всеки от нас независимо пола има чувства! Понякога ти идва в повече и е неизбежно. Никога не бих се подиграла или изсмяла на мъжки сълзи, както казаха преди мен ^^ те са искренни. :) :)

qsiii
12-26-2010, 07:50
По темата: Не, не е никак срамно, стига сълзите да са с основателна причина.[/quote]

подкрепям

burpp
12-26-2010, 08:23
"Мъжките сълзи, веднъж отрониш ли, ще паднат в кълта и ще проклинят те света"

При мен е така.
Рева рядко и трудно.

Colouring
12-26-2010, 11:00
Ако има наистина сериозна причина-не е никак срамно,все пак и те са хора.Но ако ми почне за дреболии да реве-какъв мъж е?

burpp
12-26-2010, 11:10
Ако има наистина сериозна причина-не е никак срамно,все пак и те са хора.Но ако ми почне за дреболии да реве-какъв мъж е?

Това не е мъж, а педал

Nqkuf
12-27-2010, 18:56
Защо да е срамно? Някой хора са по-емоционални и е нормално да плачат...
Аз пък имам много странен проблем и като видя насълзени очи и мойте се изпълват със сълзи :-o Но не да тръгна да рева :?

TheTeen
12-27-2010, 19:36
Според мен не е срамно,всеки човек си е до някаква степен чувствителен и е нормално да се разчувства понякога и да му дойде в повече.. Тези типове историйки "Ако едно момче плаче,значи е мека китка" са ми толкова смешни ... :-D

n3zabrawiimaa
12-27-2010, 19:37
Имаше една песен: "Дори и да те заболи, мъжете не плачат нали.."

DaemonBoy
12-27-2010, 19:38
Ами не, не е срамно според мен.

spopi
12-27-2010, 20:16
Не как ще е срамно.По-добре да плачеш от колко да го таиш в себе си. :)

kik7
12-28-2010, 09:36
и според мен не е срамно ..

darrie
12-28-2010, 14:33
Не е срамно. Мъжете мислят, че с това, че "винаги са силни" показват какви мъже са. Е да, ама не. ;) Момченца, замислете се над това. (Не се отнася за всички, естествено и нямам в предвид някой писал в темата!)

Monnie
12-28-2010, 14:39
и според мен не е срамно ..

babyy123
12-29-2010, 14:33
Когато наистина има някакъв сериозен проблем или нещо много му тежи - не е срамно, но ако почне да се тръшка, както казаха, за всяка глупост... тогава пак не е срамно, но е тъпо

favS
12-29-2010, 16:06
И какво му е смешното, или странното!?!

favS
12-29-2010, 16:07
И какво му е смешното, или срамното!?!

ysmivka
12-29-2010, 16:32
Не е срамно. Всички сме хора. :)

GirlYyYXD
01-12-2011, 10:50
Че то вече рядко се среща пич,койт да не плачи.... :razz: Почти всички момчета вече станаха женчовци и ревльовци...с малки изключения :lol:

FernandoTorresIkerCasilla
01-12-2011, 17:13
Ахах .. В предишния ми клас имаше 1 дето ревеше като му вземат нещо /Гума, химикал, тетрадка и т.н./. Според мен не е срамно .. Имам 1 приятел на който майка му почина, разплака се и? Това женчо ли го прави? Не мисля .. И какво като се е разревал пред много хора? Вие нямаше ли да го направите? А за оная уважаема "Кифла" - Наври си го отзад, ама на дълбочко .. :)

Theo
01-12-2011, 20:08
никак даже
всеки го е правил.

jeezloxxy
01-12-2011, 20:35
Не е срамно да го прави
НО е срамно да го прави пред друг
все пак е момче не трябва да се показва слаб
:?

++гига-мига 1

jeezloxxy
01-12-2011, 20:37
Че то вече рядко се среща пич,койт да не плачи.... :razz: Почти всички момчета вече станаха женчовци и ревльовци...с малки изключения :lol:

С извинение,но има и ответен удар-почти всички момичета станаха тъпи кифли :-D .

