PDA

View Full Version : Дюнер ..



kpucunky
11-09-2010, 16:25
Темата е малко тъпичка :D но се нуждая от отговор ..
та въпросът ми е дали от дюнера се пълнее, защото когато съм на училище си купувам дюнер но не знам много ли се пълнее от него и има ли някакъв проблем като си купувам всеки ден понеже се опитвам да се ограничавам а това ми изглежда най - подходящо в сравнение с другите мазни закуски :D
Благодаря предварително на тези които ще отговорят :-)

Melanie
11-09-2010, 16:28
Естествено, че се пълнее..Дюнерите са пълни с толкова мазни и калорични неща и си е направо забранено да се яде всеки ден. Съжалявам, но дюнер и ограничаване нямат място в едно изречение :?

RainbowGirl
11-09-2010, 16:30
Много ясно, че се пълнее.. картофи, месо.. пък има и тестено. Как няма да се пълнее. :-o

RainbowGirl
11-09-2010, 16:30
Много ясно, че се пълнее.. картофи, месо.. пък има и тестено. Как няма да се пълнее. :-o Купувай си ябълка или някакъв друг плод. :)

vagarious
11-09-2010, 16:34
Ауу питаш ни за една от най-мазните храни, дали се пълнее от нея !? :lol:
Само като го погледнеш, не ти ли става ясно, че ДА !?
Толкова мазнина, месо, картофи и ориз на едно място, отделно майонеза ако слагаш, та дори и кетчуп-а .. лелее недей моля ти се.
Щом ще се ограничаваш - забрави за дюнерите.
ПОне ограничи броя им до 1 на месец. :-o :-o :-o :-o :-o

kpucunky
11-09-2010, 16:43
Еее добре де вие пък как реагирахте :? :-o някой ми беше казал, че не се пълнее .. затова питам аз ако знаех нямаше да питам .. все пак благодаря за отговорите ;]

PinkMojo
11-09-2010, 16:44
Леле, разбира се, че ако отслабваш не трябва да ядеш дюнери, даже бях чела в някво списание, че има по една чаена чаша олио в един дюнер :shock:

zoreto
11-09-2010, 16:48
^ а в една обикновенна баничка ила средно около 1/2 чаша олио :-&

kpucunky
11-09-2010, 16:54
ясно :-D май ще спирам дюнерите :D

Infinity
11-09-2010, 17:00
Дюнера ти е около 1000ксал. сама си направи извода..
Вреден е , мазен е + това съдържа страшно много сол , от която се задържа вода и съответно ще се чувстваш подута.
Действително съдържа около чаша олио.. помисли за 1000ксал. можеш да се нахраниш със наистина качествена и здравословна храна и тоне еднократно ! :)

Greennight
11-09-2010, 17:04
Луда ли си ? 1 дюнер ти е колкото 3 банички и колкото 5 кифли как другите закуски ще са по-мазни......За да се изгори 1 дюнер ти трабва 50 минути тичане без спиране,сама си прави сметката.

Greennight
11-09-2010, 17:09
Луда ли си ? 1 дюнер ти е колкото 3 банички и колкото 5 кифли как другите закуски ще са по-мазни......За да се изгори 1 дюнер ти трабва 50 минути тичане без спиране,сама си прави сметката.И не се пълнее от месото,а от картофире предимно и от сосовете бе тъпунгери!

arizona
11-09-2010, 17:16
ама естествено,то ако дюнера не е калоричен то нз кое друго :P
купувай си, деда знам супа :D :D 8-)

LovEsIckk
11-09-2010, 17:18
Възможно най-калоричното нещо, което може да ядеш в училище.

ameli
11-09-2010, 18:55
Толкова мазно нещо просто няма :shock:

Между другото, баба ми беше казала, че слагат много гадни неща в чесновата паста и ако разбера какво наистина има ще ми стане лошо. Съмнява ме да си измисля, но какво толкова сериозно има в нея?

П..С Дюнер не съм докосвала от години, не ми и трябва :P

xKiFlA
11-10-2010, 02:01
НЕ се пълнее.!

Не чети кви глупости пишат.
Аз ям дюнер всеки ден след училище и от година не съм напълняла и килограм. 54кг съм без разлика :-)
А дюнера ми е любимата храна и постоянно го ям.. мнн го обичам мн :oops:
:-) щом ти харесва и теб не се притеснявай да купуваш и не обръщай внимание кво ти казват и пишат :-)

kpucunky
11-10-2010, 11:32
НЕ се пълнее.!

Не чети кви глупости пишат.
Аз ям дюнер всеки ден след училище и от година не съм напълняла и килограм. 54кг съм без разлика :-)
А дюнера ми е любимата храна и постоянно го ям.. мнн го обичам мн :oops:
:-) щом ти харесва и теб не се притеснявай да купуваш и не обръщай внимание кво ти казват и пишат :-)ами и аз мисля, че не се пълнее но тук други неща пишат :D за които въобще и не съм си и помисляла даже .. те го изкараха едва ли не по мазен и калоричен от пиците и баничките .. нима те са по - малко калорични от един дюнер който блатът му или не знам как се казва :D е тъничко като вестник .. но не знам де :)

MakeMeLaugh
11-10-2010, 12:04
xKiFlA, 54 кг за 10-11 клас момиче малко ли ти се виждат?

Вие въобще имате ли нещо в тези глави?
Билогия не учите ли бе?

Как пък решихте, че от дюнера не се пълне. ПЪЛНА ГРЕШКА!
Попитайте госпожата си по Биология дали се пълне е от дюнер.... ;)

Леле, не мога да повярвам, че си давата съвети как не се пълне е от дюнери, ужас.

kpucunky
11-10-2010, 12:14
xKiFlA, 54 кг за 10-11 клас момиче малко ли ти се виждат?

Вие въобще имате ли нещо в тези глави?
Билогия не учите ли бе?

Как пък решихте, че от дюнера не се пълне. ПЪЛНА ГРЕШКА!
Попитайте госпожата си по Биология дали се пълне е от дюнер.... ;)

Леле, не мога да повярвам, че си давата съвети как не се пълне е от дюнери, ужас.амии.. представи си имаме нещо в главите си ;]] аз казвам просто мнение .. аз ако знаех дали се пълнее или не нямаше да пускам тема.. аман от разбирачи :? не може ли да отговориш като човек, а не да нападаш ?

kpucunky
11-10-2010, 12:21
Мазни картофки, мазно месо, не знам още какво слагат... Намерила с какво да се ограничава :lol:ами да намерила съм .. нали затова съм пуснала тема за да ми кажете понеже не знам .. и точно за това че се опитвам да се ограничавам искам да ми кажете пълнее ли се или не .. но на някой хора им е явно много забавно :x :?

Infinity
11-10-2010, 12:30
Всъщност , да забавно е , защото за тия си години вече би трябвало да може да прецените , че от първежени въглехидрати + мазни сосове СЕ пълнее !
Това , че някой може би има по-бърз метаболизъм не е причина да дава толкова категорични отговори , че не се пълнее.

kpucunky
11-10-2010, 12:40
Всъщност , да забавно е , защото за тия си години вече би трябвало да може да прецените , че от първежени въглехидрати + мазни сосове СЕ пълнее !
Това , че някой може би има по-бърз метаболизъм не е причина да дава толкова категорични отговори , че не се пълнее.хаха ами хубаво щом ти е забавно ;]] .. тоо не може да сме всички като вас всезнаещи .. нима вие сте се родили научени ?!.. Този форум е за това когато някой нещо не знае да пита и съответно да му бъде отговорено а не веднага да бъде нападан за това, че не знае нещо :? както и да е не ми се спори с никой.. който има да казва нещо смислено по темата да пише.. а тези които нямат друга работа вън от темата ми .. не знам тва ли ви е работата да се заяждате с всички :x ?

Infinity
11-10-2010, 12:58
Знам , че форума е затова , а и мисля , че с първия пост в темата ти достатъчно ясно изпразих мнението си по въпроса.
По-скоро ми стана интересно как хора могат да дават толкова категорични мнения , че от дюнерите не се пълнее. :)
Да , те явно сядат по себе си , но когато знаем състава на дюнера би трябвало да знаем и възможно ли е да се пълнее от него.

fuckme
11-10-2010, 14:13
krucunky застреляй се.

GossipGirl89
11-10-2010, 14:17
НЕ се пълнее.!

