PDA

View Full Version : Не мога да повярвам, че ..



fUcKsMiLe
11-09-2010, 14:55

xKiFlA
11-09-2010, 15:06
Отгоовра е мнн прост - момчета са :D
прости и смешни... не стават за нищо

fUcKsMiLe
11-09-2010, 15:16
Отгоовра е мнн прост - момчета са :D
прости и смешни... не стават за нищо
Да знам че са момчета.. :lol: представи си .. :shock:
Просто не мога да го проумея .. В и преди се е нахвърлял, но на момиче, което също е от моят клас..
Д няма особена вина .. в смисъл той само подхвърли шега :)

xKiFlA
11-09-2010, 15:26
значи тоя В е удрял и момиче :shock:
преставям си къв е боклук пълен
](*,)

fUcKsMiLe
11-09-2010, 15:37
значи тоя В е удрял и момиче :shock:
преставям си къв е боклук пълен
](*,)
дамм .. и то момичето си е потърсило правата .. все пак :( :booooomb:

BladeDancer
11-09-2010, 15:43
Хаха в природата ни е... Ако някой ни оспори толкова на думи че просто си затапен отвсякъде или ти не можеш да го спреш да те обижда със думи когато той те обижда се стига до бой. Там вече не ти пука дали си по-силен или въобще може да се удариш и да умреш или квото и да стане. Просто ти прещраква нещо в главата и не мислиш и удряш само и търпиш ударите все едно е нищо.. просто не ти пука за нищо и за никой в това време ама после малко съжеляваш. Тва е. Нито единия нито другия не са наред просто сме си такива. Тва че повечето хора не се изнервят до такава степен и че не се нервят на някви дето са 10 пъти по-малки от тях.. друг въпрос!

vagarious
11-09-2010, 15:48
Любопитно ми е само, колко годишни сте !?
Иначе и в моя клас преди 3год. имаше подобна случка между момиче и момче. 8-)

fUcKsMiLe
11-09-2010, 15:50
Хаха в природата ни е... Ако някой ни оспори толкова на думи че просто си затапен отвсякъде или ти не можеш да го спреш да те обижда със думи когато той те обижда се стига до бой.
Въпроса не е, че е бил затапен изобщо не е бил затапван .. дори прекалено много говореше, макар и безмислици.. казваше само че ТОЙ е прав .. Само Д дето се пошегува и го отнесе .. :?

На нас ни е в природата да сме лицемерки, а на вас да сте постоянно на нокти и като ви "прищракне" и да хвърлите на бой .. Вярно е, но просто .. това което стана беше безмислено !!

fUcKsMiLe
11-09-2010, 15:53
Любопитно ми е само, колко годишни сте !?
Иначе и в моя клас преди 3год. имаше подобна случка между момиче и момче. 8-) IX-ти клас сме :)

vagarious
11-09-2010, 16:17
Мда и в моя случай беше, когато бяхме 9кл. :?

maksimal
11-09-2010, 16:23
Хормони.

Cybershot
11-09-2010, 16:33
Физическата саморазправа е когато, не можеш да се справиш умствено с проблема. Щом "В" е удрял момиче преди, значи тоя е пълен обитак от всякъде. Боя между момчета е нещо нормално, но момче с момиче според мен не е нормално. "Д" да се хване да спортува някакво бойно изкуство, след това тоя ако ще и 200 да вдига от лежанка, пак ще е насинения :)

SladkaZagadka
11-09-2010, 16:37
значи тоя В е удрял и момиче :shock:
преставям си къв е боклук пълен
](*,)
дамм .. и то момичето си е потърсило правата .. все пак :( :booooomb:

Това ми напомня на мен ... до преди няколко седмици се застрашавах за живота си всеки ден, тъй като бях системно малтретирана от едно момче в класа [момиче съм] ... Той все ми огъваше главата, блъскаше тежка топка в главата ми, получавах ужасно главоболие и освен това само се смееше ... Както и да е, казах на когото трябва, но какво от това? Баща му е богаташ, знае, че дори и да счупи всички прозорци в училище и да го изгонят, ще може да плати и всичко ще е както преди ... Е, вече така или иначе не ме интересува ... Освен това бълскаше главата на едно момче в една бетонена стена докато загуби съзнание и падне на земята, а след това си сложи подметката върху сърцето му ... Е, вече няма значение за мен ... Ясно е, че дори и да ме пребие и нещо наистина лошо да стане ... е, всички ще умрем някога ...

FlowerPower
11-09-2010, 16:42
... Той все ми огъваше главата, блъскаше тежка топка в главата ми, получавах ужасно главоболие и освен това само се смееше ... Както и да е, казах на когото трябва, но какво от това? Баща му е богаташ, знае, че дори и да счупи всички прозорци в училище и да го изгонят, ще може да плати и всичко ще е както преди ... Е, вече така или иначе не ме интересува ... Освен това бълскаше главата на едно момче в една бетонена стена докато загуби съзнание и падне на земята, а след това си сложи подметката върху сърцето му ... Е, вече няма значение за мен ... Ясно е, че дори и да ме пребие и нещо наистина лошо да стане ... е, всички ще умрем някога ...


:shock: :shock: :shock: човек, махай се от тва даскало!

GossipGirl89
11-09-2010, 16:44
SladkaZagadka, търси си правата! Кво като е богаташче? Това, което ти причинява си е чисто малтретиране и нищо не ти прече да пробваш да се пооплачещ тук-там пък каквото стане...

А колкото до останалото - пубертет се казва :)

danibebi
11-09-2010, 16:45
значи тоя В е удрял и момиче :shock:
преставям си къв е боклук пълен
](*,)
дамм .. и то момичето си е потърсило правата .. все пак :( :booooomb:

Това ми напомня на мен ... до преди няколко седмици се застрашавах за живота си всеки ден, тъй като бях системно малтретирана от едно момче в класа [момиче съм] ... Той все ми огъваше главата, блъскаше тежка топка в главата ми, получавах ужасно главоболие и освен това само се смееше ... Както и да е, казах на когото трябва, но какво от това? Баща му е богаташ, знае, че дори и да счупи всички прозорци в училище и да го изгонят, ще може да плати и всичко ще е както преди ... Е, вече така или иначе не ме интересува ... Освен това бълскаше главата на едно момче в една бетонена стена докато загуби съзнание и падне на земята, а след това си сложи подметката върху сърцето му ... Е, вече няма значение за мен ... Ясно е, че дори и да ме пребие и нещо наистина лошо да стане ... е, всички ще умрем някога ...

:shock: :shock: :shock: :shock: омфг, къф е тоя пълен боклук, бе? още ли те малтретира? говори с класен, директор, родител :shock: :shock: как е възможно за бога, такова нещо?! :-x :-x :-x

vagarious
11-09-2010, 16:54
Това ми напомня на мен ... до преди няколко седмици се застрашавах за живота си всеки ден, тъй като бях системно малтретирана от едно момче в класа [момиче съм] ... Той все ми огъваше главата, блъскаше тежка топка в главата ми, получавах ужасно главоболие и освен това само се смееше ... Както и да е, казах на когото трябва, но какво от това? Баща му е богаташ, знае, че дори и да счупи всички прозорци в училище и да го изгонят, ще може да плати и всичко ще е както преди ... Е, вече така или иначе не ме интересува ... Освен това бълскаше главата на едно момче в една бетонена стена докато загуби съзнание и падне на земята, а след това си сложи подметката върху сърцето му ... Е, вече няма значение за мен ... Ясно е, че дори и да ме пребие и нещо наистина лошо да стане ... е, всички ще умрем някога ...


:shock: :shock: :shock:
Как така вече няма значение !? Не ми казвай, че не си казала на някой, който наистина може да направи нещо !?
Кво като е богаташче!?Точно, че е - не трябва да се оставя така.
Смятааааааай, бахти изгърмелия народ сме. :-x

Cybershot
11-09-2010, 17:05
Че това богаташче не е имало късмета да го срещнем, такива най-много ги обичаме. Да видим дали бухалката или костите му са по-здрави.....
Хванете се 2-3 човека да го пребиете тоя бе. Толкова ли не можете? Като му счупите зъбите, носа и да го оритате в бъбреците, да видим баща му какво ще направи, че цял живот да ви помни кат ходи на хемодиализа.

fUcKsMiLe
11-09-2010, 17:18
Физическата саморазправа е когато, не можеш да се справиш умствено с проблема. Щом "В" е удрял момиче преди, значи тоя е пълен обитак от всякъде. Боя между момчета е нещо нормално, но момче с момиче според мен не е нормално. "Д" да се хване да спортува някакво бойно изкуство, след това тоя ако ще и 200 да вдига от лежанка, пак ще е насинения :)
^^ Няма такива екстри в тоя град .. :lol: Иначе и това е добра идея :)

Д също ходи на фитнес, но по от скоро.. и то не за да е Мистър Мускул..
А В вече 3-та години мисля .. и сега мяза на дванадесетокласник /дори по голям/ .., ако съдим САМО по мускулите .. :shock: :o

vagarious - :) . Сега си спомних една случка с 2-ма други от бившият ми клас /сега момичето е в моят клас/ >> Та, нещо се сдърпаха и момичето хвана момчето за гушата и буф на земята .. беше много смешно, защото все едно яздеше кон .. :lol: :razz: /разбира се нямаше жертви/ :lol: .. и тогава и измислиха прякора - мъжкараната :razz: :razz: .. [/u]

Cybershot
11-09-2010, 17:33
Има ли желание, намират се начини. Фитнеса е толкова примитивен, че нямам думи. Господ тогава нямаше да дари човека с мозък, а с мускули :)
Около вашия град трябва да има някой по-голям, който предлага :o

fUcKsMiLe
11-09-2010, 18:04
Ем .. Русе, Разград, Шумен са близо, но аз не съм проверявала за такива неща .. :lol:

SladkaZagadka
11-09-2010, 18:43
Това ми напомня на мен ... до преди няколко седмици се застрашавах за живота си всеки ден, тъй като бях системно малтретирана от едно момче в класа [момиче съм] ... Той все ми огъваше главата, блъскаше тежка топка в главата ми, получавах ужасно главоболие и освен това само се смееше ... Както и да е, казах на когото трябва, но какво от това? Баща му е богаташ, знае, че дори и да счупи всички прозорци в училище и да го изгонят, ще може да плати и всичко ще е както преди ... Е, вече така или иначе не ме интересува ... Освен това бълскаше главата на едно момче в една бетонена стена докато загуби съзнание и падне на земята, а след това си сложи подметката върху сърцето му ... Е, вече няма значение за мен ... Ясно е, че дори и да ме пребие и нещо наистина лошо да стане ... е, всички ще умрем някога ...


:shock: :shock: :shock:
Как така вече няма значение !? Не ми казвай, че не си казала на някой, който наистина може да направи нещо !?
Кво като е богаташче!?Точно, че е - не трябва да се оставя така.
Смятааааааай, бахти изгърмелия народ сме. :-x

По принцип си права, но ...
1. Казах на родителите и на класната . Класната е разбран човек, но това не се случва за първи път. Добре, казва се на детето - без реакция . Казва се на родителите - без реакция . И всичко това продължава . Баща ми искаше да звъни на неговия, но какво от товаа? Няма никакъв смисъл, защото първо, че явно техните не ги е грижа въобще за възпитанието на сина им и второ, че той отдавна е изпуснат - научен е така, ставал е свидетел на подобни неща, явно няма боксова круша, на която да си излива гнева - е, явно има, и това съм аз . Имаше някакви мачове и когато неговия отбор загуби, той преби съвсем невинно момче от другия отбор .
2. Това, че е богаташче си има привилегии. Удря, бие, къса, чупи , дере , лъже и всичко това без грам притеснение - нали великият тате е там, нали ще го спаси ВИНАГИ? И дори и да отиде в друго даскало, това ще се повтаря и повтаря . Освен това винаги го взимат от училище с някаква супер лъскава кола и дори и баща ми да му се обади, неговия с едно щракване на пръстите може да застраши живота първо на семейството ми, после моя .
Не му създавам проблеми - като играят с топката в стаята и удрят хората [ на едно момче два пъти му бяха счупили очилата с диоптер] аз стоя извън стаята или ако сме започнали час, а учителят закъснява - в ъгълчето . Отделно, че просто нервната ми система е страшно слаба и ми става страшно обидно и неприятно, когато човек, с който се познавам от толкова време го прави . Не издържам и без да искам , наистина не искам [защото после почва да ми се хили противно и мазно с храна в уста как съм "ревала"] да плача, но просто сълзите си текат като листопада ...Просто в дадени моменти просто ми се събира прекалено много таене на чувства и ми избликват под формата на плач ...

BlackEyedPeas
11-09-2010, 18:57
То и аз съм си така понякога, не за един урок де. Но например МНОГО лесно се изнервям, имам проблем с нервите. И за най-малкото се ядосвам и дори съм скачала на бой, това за едно момиче не е много нормално, но съм си такава и не мога да се променя. Иначе т'ва дет' го разказа - Започвам да се чудя на къде тръгва света! :?

fenastz
11-09-2010, 21:23
Нз, тъпи сте ?

xKiFlA
11-10-2010, 01:35
значи тоя В е удрял и момиче :shock:
преставям си къв е боклук пълен
](*,)
дамм .. и то момичето си е потърсило правата .. все пак :( :booooomb:

Това ми напомня на мен ... до преди няколко седмици се застрашавах за живота си всеки ден, тъй като бях системно малтретирана от едно момче в класа [момиче съм] ... Той все ми огъваше главата, блъскаше тежка топка в главата ми, получавах ужасно главоболие и освен това само се смееше ... Както и да е, казах на когото трябва, но какво от това? Баща му е богаташ, знае, че дори и да счупи всички прозорци в училище и да го изгонят, ще може да плати и всичко ще е както преди ... Е, вече така или иначе не ме интересува ... Освен това бълскаше главата на едно момче в една бетонена стена докато загуби съзнание и падне на земята, а след това си сложи подметката върху сърцето му ... Е, вече няма значение за мен ... Ясно е, че дори и да ме пребие и нещо наистина лошо да стане ... е, всички ще умрем някога ...

:shock: :shock:
Тоя НЕ е никво момче а боклук!
Нз как може да има идиоти като тва да удрят момиче..,
Ако ме удари момче мен баща ми ще го пребие !
мисля че нетрябва да мълчиш някви боклуци като тоя да правят каквото искат с теб кажи на някой.. :? :o :booooomb: :booooomb: :booooomb: как може да те удрят и позволяваш ..мн ме е яд когато се подиграват с момиче.. дори да не те познавам :?