BlackEyedPeas
01-13-2011, 11:52
НЕ! Това даже впечатлява момичетата, защото така мъжете също показват, че имат чувства. А не все да се правят на някакви биячи!

dob4y
01-13-2011, 17:01
еми те са хора значи могат да плачат това не го прави по слаби... :? :?

mrazqkindergarten
01-13-2011, 22:07
НЕ! Това даже впечатлява момичетата, защото така мъжете също показват, че имат чувства. А не все да се правят на някакви биячи!

Съгласна съм, бих се трогнала, ако някой да плаче за мен примерно...

GirlYyYXD
01-14-2011, 16:05
Че то вече рядко се среща пич,койт да не плачи.... :razz: Почти всички момчета вече станаха женчовци и ревльовци...с малки изключения :lol:

С извинение,но има и ответен удар-почти всички момичета станаха тъпи кифли :-D .


Така е.И двата пола си имат недостатъци :D

MegiBoOm
01-14-2011, 16:06
Не. И те са хора.

yolaiza
01-14-2011, 16:23
не-защо да е срамно?! дори понякога е, ами...сладко :oops:

ThePowerOfLove
01-14-2011, 16:48
Всеки има нужда понякога..

VampireLover3
01-14-2011, 18:05
Не, разбира се. 8)

brutaLxxbunny
01-14-2011, 21:30
E,момче ако се разплаче ще съм малко :shock: Всмисъл,ако не е за нещо наистина сериозно.
Момичетата си брицат за щяло и не щяло.За тях не е толкова срамно.
За мен да се разплача е срамно.

Kallyn4eto
01-15-2011, 20:35
не мисля че е странно или срамно. и те са хора, ние можем да си ревем за щяло и за нещяло, а те не могат защото са момчета, така ли?

ThisIsMe
01-15-2011, 23:19
Ако е за нещо мноого дребно-да,но ако наистина му е станало зле,защо пък да не плаче?
Човешко е и не е срамно.

againstyou
01-23-2011, 13:26
Много бих се разчувствала ако видя момче което плаче,бих го гушнала,утешила и може би бих плакала с него.По-скоро се дразня на момчетата ,които никога не плачат.Точно показването на чувствата са по-голям признак на сила.Гадно е да таиш всичко в себе си и сърцето да ти е от "камък" .

unknown0inlowe
01-24-2011, 09:54
Ако разбере, че е болен от хрема - ДА!
Ако разбере, че майка му е умряла - НЕ!
+1
+1

midget
01-25-2011, 16:36
Бе мама му стара!!!

Всичко хора плачат.
Момчетата са хора.
---------------------------------------
Момчетата плачат.


Логика 9 кл. 8-)

+1

mynichka
01-25-2011, 16:41
Не!!!!!

SkiCatA
01-25-2011, 18:17
Зависи. Когато наистина има някакъв сериозен проблем или нещо много му тежи - не е срамно, но ако почне да се тръшка, както казаха, за всяка глупост... тогава пак не е срамно, но е тъпо

Di
01-27-2011, 21:05
Ъъъ,кифло,как реши,че когато момче плаче е слаб?Толкова ли си ограничена?

абе момченце идиооотче мръсно (боклук!!!)
Момче което плаче пред някой друг..е СЛАБ и е нищо!!!!!! боклук е .
физическа сила няма значение
ясно ли ти стана боклук такъв
айде

чао

тая е доста ограничена,даже не може да се аргументира.. тъжно :(

rosencetooo
01-28-2011, 06:31
Не естествено :) ..

scrooper
01-28-2011, 15:10
ох, чичо ми бие братовчед ми като го свари да плаче, защото "истинските мъже не плачат" :(

SummerSmile
01-28-2011, 15:51
Изобщо не е срамно. Всеки човек (без значение от какъв пол е) има чувства,мечти,надежди. Не винаги всичко става така както сме го искали. Съвсем нормално е да пророниш някоя сълза...все пак сме хора, а не машини.

Pamaa
01-28-2011, 16:50
Ако разбере, че е болен от хрема - ДА!
Ако разбере, че майка му е умряла - НЕ!
:lol: :lol: