PDA

View Full Version : Торбички?



wasch0
11-09-2010, 19:54
Всяка сутрин като се събудя имам УЖАСНИ торбички..
Знаете ли от какво се получават или как да ги пермахна?

cranberry
11-09-2010, 20:03
И аз имам и писах по форуми, и разпитвах, и похарчих не знам какви пари за козметика - НЕ се махат. След това по случайност попаднах на статия за проблема ми в известно женско списание и в един момент се оказва, че... има хора, на които това им се предава генетично; честито! Майка ти или баща ти, или и двамата би трябвало също да имат. И да спиш по 20 часа на денонощие (хипотетично), само дето няма да са лилави. Така или иначе, добри хора са измислили пластичната хирургия ( :-) ) и въпросният проблем МОЖЕ да бъде премахнат с малка 'козметична' корекция. Така че най-добре е да свикнеш с идеята за торбички и да се радваш на кармата си :P

wasch0
11-09-2010, 20:07
http://tinypic.com/view.php?pic=4il9ci&s=7
погледнете ;\
не мога да си направя една хубава снимка отблизо..

Fiki_
11-09-2010, 20:29
Аз когато стана от сън слагам 2 кубчета лед на очите ми и те се успокояват,също така става като сложиш лъжица за 2,3 минутки във фризера или пък замразиш пакетче чай и си го сложиш в/у очите за малко.Пробвай :)

koni
11-09-2010, 20:57
Това са леда помага много малко за по- тежките случаи. Иначе освен ножа има и специализирани процедури и продукти за околоочен контур, но всичко е индивидуално.

kiki1991
11-09-2010, 21:30
купи си някакво кремче или с лед пробваи.Торбичките под очите се получават от няколко причини..недоспиване,напъл яване(когато напълнее човек подпухва в лицето,и му излизат и торбичи

wasch0
11-10-2010, 06:26
купи си някакво кремче или с лед пробваи.Торбичките под очите се получават от няколко причини..недоспиване,напъл яване(когато напълнее човек подпухва в лицето,и му излизат и торбичи

на диета съм :D

marichela
11-10-2010, 14:41
И аз имам същия проблем, но моите торбички дори са лилави. :-o Какво ли не съм пробвала - не се махат. Казаха ми, че се дължи на нисък хемоглобин - т.е. имам недостиг на желязо. Възможно е и при теб това да е причината.