PDA

View Full Version : Пак проблеми xD



TheUnforgiven2309
11-10-2010, 02:20
Така,нaкратко става дума за момче от моят клас.Едната ми приятелка също го харесва,но си обещахме да не се караме за него.По принцип само в началото на 8 клас се имахме с него.Сега,2 години по-късно приятелката ми ме накара да му пиша в скайп и доста се сближихме...писахме си и ми каза,че страшно много ме уважава.Но вчера вечерта бях нещо натоварена,питах го за нещо,като ме пита защо му отговорих,а той изтърси едно "смятай".Тогава избухнах и му казах разни глупости.Накрая ми каза.че никога нямало да ми каже нещо,което да ме ядоса нарочно.Аз му отвърнах,че не се ядосвам и това беше.Повече не ми отговори.Сега предполагам,че ще му се извинявам в даскало...Обаче като го знам какъв е,сигурно ще ми каже нещо от сорта на "Абе кво ме занимаваш?"Въобще цялата ситуация е мега объркана.Винаги,когато съм около него ръся глупости..ако имате идеи как да се оттърся от притеснението или за каквото и да било давайте ги ^^

BaffaLsc
11-10-2010, 04:13
Извини му се. Ама за такава простотия не си струва да се карате ,ама карай :)

OldSchoolRebel
11-10-2010, 06:38
Наистина не си струва да се карате за такива неща. :?


Baffa, случайно да ходиш с тазадар и името ти да започва със С.?

SmilezZz
11-10-2010, 08:39
Извини му се..
Не разбрах точно за какво сте се скарали,
но имам чувството - че той няма никаква вина,а
ти си виновната,защото си се изнервила..

TheUnforgiven2309
11-10-2010, 10:36
Мерси за съветите.Днес цял ден бях садната,разказах на приятелката ми (тази която го харесва) какво се е случило,а тя ми каза "Да не си луда да се извиняваш?!Оставяй го."Естествено е от нейна страна...Той цял ден даже не ме поглеждаше,но 5тия час нещо се беше изнервил,питах го какво става,а той ми отвърна с обичайното "Нищо.".Все пак по време на часа се беше излегнал на чина си (пада се от едната ми страна) и му подшушнах "Леле,как удобно си си излeгнал",а той така сладко се усмихна..Събрах смелост и му казах "За вчера-извинявай.Грешката е моя,ще гледам да не се повтаря." Той отвърна *усмихвайки се*:"Да,то май ние само "извинявай" си казваме..Няма проблем"И до края на часовете всичко мина по мед и масло..Кофтито е,че преди той и другите момчета се държаха лошо с мен и ми се подиграваха в 8 клас,а сега ми казва,че ме уважавал и никога не би ми казал нещо на въпреки.Честно казано ме е стах да му вярвам,а камоли да споделя чувствата си.

NeZaPoznat
11-10-2010, 12:05
Честно казано ме е стах да му вярвам,а камоли да споделя чувствата си.


Ако не сега - кога ??? :?

Daveyjones
11-10-2010, 12:41
В 8 клас много влюбени всички :D ,ти ако се караш с него заради това ,че ти е казла нещо по скайп и то няква глупости,ти какво мислиш ,че ще бъдете заедно ли.