PDA

View Full Version : Развиване на духа и тялото-бойно изкуство



crs
11-10-2010, 10:06
Миналата година се създаде ново бойно изкуствo и система в едно.То сформира над 5 бойни изкуствa между,които са айкидо,бразилско джу-джутсу и суй шин рю.То може да се тренира в София и цялата страна,но за момента е развито само в София и другите държави и от следващата година имаме школа и в Скопие-Македония.Който има желание да тренира това ново бойно изкуство ще му кажа повече информация ето и малко за него.:


Това е стил с много твърд контакт и много красива работа.Той съчетава в себе си,както бързи удари и рязки хвърляния,така и твърда борба на земята.Това е ново бойно изкуство,което демонстрира силата и издражливоста на българите.Този стил демонстрира силният български дух.Той съдържа в себе си много силни бъларски черти,като сила,борбеност,непоколебим ост,бързина,вяра.Този стил се базира на няколко части:

-Ударна техника-30 техники
-Хватови техники-40 техники
-Хвърляния-70 техники
-Техники на земята-30 техники
-Техники срещу оръжия нож и палка-100 техники.

Поясната система е много различна:

5-то кю черен пояс с бяла лента-Черното символизира нечистото и лошите хора и помисли,а бялото символизира началото на изчистване на духа.
4-то кю черен пояс с жълта лента-Черното символизира нечистито и лошите помисли,а жълтото символизира слънцето,светлото и добротата.
3-то кю черен пояс със зелена лента.-Черното символизира нечистото и лошите помисли,а зеленото символизира природата и хармонията.
2-кю черен пояс със синя лента.-Черното символизира нечистото и лошите помисли,а синьото символизира океана и безкрайноста.
1-кю черен пояс със кафява.-Черното символизира нечистото и лошите помисли,а кафявото символизира земята и твърдоста.

1-ви дан черен пояс с червена голяма черта.Черният пояс със червена голяма лента.-Черното символизира нечистото и лошите помисли,а червеното символизира кръвта,борбеноста.Колкото повече има война притежеващ този пояс.Толкова повече е дал за обществото и за себе си.Толкова повече се е борил.

Създателя на този стил Atarashii gakko no hogo-sha Здравко Пенев.Притежаващ черно кимоно с черен пояс и голяма черна линия символизира любовта към живота и безкрайната борба.Той има черно кимоно с много червени символи.Това символизира кръвта.
преди около месец.

HHristov
11-10-2010, 18:17
Хахаха не знам кво да напиша :Д

TheManTheLegend
11-10-2010, 19:03
Аз знам - :razz: :razz: :razz:

HHristov
11-10-2010, 19:42
crs, дай ни още малко информация :) На колко години си, какъв опит имаш като треньор (колко години и къде) и т.н. :)

crs
11-10-2010, 21:56
crs, дай ни още малко информация :) На колко години си, какъв опит имаш като треньор (колко години и къде) и т.н. :)

Тренирам от 6 годишен започнал съм с шотокан,айкидо,суи шин рю,кикен джутсу,кио-джутсу,пекити таршия кали,бразилско джу-джутсу и няколко други неща тренирам над 10 години и нагоре и така :)

И който не иска да тренира да не пише тъпотий.

kanku
11-11-2010, 08:31
ОССУ пЪзителю на силата.
Нека ви светна що за цветуща личност е другаря Здравко Пенев или иначе казано "crs".
В един друг форум е познат под прозвището "DJ_DAKO" - много интересна личност. Мнението за възможностите му по отношение на бойните изкуства може да прочетете на този адрес http://daobg.com/index.php?showtopic=44793&st=0
Може да се посмеете и във Facebook http://www.facebook.com/?sk=2361831622#!/group.php?gid=109208592456088
Момчето не разбра, че не става за тази работа. Тренирал шотокан... а защо пропусна да споменеш,ч е те изритаха от залата като пумияр?
Пропуснал си да споменеш и за увлечението си по Дайдо Джуку... за справка въпросния crs бе посещавал 2-3 тренировки по Кудо и тъй като не бе удовлетворен от преподаването на единствения представител на Кудо за София, реши, че трябва да се нагърби с не леката задача да води тренировки по този боен спорт. Но за да водиш тренировки трябва да имаш и някакви знания и умения, а споменатата личност Здравко си няма и хал хабер от бойни изкуства. Ако някой запознат с бойната материя му погледне клиповете, от там си луха на некомпетентност.
Накрая момчето установи, че има мноооого да се труди по залите, затова избра по-лесния път - да си създаде собствена бойна система.
Хвала на такива майстори!!!

