PDA

View Full Version : Предсеменна течност вътре в мен - последствия?



anonimkata123456
11-09-2010, 20:37
Здравейте. Може ли да се забременее от предсеменна течност? И на кой ден след половия акт гинеколог може да разбере дали си бременна? :)

Peter1Pan
11-09-2010, 21:39
Може, след 2 седмици.

Andr0medA
11-10-2010, 06:35
ДА може! Правиш тест след седмица-две, и после на гинеколог, ако е положителен...И в предсеменната течност има сперматозоиди, просто са по-малко! Използвайте презервативи! :)

DREAM95
11-10-2010, 14:58
ДА може! Правиш тест след седмица-две, и после на гинеколог, ако е положителен...И в предсеменната течност има сперматозоиди, просто са по-малко! Използвайте презервативи! :) :razz: :lol:

Andr0medA
11-10-2010, 19:48
ДА може! Правиш тест след седмица-две, и после на гинеколог, ако е положителен...И в предсеменната течност има сперматозоиди, просто са по-малко! Използвайте презервативи! :) :razz: :lol:

Кажи "къв" е проблема, бе шефче??? :-D :D

DREAM95
11-11-2010, 03:34
ДА може! Правиш тест след седмица-две, и после на гинеколог, ако е положителен...И в предсеменната течност има сперматозоиди, просто са по-малко! Използвайте презервативи! :) :razz: :lol:

Кажи "къв" е проблема, бе шефче??? :-D :D няма ,но звучи не сериозно :-D

Andr0medA
11-11-2010, 07:11
ДА може! Правиш тест след седмица-две, и после на гинеколог, ако е положителен...И в предсеменната течност има сперматозоиди, просто са по-малко! Използвайте презервативи! :) :razz: :lol:

Кажи "къв" е проблема, бе шефче??? :-D :D няма ,но звучи не сериозно :-D

НЕСЕРИОЗНО е една дума, но за твоите крехки 15 сигурно не е нужно да го знаеш! И кое по-точно... Ако говориш за изказването ми, може и да е несериозно, защото 5 пари не давам дали е бременна или не! Просто давам отговор на въпроса и! Доста несериозно е да се "праскат" без презервативи и без да знаят елементарни неща, а после изказването ми е несериозно... :shock: !!! "Ич ми не е!" :-D

DREAM95
11-11-2010, 07:42
извинявам се грешката е моя , знам как се пише :-D ама ...