PDA

View Full Version : Някоя пробвала ли е за бюста....



koni
11-09-2010, 21:19
Здравейте момичета, имам проблем с бюста или по - точно почти нямам такъв. Дори когато бях доста надебеляла - пак нищо- ухапано от комар. Вече гоня 20 и не смятам, че трябва да се надявам да се оправи сам. За операция още и не мисля - поне трябва да съм родила, а за това е неизвестно кога ще се мисли. Попаднаж на едни козметични процедури за бюста http://www.studioparis.bg/kozmetika.html
Става дума за процедурата "Мечтан бюст". Бих искапа да питам дали някоя от вас или от вашите познати е пробвала подобни процедури и какъв е резултата, болезнена ли е и доволна ли е?
Разбира се названието може да е друго, а студиото сигурно ще е друго, но по- важно е дали има ефект.

MissNothing
11-10-2010, 05:36
Тук едва ли ще получиш много мнения, защото все пак е тийнейджърски форум и едва ли някой го е пробвал. :)
Не мога да дам обективон мнение, но съм почти сигурна, че няма да върши никаква работа-то ако имаше такова чудо нямаше всички да ходят да си слагат силикон. По едно време за уголемяване на бюста се говореше, че ставало с някаква мелодия :lol: . Но ако все пак си много заинтересована ще ти пратя един форум в който да питаш, че да не стане като реклама тука.

SmilezZz
11-10-2010, 06:19
Аз пък съм наистина сигурна,че такива
продукти не вършат никаква работа...

Minerva
11-10-2010, 13:25
Най-вероятно ефектът ще е никакъв.Наистина ако така ставаше никой нямаше да слага силикон.
Мацко, не се забърквай чак толкова по тия студия и процедури. Гледам, че във всяка тема натам бягаш. НЕ всичко е както пише и се обещава. Освен това там не винаги работи чак толкова квалифициран персонал. А бтв това студио ново ли е? Че като ги гледам как са се "потрудили" за сайта не бих отишла да ми правят нещо, особено пък толкова специфично, каквото ти си решила. Разпитай първо добре.

GossipGirl89
11-10-2010, 13:50
И аз смятам че от такива процедури няма никакви добри резултати. А и те съветвам да не се доверяваш така на всичко, което прочетеш. Те много ясно, че ще си правят реклама и ще пишат колко е ефектно, как действа и т.н., за да си привличат клиенти и да им взимат парите. Да не говорим че изобщо не се знае какви хора работят там, на какви ще попаднеш и дали няма да сгафят нещо и да те обезобразят за цял живот после...

Мечтан бюст"- Процедура за увеличаване на размера на бюста с апарат за бюст и специален серум без хирургична намеса- 16лв( Препоръчват се 20 процедури през ден- Обща цена: 20х16= 320лв.
*Пакетна цена при заплащане при първа процеудура- 300 лв.: Плащате 20 лв. по-малко !

То само като видиш цените и ти става ясно за кво иде реч... Ако за 320 лв. се уголемяваше бюст тия дето правят операции и слагат силикон щяха да фалират отдавна... Ако беше толкова лесно и евтино всяка втора жена щеше да е с голям и хубав бюст :) Просто искат да ти вземат парите така че изобщо недей да се занимаваш. Ако наистина бюстът ти те притеснява и комплексира толкова много по-добре събери пари и си си сложи силикон макар че мен ако питаш съм твърдо против тия неща - ЗА естественото съм, било то и малко :)

MegiBoOm
11-10-2010, 15:25
глупости...

xdennyx
11-10-2010, 21:45
Пълни глупости..Както казаха преди мен,ако това можеше да стане,никой нямаше да си слага силикон. :)

koni
11-11-2010, 08:08
Проверих в няколко форума и доста сайтове. Става ми доста любопитно - по специализираните сайтове които споменават за това никъде не отричат че имало ефект. Във форумите има или невярващи като мен или пишещи, че е дало ефект, но може и да е реклама разбира се. Знам че това тиинфорум и малко хора може да са ходили, но поне няма глупости от типа как си е уголемила бюста с внушение каквито има в бгмама. :D
А за пластичната хирургия - Сердарев скоро писа, че трябва имплантите да се сменят през две години и пак е претъпкано при него. Разбира се знам, че няма да има ефект колкото от хирургия и няма да стана като Памела, но това никой не ми го е и обещавал.

konstans75
11-11-2010, 19:35
Любопитно! Сигурна ли си, че става дума за същите процедури? Дали са безопасни дори и да не дават ефект? За имплантите и аз четох същото от един водещ американски хирург, но тези процедури не съм ги чувала.

MakeMeLaugh
11-11-2010, 19:52
С този вакуум освен да си направиш провиснали циците, колкото и да са наразмер друго няма да стане!
С вакум няма какво д аизвадиш от тялото си, те не са влезли навътре, че да ги вадиш.
Само или ще си направиш някоя беля или ще загрубее мястото или мож да провисне от разтягането на кожата, знам ли.

koni
11-12-2010, 19:29
Не е само вакууммасажа. В процедурите са включени и други апаратури. Но все пак ще потърся още информация.

SuperBadSuperFresh
11-12-2010, 19:41
Ако някой от тези вълшебни методи действаше,хората нямаше да дават луди пари за операции.

koni
11-12-2010, 20:44
Ако някой от тези вълшебни методи действаше,хората нямаше да дават луди пари за операции.
Хората от много време познават и диетите и спорта, но много ходят и на липосукция. :)
Всичко което намирам по темата потвьрждава, че има ефект, но много по- малък от имплантите. Просто не знам у нас какво наистина се прави. :-o

LipSy
11-13-2010, 10:36
От такива продукти и процедури според мен е даже невъзможно да ти порастне бюста. Това са само приказки. До сега не съм чувала за жена, която да се намаже с нещо и оппааа вече има бюст! Пробвай ако искаш, обаче... не знам. Не мисля, че ще има резултат!

koni
11-14-2010, 13:51
От такива продукти и процедури според мен е даже невъзможно да ти порастне бюста. Това са само приказки. До сега не съм чувала за жена, която да се намаже с нещо и оппааа вече има бюст! Пробвай ако искаш, обаче... не знам. Не мисля, че ще има резултат!
Свързах се в друг форум с едно момиче което е ходило на тези процедури и казва че е имало ефект. Още не съм сигурна ще искам да се видим и да разбера повече. Поне няма как да се окаже някоя от студиото. То рекламата вече какво ли не измисля, но не може всичко да предвидят при един разговор, а и не си струва парите.

koni
11-17-2010, 10:03
Да се отчета. Срещнах се с момичето - е то си е какичка, но това не е важно. За мен важното беше, че потвърди за ефекта от процедурите и е много доволна. Засега нямало провисване или спадане обратно. Каза че ефект се видял след десетина процедури и приятеля и който не знаел за процедурите почнал да ревнува, че много се пъчи и демонстрира :D
Даде ми и феисбука на своята позната която я е насочила към тези процедури. Ще гледам да се свържа и с нея и ще решавам.