PDA

View Full Version : Избелване на зъбите? Имате ли опит? Познати?



prosto_edin_chovechec
11-09-2010, 15:56
Здравейте,
интересувам се от избелване на зъбите.

1.Знам,че е вредно.. но попринцип след процедурата ще ги пазя.. помислил съм за това..

Искам само да попитам дали ваши познати,приятели,роднини или пък вие сте си правили тази процедура? Доволни ли останахте и т.н. ?

LipSy
11-09-2010, 18:48
Аз лично не съм с избелени зъби поради няколко причини! Чувала съм, че след едно избелване стават много чувствителни, което мен малко ме плаши. Не трябва да се пие много студено или много толпо, апък аз понякога просто по инстинкт го правя и затова не ми се поема риск. От време на време и аз съм се замислялаа за избелване, обаче не съм много сигурна, че наистина искам да ги избеля! Също така съм чувала и че глечта пада, което означава, че зъбите започват да се рушат много бързо. Е, може и това, което казвам да не е много вярно, но това съм чувала!

littlebee
11-10-2010, 23:35
Здравей,

Аз си избелих зъбите преди 3-4 месеца. Избелването продължи 1 час и беше доста болезнено, поне според мен. След това за около 24 изпитваш лека болка (зъбите стават по-чувствителни), но след това всичко е наред. В момента нямам никакви проблеми и зъбките са ми доста по-бели.

webmast3rche
11-11-2010, 20:00
Едва ли ще е по-лошо от това да ти бъркат в каналите с онези острите игли.. нищо не може да ме уплаши откъм зъболекар вече.. толкова много съм изпатил,че.. :D Какви болки са били.. нямате си идея .. :-o

xSANYAx
11-11-2010, 20:16
О,повярвай,не е точно така.Имам една приятелка,която все си лежеше на зъболекарският стол,какво ли не й правиха на зъбите,накрая се реши и да си ги избели.Каза че процедурата е била безболезнена,но следващите 5 дни едва е търпяла от болка,и до ден днешен като пийне нещо дори съвсем малко по-студено,чувства адска болка..смятай..

radeberger
11-11-2010, 20:49
Нямам познати, който да са го правили. Но заболекарката ми каза, че е супер вредно и после ще си имаш проблеми.

kindergarden
11-12-2010, 07:20
Едва ли ще е по-лошо от това да ти бъркат в каналите с онези острите игли.. нищо не може да ме уплаши откъм зъболекар вече.. толкова много съм изпатил,че.. :D Какви болки са били.. нямате си идея .. :-oе бе човек не е толкова болезнено бъркането в каналите...на мен на два зъба са ми го правили само малко ми се насълзиха очите от болка ама айде сега :D по-болезнено е махането на зъбен камък :(

п.п. Ще следя темата,че съм навита да си ги избелвам и аз

divacheee
11-12-2010, 08:58
Едва ли ще е по-лошо от това да ти бъркат в каналите с онези острите игли.. нищо не може да ме уплаши откъм зъболекар вече.. толкова много съм изпатил,че.. :D Какви болки са били.. нямате си идея .. :-oе бе човек не е толкова болезнено бъркането в каналите...на мен на два зъба са ми го правили само малко ми се насълзиха очите от болка ама айде сега :D по-болезнено е махането на зъбен камък :(

п.п. Ще следя темата,че съм навита да си ги избелвам и аз

аз бях с 4 упойки като ми вадиха нервите и нищУ не усетих :D

Di
11-12-2010, 21:46
кво дрънкате глупости всички
една приятелка на една друга дрън дрън
много ясно че ще са по-чувствителни,пък и зависи за какво избелване говорим

ако е с флуор избелването зъбите ти стават по-здрави дори
правят си отливка и после продължаваш самостоятелно,нищо сложно
цената е около 200 лева