ПП. Това, че си се мяркал за по 2-3 тренировки по БДжДж, Кудо и тн. не означава, че си се занимавал с тези бойни изкуства!

smeshnik
11-11-2010, 10:24
http://www.youtube.com/watch?v=_tLUVUNE8Oc

.... ударите и ритниците, които се опитваш да направиш ме шокираха!

иначе ми е интересно в какво се състои това бойно изкуство:) къде,кога и от колко часа са ти тренировките, а и приемат ли се хора, трениращи други бойни изкуства/спортове

имаш ли някакъв вид лиценз,за да преподаваш, защото от такив вид спорт могат да се получат много сериозни травми?

TheManTheLegend
11-11-2010, 11:27
Леле що не ме предопреди да се държа здраво за стола преди да отворя видеото :razz:

ZipFail
11-11-2010, 12:04
Нямам думи...клипчето е покъртително..

fatrat
11-11-2010, 12:38
http://www.motifake.com/image/demotivational-poster/0903/epic-face-palm-face-palm-demotivational-poster-1236742013.jpg

TheManTheLegend
11-11-2010, 13:12
"Великият боец" който прави лицеви като момичетата тичайки из софийските поляни по кимоно :D

ZipFail
11-11-2010, 13:40
То остави техниката, поне да можеше лицеви и набирания да прави както трябва..

crs
11-11-2010, 14:01
А тоя дето пее.наясно ли е,че съм започнал с айкидо? :) и пекити кали и тренировките не са по дайдо джуку синко а по кудо-кудо кай организацията ако не знаеш какво е това е суи шин рю.И да имам лиценз разбира се ,който не е издаден от България.И нещата на клипа са форми само. :) и мога да твърдя,че дайдо джуку е най-несериозната организация в България.И не съм тренирал само бразилско,а много други неща.Не ми е ясно за какво дрънкате...клоуни много страшни.




http://www.youtube.com/watch?v=Rsr8Xr6Mxxc

smeshnik
11-11-2010, 14:28
Не съм запознат, че си започнал с айкидо, тъй като по-горе чета следното
"Тренирам от 6 годишен започнал съм с шотокан", а дори да си започнал с айкидо пак ударите, които правиш са смешни .. особено с ръцете.
А от клипа техниката, която е на 1:02 е меко казано несериозна. Щом си такъв експерт ще разбереш защо
:)

кажи кога имаш тренировки, за да намина и да го пробвам това tanajutsu

TheManTheLegend
11-11-2010, 14:42
А тоя дето пее.наясно ли е,че съм започнал с айкидо? :) и пекити кали и тренировките не са по дайдо джуку синко а по кудо-кудо кай организацията ако не знаеш какво е това е суи шин рю.И да имам лиценз разбира се ,който не е издаден от България.И нещата на клипа са форми само. :) и мога да твърдя,че дайдо джуку е най-несериозната организация в България.И не съм тренирал само бразилско,а много други неща.Не ми е ясно за какво дрънкате...клоуни много страшни.




http://www.youtube.com/watch?v=Rsr8Xr6Mxxc
та тея неща през живота си не съм ги чувал, сигурно са измислени от някои колеги македонци или сърби :D
и по тва "изкуство" какви са правилата за спаринг

smeshnik
11-11-2010, 14:44
то 2 от тях и гуугъл не ги е чувал :D

stayh1gh
11-11-2010, 15:46
Темата е ебавка.. то е ясно или автора е някакъв болен мозък

TheManTheLegend
11-11-2010, 16:00
за съжаление май е 2то :razz:

kanku
11-11-2010, 17:04
Точно на мен не ми обяснявай какво е Дайдо Джуку Кудо и аджеба има ли почва у нас.
Имал лиценз хахахааххаха. И кой ти го даде? Халипавия Крав Мага експерт - минджата от мазето ли? И на теб и на Алексчо много ви знаят устичките, но последния се усети, че ако много знае не го чака нищо добро, но явно ти не можеш да вденеш.

За всички останали - насладете се на още един клип http://www.youtube.com/watch?v=6gHrhFV56eQ&feature=related

ПП. Да говориш на по-възрастни от теб на "синко" е леко несериозно. Тази забележка не ти се прави за първи път.


