PDA

View Full Version : Не си говорим



awerw
11-09-2010, 14:16
С приятелката ми от доста време не си говорим много на едно здрасти сме и ко прайш кво стаа и само тва за цял ден и тва е после вече НЕ. Ние говорим повече с други хора отколкото помежду си обаче официално се имаме, че сме заедно. На мен не ми прави това големи проблеми нали не ми досажда, но нормално ли е за една връзка или трябва малко повече да си говорим ?

OldSchoolRebel
11-09-2010, 14:52
Ами, по принцип една връзка може да се поддържа само на секс, но при вас май не е това - в такъв случай, говорете повече.

Paramour
11-09-2010, 15:02
С приятелката ми от доста време не си говорим много на едно здрасти сме и ко прайш кво стаа и само тва за цял ден и тва е после вече НЕ. Ние говорим повече с други хора отколкото помежду си обаче официално се имаме, че сме заедно. На мен не ми прави това големи проблеми нали не ми досажда, но нормално ли е за една връзка или трябва малко повече да си говорим ?

Ето това изречение показва колко 'много' държиш на приятелката си.
Принципно една връзка се крепи на чуства, явно при теб ги няма. Идва следващия въпрос: защо си с нея след като ти досажда с приказките си и не ти пука ако не ти говори?

magita
11-09-2010, 15:08
С приятелката ми от доста време не си говорим много на едно здрасти сме и ко прайш кво стаа и само тва за цял ден и тва е после вече НЕ. Ние говорим повече с други хора отколкото помежду си обаче официално се имаме, че сме заедно. На мен не ми прави това големи проблеми нали не ми досажда, но нормално ли е за една връзка или трябва малко повече да си говорим ?

Ето това изречение показва колко 'много' държиш на приятелката си.
Принципно една връзка се крепи на чуства, явно при теб ги няма. Идва следващия въпрос: защо си с нея след като ти досажда с приказките си и не ти пука ако не ти говори?

+1 Поне секс да правите ;)

awerw
11-09-2010, 15:38
С приятелката ми от доста време не си говорим много на едно здрасти сме и ко прайш кво стаа и само тва за цял ден и тва е после вече НЕ. Ние говорим повече с други хора отколкото помежду си обаче официално се имаме, че сме заедно. На мен не ми прави това големи проблеми нали не ми досажда, но нормално ли е за една връзка или трябва малко повече да си говорим ?

Ето това изречение показва колко 'много' държиш на приятелката си.
Принципно една връзка се крепи на чуства, явно при теб ги няма. Идва следващия въпрос: защо си с нея след като ти досажда с приказките си и не ти пука ако не ти говори? Ами казал съм и ако не иска така да ме зарязва ама тя не "Няма да намеря друг като теб" пробвал съм аз да я зарежа, но тогава става още по досадна и незнам защо сме заедно.Уж се обичаме ама май друг ни е проблема :?

Paramour
11-09-2010, 15:44
Опитах се да намеря дали си писал откога сте заедно и на колко сте. Та.. може ли да ми излясниш.
Ааа също да те попитам: Как разбра, че я обичаш?
:?

awerw
11-09-2010, 15:44
[16:24:34] ТЯ: ;(milo tuk li si
[16:24:51] AЗ: y6kim
[16:25:19] ТЯ: ;(sardit li si mi
[16:25:38] АЗ: ne
[16:26:05] ТЯ: (sun)(sun)(sun)
[16:32:05] ТЯ: :*ko pr lubov moq
[16:35:14] АЗ: ami sled malko 6te ve4erqm
[16:35:17] АЗ: no dulga ve4erq
[16:35:17] АЗ: :D
[16:35:24] АЗ: hapvam malko spiram posle pak i taka :D
[16:35:46] ТЯ: :Duha nqkolko smeni
[16:37:31] ТЯ: (wasntme)a kakvo 6te papka6
[16:37:52] АЗ: jivotinska hrana
[16:38:03] ТЯ: 0_O
[16:38:12] АЗ: qica mlqko
[16:38:15] АЗ: :D
[16:39:19] ТЯ: (sun)qmii az 6te papkam skaridi
[16:39:38] АЗ: ami br
[16:40:00] ТЯ: ti ql li si morski ne6ta
[16:40:11] АЗ: ne
[16:40:40] ТЯ: (sun)e jalko mn sa qki

Днес не сме се виждали (от различни училища сме) и това сигурно ще ни е за днес. Можете ли да намерите проблем в чата ?

Paramour
11-09-2010, 15:57
Ем.. ти се държиш тъпо...
Тя се опитва да се държи мило. С всичките тея слънца и "мило" и т.н. А ти й отговаряш по един от най-кратките начини..
Просто я зарежи/много гадно звучи/.. ако толкова ти досажда: блокни я в скайп, фб, не й вдигай телефона, или го изключвай.. като сте от различни училища какъв е проблема?
Според мен поне това не е връзка.. ;\ ти си решаваш, де.

awerw
11-09-2010, 16:36
Аха разбрах си грешката. Все пак има защо да се държа така, но това са мои "размисли и страсти" и вече не ми се разправя. Мерси много, че ми отговаряше по темата :)

jghgh
11-09-2010, 16:39
Това изобщо не е връзка.

Може и тя да не ти говори нарочно, за да види дали ти ще се опиташ да й привлечеш вниманието по някакъв начин и да я заговориш.
Вижда се, че ти изобщо не я отебаваш, защото питаш просто от любопитство в темата си. Никъде не личи да я харесваш, да ти пука от това, че сте на Здравей-Здрасти, а на всичкото отгоре я мислиш и за досадница.

Щом не я харесваш - я зарежи.

И си помисли над думите ми? Тя може да е решила да не се "унижава" като постоянно те търси и ти говори, обаче като вижда, че ти се радваш на отсъствието й, почва да си мисли, че й се сърдиш ;] Сигурно и затова те е питала в чата това.

А теб не те разбирам защо изобщо питаш защо не си говорите, след като ти сам си инициатор за мълчанието и очевидно нямаш голямото желание да промениш тази ситуация (т.е. да започнеш да разговаряш с нея; освен това мислиш разговорите за досадни)

Ами казал съм и ако не иска така да ме зарязва ама тя не "Няма да намеря друг като теб" пробвал съм аз да я зарежа, но тогава става още по досадна и незнам защо сме заедно.Уж се обичаме

И наистина, как реши, че я обичаш?
И още нещо, тва момиче те харесва очевидно, иначе нямаше да се интересува сърдит ли си й, и нямаше да ти обяснява че няма да намери друг като теб (хаха)

Ако ти не я харесваш и те дразнят разговорите с нея я зарежи, независимо колко досадна става след това. Ще й мине.

sasha_90
11-09-2010, 18:29
То това връзка ли е вашето?

Rashugun
11-09-2010, 19:19
да е т'ва е някаква пълна скръб. К'во ши папкаш милоу, любов моя xD тъй де нвм
тегли чертата и край xD

xxcherry
11-10-2010, 16:18
То това връзка ли е вашето?

Тц.

Zarity
11-10-2010, 16:41
Не е нормално за една връзка,защото просто НЯМА връзка :?