PDA

View Full Version : Проблем



RoCkSpOt
11-09-2010, 16:20
Здравейте ! Проблема ми е следния хода с едно момиче от доста време нещата са си мн сложни но не е за обеснение обичаме се(поне аз) ! Тук идва проблема ... значи тя има една приятелка по голяма е от нея и мн се обичат мн ... и дръзна се от факта че май я обича повече от мен ... но и това не е проблема ... Преди 2 дена се скарахме с нея и не си говорихме(до преди малко) вчера погледнах и скъпе нямаше нищо некви ревливи замълчах си сега я попитах кво е станало ... тя ми вика че са се скарали мн лошо(трудно ми го каза обаче доста време треаше да я карам) след което аз се опитах да и дам съвет тя ми каза off никога няма да ме разбереш бе и излезе звънах и тя ревеше затвори ми и сега не ми дига ... ?! Толкова съм се нервирал щото след толкова време и където толкова мн ме обичала би трябвало аз да съм и най-важен и дори да не е така когато се скара с нея би трябвало да се обърне към мен за помощ или когато аз и я предлагам тя се дърпа ... с мен като се скара нищо ама с нея като се скара и мен ме зареза ! Прав ли съм ? И ако бехте на мойто място какво щехте да направите ?

SuNsEt
11-09-2010, 18:29
Явно приятелката й е по-важна за нея от колкото ти.Знам,че това много боли...но трябва да й кажеш,че не се държи правилно.Човек трябва да има поне едно уважение,все пак ти казва 'обичам те' -за нормалните и искрени хора това не са просто думи.Ако видиш,че не държи достатъчно на теб самия знаеш какво е решението,не е нужно да го казвам.

DanIto0ooo
11-09-2010, 19:28
"Толкова съм се нервирал щото след толкова време и където толкова мн ме обичала би трябвало аз да съм и най-важен и дори да не е така когато се скара с нея би трябвало да се обърне към мен за помощ или когато аз и я предлагам тя се дърпа ... " Мисля, че тряба на нея да го кажеш и да поговорите за това когато се успокои. Но след като са се скарали с приятелката й, недей и ти допълнително да правиш скандали-няма да й е до това. Кажи и го по предрасполагащ, спокоен и мил начин, така че тя да се отпусне и да ти сподели.

TheUnforgiven2309
11-10-2010, 02:41
Ако не си момиче няма как да знаеш,че за нас приятелките са като сестри..даже повече (става дума за най-близките,естествено).Съвет ам те да й кажеш,че си до нея и да я оставиш малко сама.Когато й поразмине всичко ще е пак окей.

OldSchoolRebel
11-10-2010, 06:40
Остави я на мира замалко. ИЗлез с твои приятели. Радвай се на свободата. :)

allekScheto
11-10-2010, 13:38
Може би наистина приятелката й значи много за нея, но ти да значиш още повече и тя да не иска да те натоварва с тази ситуация.Кажи й , че освен любов ви свързва и приятелство, че сте заедно толкова време и тя може да разчита на теб.Дай й едно рамо.Може да са се скарали за нещо глупаво и да й е неудобно да ти каже.юпокажи й ,че държиш на нея.Кажи й ,че се чувстваш зле в тази ситуация и не искаш тя да те държи надалеч от всичко, което се случва с нея... Надявам се да съм ти помогнала.Успех! :P