Темата е ебавка.. то е ясно или автора е някакъв болен мозък

Ти май не си погледнал/а поставения по-горе линк от мен. Определено е второто ;)

LastFN
11-11-2010, 17:20
Лицевите ги прави г/д правилно за трицепс.Набиранията са за бицепс и те стават, но той неможе да се набира.Отностно ударите без коментар

Господ създаде човека.Човекът създаде стероидите.Стероидите направиха човека по – силен от Господ

TheManTheLegend
11-11-2010, 17:28
Хахахаа те момичетата правят по-хубави лицеви, то ше кажеш че иска да го вкара на земята после си вдига главата нагоре и гърдите и посе и гъза мърда :D

smeshnik
11-11-2010, 17:45
автора ще благоволи ли да даде инфо кога и от колко часа са му тренировките, за да видим за какво става въпрос :)
пусто любопитство :D

HHristov
11-11-2010, 18:20
Все пак той е измислил диагоналния лоу кик

TheManTheLegend
11-11-2010, 18:27
Все пак той е измислил диагоналния лоу кик
ааа бъди спокоен, просто преоткрива топлата вода, има доста преди него :D

Bianc0
11-11-2010, 18:31
Психопат....

Arterranes
11-11-2010, 18:47
аве има хъс човека и като гледам е упорит. Направо се гордея с него. Ама може малко по хубаво видео да си направи все пак.. да почне нещо фриирън и да комбинира и чак тогава да се занимава сериозно.

crs
11-11-2010, 22:40
Само за клоуните ще кажа,че ще направя семинар в България към края на 2011 с мойте хора...и не приемам никакви гей срещи от вашия тип,нито двубой и знайте,че един ден всички ще сте ми жени в затвора айде със здраве. :) Срещу палката всички сте ми безсилни ;) :)

navar
11-12-2010, 07:48
и тук ли се появи да пълниш главите на тийнейджърите с глупости??
тва тренирал,онва тренирал-нищо не си тренирал,минал си през някоя друга зала за по тренировка две и създаде собствен стил..да,искаш да си майстор-чак си се изтипосал с втори дан,плъх канален..
имаш ли представа какво значи това?? явно нямаш,нямаш елементарно понятие от бойни изкуства,от бушидо,от нищо..
комплексарче недоносено,на всички им е ясно че искаш да си някой в сферата на бойните изкуства,ама ако може да пропуснеш трудния период..
семинар щял да прави с "неговите хора"..лично аз заявявам че ще се появя на този семинар,да видим на какво ще ме научиш аджеба..
заявявам на всички четящи тук,че лицето Здравко Пенев познат като DJ DAKO , CRS и кой знае още какви псевдоними е самозванец,аматьор който си няма хал хабер от бойни изкуства и системи ( това че е неграмотен вече го видяхте сами)
член е на някаква измислена организация,в която се става майстор с кандидатстване по интернет,така се получават и степени..
съгласно законът в РБългария,лицето З.Пенев няма право да провежда тренировки ,защото няма лиценз от единственото ведомство в БГ което може да му даде такъв,респ. клубът ( както нарича сбирките си ) е съвсем нелегитимен..същото важи и за един друг цитиран екземпляр,който бързаше да тсне майстор и да преподава,без да се учи той самият..и го направи-стана инструктор за един месец...като преди това учеше нинджуцу от книги и филми в мазето си..двамата са опасни за здравето и живота на всеки ,когото "обучават"

crs
11-12-2010, 09:10
и тук ли се появи да пълниш главите на тийнейджърите с глупости??
тва тренирал,онва тренирал-нищо не си тренирал,минал си през някоя друга зала за по тренировка две и създаде собствен стил..да,искаш да си майстор-чак си се изтипосал с втори дан,плъх канален..
имаш ли представа какво значи това?? явно нямаш,нямаш елементарно понятие от бойни изкуства,от бушидо,от нищо..
комплексарче недоносено,на всички им е ясно че искаш да си някой в сферата на бойните изкуства,ама ако може да пропуснеш трудния период..
семинар щял да прави с "неговите хора"..лично аз заявявам че ще се появя на този семинар,да видим на какво ще ме научиш аджеба..
заявявам на всички четящи тук,че лицето Здравко Пенев познат като DJ DAKO , CRS и кой знае още какви псевдоними е самозванец,аматьор който си няма хал хабер от бойни изкуства и системи ( това че е неграмотен вече го видяхте сами)
член е на някаква измислена организация,в която се става майстор с кандидатстване по интернет,така се получават и степени..
съгласно законът в РБългария,лицето З.Пенев няма право да провежда тренировки ,защото няма лиценз от единственото ведомство в БГ което може да му даде такъв,респ. клубът ( както нарича сбирките си ) е съвсем нелегитимен..същото важи и за един друг цитиран екземпляр,който бързаше да тсне майстор и да преподава,без да се учи той самият..и го направи-стана инструктор за един месец...като преди това учеше нинджуцу от книги и филми в мазето си..двамата са опасни за здравето и живота на всеки ,когото "обучават"


