PDA

View Full Version : Момичета!!



sm1random
11-09-2010, 17:19
Привет, съфорумници.Имам ОГРОМЕН проблем!Днес ми дойде в повече и реших най-после да се регистрирам тук,за да мога да помоля за съвет(следя форума от 1-2 месеца, когато няма какво да правя).9ти клас съм и не мога да си намеря момиче! :o Уча в едно от най-елитните училища в Пловдив,играя и тренирам баскетбол доста активно,не съм някое джудже(184 см.), досега не съм срещал човек, който да не ме мисли за забавен,не съм грозен (e, имам малко пъпки на лицето, но определено има доста хора, които са по-зле от мен), силен съм, имам плочки етц., но НЕ СЕ ПОЛУЧАВА!!Вярно, не ходя всяка вечер на дискотеки, но не съм някакъв асоциален тип.Просто не мога да повярвам какви дебели,малоумни,дебилни пичове виждам всеки шибан ден на спирката с красиви момичета, за които аз не бих си и помислил!Какво правя грешно, за бога?!От 1ви до 6ти клас можех буквално да имам което и да е момиче (на моята възраст,де), но от тогава всичко се промени!Е, не че сега не мога да си намеря някое, но в което и да е момиче да се влюбя,да харесам или дори да ми допадне спира да ми обръща внимание до месец-два като в началото е много фън,смях етц..Може би просто така и не се решавам да й разкрия чувствата си или не знам!Моля за сериозни мнения!

sasha_90
11-09-2010, 17:24
Заради теми като твоята,започвам да си мисля,че ще остана стара мома. :D Защото съм на 20 и нямам приятел от доста време. :D
А сега сериозно.
За къде бързаш?Не си ли се замислял,че именно защото си отчаян,си сам.Успокой се малко,животът ти едва започва.Толкова любов ще има в живота ти,че накрая ще ти омръзне.

magita
11-09-2010, 17:34
Да, вярно спри да я търсиш тая любов и тя сама ще си те намери :]
И тия момичета като ги харесаш сигурен ли си, че по някакъв начин не им досаждаш, че започват да те отбягват

sm1random
11-09-2010, 17:39
Да, вярно спри да я търсиш тая любов и тя сама ще си те намери :]
И тия момичета като ги харесаш сигурен ли си, че по някакъв начин не им досаждаш, че започват да те отбягват
УАУ! До сега не се бях замислял за това..чак да досаждам нз, но може да има нещо вярно като се замисля... :?

TechnoAddicted
11-09-2010, 17:56
Не , честно да ви имам проблемите о.О .. аз съм 8 клас и може би съм имал повече "връзки" с момичета лолзор , може би за вас думата "парти" означава безалкохолна бира , сокчета и торта :shock: 2-ро предполагам ,че щом учиш в едно от "елитните училища" там има повече момичета отколкото в цялото мое даскало което е напълно вярно аз уча в Миханото :D такаче се стегни и започни да излизаш/виждаш с някой! И аз имах същия проблем в 6-ти клас :D Но изглежда , че като спреш да висиш в подобни форуми и четеш такива глупости , написани от тапаци като мен може да излезнеш и да бъдеш "себе си " или метни 2 линии и наеби първата дет видиш ^^

sm1random
11-09-2010, 18:16
Не , честно да ви имам проблемите о.О .. аз съм 8 клас и може би съм имал повече "връзки" с момичета лолзор , може би за вас думата "парти" означава безалкохолна бира , сокчета и торта :shock: 2-ро предполагам ,че щом учиш в едно от "елитните училища" там има повече момичета отколкото в цялото мое даскало което е напълно вярно аз уча в Миханото :D такаче се стегни и започни да излизаш/виждаш с някой! И аз имах същия проблем в 6-ти клас :D Но изглежда , че като спреш да висиш в подобни форуми и четеш такива глупости , написани от тапаци като мен може да излезнеш и да бъдеш "себе си " или метни 2 линии и наеби първата дет видиш ^^
Хех..Механото...nuff said :razz: ..тва, че едвам си вързал 2 тройки на кирливите ви изпити и сега флеймиш не е моя вина..ако мислиш, че съм зубър или нещо от сорта, защото седми клас съм взел решение,седнал съм си на задника и съм учил, за да изкарам толкова, че да отида БУКВАЛНО където си искам.. бъркаш се :) .. специално за училището, наистина си има хардкор зубъри, но те са 4-5 на 30 човека.. 8ми клас и ми говориш за секс, С КОЕТО и да е момиче? lulz на теб май проблемът ти е по-кофти и от моя,a?

uFko
11-09-2010, 18:20
Не , честно да ви имам проблемите о.О .. аз съм 8 клас и може би съм имал повече "връзки" с момичета лолзор , може би за вас думата "парти" означава безалкохолна бира , сокчета и торта :shock: 2-ро предполагам ,че щом учиш в едно от "елитните училища" там има повече момичета отколкото в цялото мое даскало което е напълно вярно аз уча в Миханото :D такаче се стегни и започни да излизаш/виждаш с някой! И аз имах същия проблем в 6-ти клас :D Но изглежда , че като спреш да висиш в подобни форуми и четеш такива глупости , написани от тапаци като мен може да излезнеш и да бъдеш "себе си " или метни 2 линии и наеби първата дет видиш ^^

Уха, пич не се ли фкарваш в някви филми бе? Се пак си 8 клас, кви линий, ебанета а,у? Бахти истрещялите лапета...

OldSchoolRebel
11-09-2010, 19:03
Девети клас си, какво ти пука?

a1a2b3v
11-09-2010, 19:09
Време има споко пък ти... + това то не е нужно само да си убав трябва и инициатива да проявяваш. Излизай и се запознавай с повече момичета и просто като мислиш, че си намерил подходящата действай. Успех! :-)

wasch0
11-09-2010, 19:20
За всеки влак си има пътници

П.П. Не само външния вид е важен :)

BladeDancer
11-09-2010, 19:53
Пич .. ти си си добре. Просто трябва да стоиш и да чакаш любовта да дойде. А кво да кажа аз идиоти като мен дето са толкова тъпи че са непоправими. Така че стегни се и стига си се оплаквал!

ScarletBite
11-09-2010, 20:00
От 1ви до 6ти клас можех буквално да имам което и да е момиче (на моята възраст,де)
:lol:

sm1random
11-09-2010, 20:19
От 1ви до 6ти клас можех буквално да имам което и да е момиче (на моята възраст,де)
:lol:
Някой най-после прочете цялата тема!! :lol: