PDA

View Full Version : Имам нужда от съвет



Gavendish
11-09-2010, 20:22
Значи харесвам едно момиче тя постоянно ми звънеше искаше да ходим на кафе а бе мисля че ме харесваше докато на един купон аз и отвърнах на чувствата и се целувахме.И след този купон аз почнах да я търся а тя ме отбягваше.И вече не знам какво да правя но има една малка подробност тя е на 16 а аз на 23 и не знам дали въобще да се занимавам ако ме разбирате.Моля ви за съвет

Claymore
11-09-2010, 21:01
Не се занимавай. Голяма ви е разликата в годините. Най-вероятно е било бас..."Да се обзаложим, че ще го забия". Щом те отбягва или си внушаваш или е първото ми предположение.

SmilezZz
11-10-2010, 06:52
Наистина не се занимавай..
Разликата ви е 7 години,не е кой знае колко
голяма,но пък ще ви е доста трудно да
си поддържате връзката..Както и да е...
- А ти сигурен ли си,че те е харесвала ?
Или просто си си внушавал ?

Gavendish
11-10-2010, 19:36
Еми тя си ме харесва от 2-3 години преди ми беше испращала смс с обяснение в любов но аз тогава не се интересувах и я отрязах.

DREAM95
11-10-2010, 19:42
още един желаещ , който иска да бъде осъден за педофилия !? :?

sasha_90
11-11-2010, 11:10
Значи харесвам едно момиче тя постоянно ми звънеше искаше да ходим на кафе а бе мисля че ме харесваше докато на един купон аз и отвърнах на чувствата и се целувахме.И след този купон аз почнах да я търся а тя ме отбягваше.И вече не знам какво да правя но има една малка подробност тя е на 16 а аз на 23 и не знам дали въобще да се занимавам ако ме разбирате.Моля ви за съвет
Не разбирам само,защо е спряла да те търси,след като вече си показал интерес към нея.Може би вече я няма тръпката при нея.Потърси я и говори с нея.А що се отнася за възрастта-зависи само и единствено от вас.

ameli
11-11-2010, 19:32
Опитала се е да ти го върне и очевидно е успяла. Както е станало преди - тя те е харесвала, а ти нея не. Сега е обратното. ;)