Не чети кви глупости пишат.
Аз ям дюнер всеки ден след училище и от година не съм напълняла и килограм. 54кг съм без разлика :-)
А дюнера ми е любимата храна и постоянно го ям.. мнн го обичам мн :oops:
:-) щом ти харесва и теб не се притеснявай да купуваш и не обръщай внимание кво ти казват и пишат :-)

Нали се сещаш, че всеки организъм е различен?
Това че ти не наддаваш като ядеш мазни неща не значи че и при останалите е така :) Просто има хора, които колкото и да се тъпчат, каквото и да ядат - не качват, а има и такива дето малко тестено или сладко да хапнат и веднага им проличава... Аз например имам една позната дето има перфектните мерки - тяло като на манекенка и нон-стоп дъни принцеси, сандвичи, пържени работи, шоколади, вафли, газирано... каквото се сетиш и не качва и грам, а в момента, в който се ограничи съвсем малко от тия неща - почва да сваля. Аз ако почна като нея за 1 седмица сигурно ще кача 3-4 кг минимум... :) Така че не можеш да съдиш по себе си за останалите.

По темата: Да, от дюнера се пълнее. Най-малкото съдържа тесто, пържени картофи, мазно месце и всякакви видове сосове... Ако искаш да се ограничаваш просто трябва да спреш с тестените и мазните неща. Ако около училището ти толкова няма заведение откъдето да си вземеш здравословна храна, може да си носиш и от вкъщи - не е толкова срамно :)

xKiFlA
11-10-2010, 15:18
xKiFlA, 54 кг за 10-11 клас момиче малко ли ти се виждат?

Вие въобще имате ли нещо в тези глави?
Билогия не учите ли бе?

Как пък решихте, че от дюнера не се пълне. ПЪЛНА ГРЕШКА!
Попитайте госпожата си по Биология дали се пълне е от дюнер.... ;)

Леле, не мога да повярвам, че си давата съвети как не се пълне е от дюнери, ужас.

54кг са ми достатачно и не са много! за всяко момиче е нормално толкова

xKiFlA
11-10-2010, 15:22
НЕ се пълнее.!

Не чети кви глупости пишат.
Аз ям дюнер всеки ден след училище и от година не съм напълняла и килограм. 54кг съм без разлика :-)
А дюнера ми е любимата храна и постоянно го ям.. мнн го обичам мн :oops:
:-) щом ти харесва и теб не се притеснявай да купуваш и не обръщай внимание кво ти казват и пишат :-)ами и аз мисля, че не се пълнее но тук други неща пишат :D за които въобще и не съм си и помисляла даже .. те го изкараха едва ли не по мазен и калоричен от пиците и баничките .. нима те са по - малко калорични от един дюнер който блатът му или не знам как се казва :D е тъничко като вестник .. но не знам де :)

Ами да. баницата е мннн по мазна щото се прави главно с олио гледала съм баба ми как прави :D
А в дюнера мазнините са мн по малко ... най ми харесват сосовете в него да ям :D :P не гледай какво пишат щом ти харесва си купувай :-)

MegiBoOm
11-10-2010, 15:24
Сега ще ти отговоря - пълнее се, особено ако се яде всеки ден! ;-)

Greennight
11-10-2010, 15:56
Кифла,ти си 54 кила и си 1.60,аз съм 1.78 и съм 66 кила и все още имам мазно,така че не се хвали с перфектното ти тяло :? И не....54 кила не са нормални за 14 годишно момиче,нормални са за възрастна жена,по тая логика аз трябва да съм 80 кила....И + тва от дюнера СЕ дебелее,то си е до организъм,може ти да не дебелееш,ако сереш през 2 минути,но друг да дабелее,така че шът.

xKiFlA
11-10-2010, 16:23
Кифла,ти си 54 кила и си 1.60,аз съм 1.78 и съм 66 кила и все още имам мазно,така че не се хвали с перфектното ти тяло :? И не....54 кила не са нормални за 14 годишно момиче,нормални са за възрастна жена,по тая логика аз трябва да съм 80 кила....И + тва от дюнера СЕ дебелее,то си е до организъм,може ти да не дебелееш,ако сереш през 2 минути,но друг да дабелее,така че шът.

аз съм 167см а не 160см!!!

MakeMeLaugh
11-10-2010, 16:29
Да, но процента мазнини е много вероятно при теб да е висок.
Тоест може да си слаба, но мекичка заради ежедневните сосчета 8-)

Що се мъчиш да ни убедиш в нещо, което изобще не е вярно? - че не се пълнее от мазните въглехидратни дюнери...
Няма да се учудя, ако тръгне сега и Дюнерова диета :Д

shanell1
11-10-2010, 16:34
Обожавам дюнери !! :grin: но не ям често.. всъщност около 1-2 пъти в месеца, наистина са адски вредни и вече други потребители казаха, че 1 дюнер = на една чаша олио :shock: Ограничавай ги и въобще, ако искаш да отслабнеш трябва да се сложиш на някакъв режим, за да има ефект :)

Иначе аз винаги си ям това, което ми се яде и никога не съм имала проблеми с килограмите.. Все пак голямо значение оказват гениите и цялостната структура на тялото :)

thinkgreen
11-10-2010, 17:02
Дебелее се от дюнерите , не са полезни и не бива да ги ядеш всеки ден . Ограничи ги до минимум . Аз лично мразя дюнерите , миришат ми ужасно :D :D

xKiFlA
11-10-2010, 17:21
^Не е вярно. дюнерите миришат мннн хубаво
само като ми замирише от някаде на тях ставам гладна мн :D

Greennight
11-10-2010, 17:37
^Не е вярно. дюнерите миришат мннн хубаво
само като ми замирише от някаде на тях ставам гладна мн :D Чухме ти мнението,момчето/момичето пита дали са вредни,и да вредни са!А иначе нека ти миришат хубаво,яж си боклуците,там кучешкото месо,защото аз лично ония огромни бутове,от които правят пилешкия дюнер,ем такова пиле не съм виждал,ама карай :lol:

bloodyF
11-10-2010, 17:46
xKiFlA, 54 кг за 10-11 клас момиче малко ли ти се виждат?



ти нормален ли си?? :lol: :lol:
тази кифлата е фейк някакъв, това е ясно, обаче заради такива като теб после има булимички и анорексички, на които някой такъв им набива в главите, че примерно на 1.70-54 кг са много. [то ако става на въпрос, 54 кг въобще не са много и на 1.60 дори ама..]

Infection
11-10-2010, 17:47
Разбира се 4е се пълнее!!!!!!Съветвам те да ги спреш

Fx1
11-10-2010, 17:49
http://www.obshtestvo.net/content/view/1461/11/

3oPuTy
11-10-2010, 17:57
На мен пък не ми е ясно как може някой да харесва това нещо?! :shock:
Никога не бих опитала дюнер ... Толкова гнусно изглежда ... :shock:
И да,пълнее се от него.

Greennight
11-10-2010, 17:58
Ами да ви кажа,че има огромна разлика,не е важно колко килограма си,а дали си стегнат.И за момиче 54 кила на 1.68 са доста,особено ако не се поддържа 100% ще си има и коремче и всичко 8-) 100% Тая кифлата е няква хейтърка,дето по цял ден виси на компа и се тъпче с дюнери,но си въобразява,че теглото й е супер,защото така пише,че е добро това тегло (за 50 годишни жени,да) Повярвайте ми,ако е вярно тва,че за момчетата е добре,ако са 1.70 да са 70 кила просто,нз тряя всички "нормални" да са ебаси свинете...Така и не разбрахте,че тея таблици/калкулатори/индекси и други глупости са правени за възрастни хора!

xKiFlA
11-10-2010, 18:44
Ами да ви кажа,че има огромна разлика,не е важно колко килограма си,а дали си стегнат.И за момиче 54 кила на 1.68 са доста,особено ако не се поддържа 100% ще си има и коремче и всичко 8-) 100% Тая кифлата е няква хейтърка,дето по цял ден виси на компа и се тъпче с дюнери,но си въобразява,че теглото й е супер,защото така пише,че е добро това тегло (за 50 годишни жени,да) Повярвайте ми,ако е вярно тва,че за момчетата е добре,ако са 1.70 да са 70 кила просто,нз тряя всички "нормални" да са ебаси свинете...Така и не разбрахте,че тея таблици/калкулатори/индекси и други глупости са правени за възрастни хора!