Айде да се поинтересуваш кога съм тренирал айкидо и къде и да не пееш от какво имам хабер и от какво не бе :) Батенце смял съм се от сърце.Съгласно кодекси и т.н. в Япония преди не се е искало лицензи и такива тъпотий идвало се е и се е тренирало.И другото,което е кой си ти,че ще ми даваш сметка и тея клоуни в даобг?Да не сте някакви много велики и т.н. всеки има право да тренира и да прави каквото поиска и не си нито тоя,който ще ми дава акъл за каквото и да е било.А сте ми толкова смешни с тези легитимни глупости,че нямам думи.

navar
11-12-2010, 12:42
ти кога точно беше в Япония,че ми обясняваш как е било там ,бе мишок?? аз ще ти кажа кога-никога,и никога няма да стъпиш в реално доджо,защото японците от всичко най много мразят самозванците..
било прието в Япония едно време,там по същото време е било прието мъже да чукат малки момченца...
та не ми давай за пример неща за които само си чувал,и които бленуваш в мечтите си...
живееш в държава в която има закони,които ти плужек си длъжен да спазваш..това,че никой досега не е решил да ти го нахака по законовия ред,означава че все още си забавен,и става смях с теб-нищо повече..
Легитимен ,означава че имаш съответно право да правиш нещо-и аз искам да ходя да адвокатствам в съда,ма не на пускат щот не съм завършил право,и не съм защитил пред адвокатска колегия..
и ти така-не си тренирал,не си защитавал не си правил нищо..айкидо и да си тренирал е било 2 клас, първия срок за един месец-толкова...
и за да не бъда голословен-обещавам ти тържествено че ще нам,еря време ,да посетя една твоя тренировка за дами покажеш великото танаджуцу..и като гледам май няма да съм сам,ще ни спретнеш едно семираче....палячо ..кои били в даото...тези които трябва да са там,хора които знаят какво правят,инструктори които са били ученици,които са тренирали яко ,минали са през ринг,татами,улица,години наред са се обучавали,докато дойде време те самите да обучават...а ти ,фантазьорче,ти си едно недоразумение,каквото не трябва да бъде оставяно да диша,защото си опасен за себе си ои тези които "обучаваш" че като гледам и чени колани си раздал вече...Онзи,Халипавия е същата стока като теб...родени майстори сте вие,ама на късия разказ

crs
11-12-2010, 13:03
ти кога точно беше в Япония,че ми обясняваш как е било там ,бе мишок?? аз ще ти кажа кога-никога,и никога няма да стъпиш в реално доджо,защото японците от всичко най много мразят самозванците..
било прието в Япония едно време,там по същото време е било прието мъже да чукат малки момченца...
та не ми давай за пример неща за които само си чувал,и които бленуваш в мечтите си...
живееш в държава в която има закони,които ти плужек си длъжен да спазваш..това,че никой досега не е решил да ти го нахака по законовия ред,означава че все още си забавен,и става смях с теб-нищо повече..
Легитимен ,означава че имаш съответно право да правиш нещо-и аз искам да ходя да адвокатствам в съда,ма не на пускат щот не съм завършил право,и не съм защитил пред адвокатска колегия..
и ти така-не си тренирал,не си защитавал не си правил нищо..айкидо и да си тренирал е било 2 клас, първия срок за един месец-толкова...
и за да не бъда голословен-обещавам ти тържествено че ще нам,еря време ,да посетя една твоя тренировка за дами покажеш великото танаджуцу..и като гледам май няма да съм сам,ще ни спретнеш едно семираче....палячо ..кои били в даото...тези които трябва да са там,хора които знаят какво правят,инструктори които са били ученици,които са тренирали яко ,минали са през ринг,татами,улица,години наред са се обучавали,докато дойде време те самите да обучават...а ти ,фантазьорче,ти си едно недоразумение,каквото не трябва да бъде оставяно да диша,защото си опасен за себе си ои тези които "обучаваш" че като гледам и чени колани си раздал вече...Онзи,Халипавия е същата стока като теб...родени майстори сте вие,ама на късия разказ


Алилуя изплаши ме :) Абе не ми давай акъл с тъпотий и като ме откриете какво имам хора зад мен,които ме подкрепят и знаят,че тренирам,а не съм,като вас по форимите бе клоуни 2-ри клас друг път :) абе интересни сте :) има си и хора,които си водят тренировки без да имат и сертификати дори ...и знам,че са достатъчно добри да го правят при положение,че аз имам :) но да кажем,че не ме засяга ващата работа със здраве.