абе идиот такъв млъквай с тъпите ти коментари!!! боклук

ако бях такава едва ли щеше да ме харесва почти всеки от наще класове и даже горнитее

последния коментар на който ти отговарям.

chemist9009
11-10-2010, 18:48
Ами да ви кажа,че има огромна разлика,не е важно колко килограма си,а дали си стегнат.И за момиче 54 кила на 1.68 са доста,особено ако не се поддържа 100% ще си има и коремче и всичко 8-) 100% Тая кифлата е няква хейтърка,дето по цял ден виси на компа и се тъпче с дюнери,но си въобразява,че теглото й е супер,защото така пише,че е добро това тегло (за 50 годишни жени,да) Повярвайте ми,ако е вярно тва,че за момчетата е добре,ако са 1.70 да са 70 кила просто,нз тряя всички "нормални" да са ебаси свинете...Така и не разбрахте,че тея таблици/калкулатори/индекси и други глупости са правени за възрастни хора!

абе идиот такъв млъквай с тъпите ти коментари!!! боклук

ако бях такава едва ли щеше да ме харесва почти всеки от наще класове и даже горнитее

последния коментар на който ти отговарям.

Еми те кифлите са харесвани щот са тип курви! :lol: :lol: :lol:
Ама за теб нз....май си фейк

GossipGirl89
11-10-2010, 18:55
Абе защо й се връзвате на Кифлата :) Аз искрено се надявам че е фейк или просто си прави т*шак с хората... защото ако не е - положението наистина е страшно :?

Greennight
11-10-2010, 19:41
Тя е няква пълна хейтърка и само знае да псува и да се прави на важна,като те харесва цялото даскало постни 1 снимка бе зле! Ама те е срам нали ве хахахах.Представям си ква си дебела и грозна хахха

iiordanova
11-10-2010, 19:52
О , определено е много вреден!
Всичко в него е мазно и .. не те препоръчвам да ядеш всеки ден.
Аз ям много , много рядко .. около три пъти в годината. Просто не ми харесват дюнерите толкова много , че да ям често.
А за кифлата - не и обръщайте внимание , толкова е жалка , че .. няма нужда да я коментираме!

Greennight
11-10-2010, 19:55
Мхм,са сигурно търси снимка в гугъл да ни покаже аполонското си тяло направено by дюнери и хейтване във форума :razz:

PullMeCloser
11-10-2010, 22:15
Кифла,мисля,че вече трябва да спреш с мненията си по темата.
Да,от дюнерите се пълнее МНОГО,получаваш целулит,дразнят ти на корема,вредни са,понякога ги правят без ръкавици и смятай колко микроби ти влизат,ако преди това 'майстора' е използвал тоалетната и не си е измил ръцете.Хубавичко ли ти стана?

xKiFlA
11-10-2010, 22:29
Кифла,мисля,че вече трябва да спреш с мненията си по темата.
Да,от дюнерите се пълнее МНОГО,получаваш целулит,дразнят ти на корема,вредни са,понякога ги правят без ръкавици и смятай колко микроби ти влизат,ако преди това 'майстора' е използвал тоалетната и не си е измил ръцете.Хубавичко ли ти стана?

А ти в ресторант като идеш да не би да си сигурна майстора дали не е бил в тоалетната преди тва :? Или седиш с него дотато ти сготви :?

от дюнерите аз НЕ съм напълняла а ги ям вече година и съм 53-4кг.
и да-Всички ми завиждат щото има хора които даже 10 дена да ядат нещо такова..и напълняват. А аз-не!

SunShinePearl
11-11-2010, 04:58
Чела съм че дюнера е една от най-вредните храни.Аз лично обожавам дюнери ама знам просто колко са вредни и си взимам един път на 2 мес да кажем.

Jaune
11-11-2010, 06:39
54 кг били килограми за възрастна жена, втф
бе вие нормални ли сте :lol:

MakeMeLaugh
11-11-2010, 09:43
Кифла,мисля,че вече трябва да спреш с мненията си по темата.
Да,от дюнерите се пълнее МНОГО,получаваш целулит,дразнят ти на корема,вредни са,понякога ги правят без ръкавици и смятай колко микроби ти влизат,ако преди това 'майстора' е използвал тоалетната и не си е измил ръцете.Хубавичко ли ти стана?

А ти в ресторант като идеш да не би да си сигурна майстора дали не е бил в тоалетната преди тва :? Или седиш с него дотато ти сготви :?

от дюнерите аз НЕ съм напълняла а ги ям вече година и съм 53-4кг.
и да-Всички ми завиждат щото има хора които даже 10 дена да ядат нещо такова..и напълняват. А аз-не!

Току-що сама си отговори какви глупости говори досега и дали наистина не се напълнява от тях ;)

Край на темата.

Заключение - дюнерите са вредни и се пълнее от тях.