smeshnik
11-12-2010, 14:07
приятел, кажи кога,къде и от колко часа са ти тренировките. имам желание да посетя

navar
11-12-2010, 14:11
абе самозвано и недоразвито ( не само в бойните изкуства) човеченце..
сертификата служи да си бършеш задника ,ако те напъне ,ако не еподплатен със знания и умения-като в твоя случай..живеем във време когато всеки може да стане " майстор" ставайки член на измислена организация,и получавайки от нея шарен колан..
има хора които водят тренировки,и нямат сертификати-прав си,но те имат нещо друго..имат ОПИТ,имат години тренировки зад гъза си ,и ако си забелязал техните умения никой не ги оспорва,защото са издържали проверката на времето..
имал хора зад гърба си-боже ,уплаши ме "гангстерю иванов"-около теб има само деца,които още не са наясно точно какво става в главите им...единия създава стилове,другия преподава самозащита от ножове и пищови,без някога да е удрял човек...вие май наистина си мислите че това е игра..

shinkyokushin
11-12-2010, 15:35
авторе кво имаш впредвид много силен контакт то контакта или го има или го нема :D:D фул семи разкрии нещо по така къф е тоя много силен и ако бях теб това видео никога нема да го кача в сайт който го гледа цял свят 1во стегни се малко лицевите и набиранията ти са под всякаква критика..

LastFN
11-12-2010, 16:16
ей crs,ако някой път идваш в Пловдив по работа или нещо друго звънни ми да направим 1 спарингче да ти видя ''уменията'' на практика.

TheManTheLegend
11-12-2010, 17:06
:razz: navar как му го сложи :razz: :razz:

unstopable007
11-12-2010, 18:42
Това БИ или дунавско хоро.. нз кво е точно, сигурно е замислено да ти помага по следния начин - просто на противника му омръзва да те рита и те оставя да чакаш линейката, изпотрошен до неузнаваемост.. Най-големя смях обаче, беше с клипа. Тва тоя противник, за да е толкова кротък преди това трябва да си го застрелял.
П.П. пусни клип, спаринг-ти срещу някой било то каратист, муай тай боксьор или нещо от сорта. Ии да не се пуснеш срещу някой третокласник !!! :razz: :razz: :razz:

crs
11-12-2010, 20:37
ей crs,ако някой път идваш в Пловдив по работа или нещо друго звънни ми да направим 1 спарингче да ти видя ''уменията'' на практика.

Няма проблем,а за другото клипа в НСА е много отодавна :) на 23 януари,като се връщаме от Македония ще пусна видеото от Айкидистите :) това само мога да кажа и наистина ще видите една демонстрация.До тогава само можете да говорите само празни приказки :)

ZipFail
11-12-2010, 20:49
Най-малкото човек, който не е успял да се научи да пише грамотно, едва ли има акъла да ръководи клуб, камо ли цяло БИ.

От клиповете ти лъха на аматьорщина и грешки и всеки занимавал се поне малко с БИ може да го види..

PrincefromHell
11-12-2010, 22:31
Здравко, а защо Македония?Кога да чакаме да се насладим на невероятните ти умения и в България?Без никакво значение в кой град - веселбата ще си заслужава.
п.п.
Абе с тия хора зад теб нещо на гей дружина ми намирисва...

shinkyokushin
11-12-2010, 22:34
авторе, май всичко това си го научил от интернет :D:D или поне на мен така ми се струва какви са тия ритници бе човек от клипчетата ти разбрах само че в македония си ходил само на екскурзия от доста години се занимавам с БИ-та така че спести си "профисионалното мнение" за себе си :)

crs
11-13-2010, 06:35
авторе, май всичко това си го научил от интернет :D:D или поне на мен така ми се струва какви са тия ритници бе човек от клипчетата ти разбрах само че в македония си ходил само на екскурзия от доста години се занимавам с БИ-та така че спести си "профисионалното мнение" за себе си :)

НА ударна техника никога не съм твърдял,че съм добър ;) и стила ми не базира над това,а техники и клучове и хвърляния и техники на земята и основно палки и ножове. :)

crs
11-13-2010, 06:43
авторе, май всичко това си го научил от интернет :D:D или поне на мен така ми се струва какви са тия ритници бе човек от клипчетата ти разбрах само че в македония си ходил само на екскурзия от доста години се занимавам с БИ-та така че спести си "профисионалното мнение" за себе си :)

На ударна техника никога не съм твърдял,че съм добър ;) и стила ми не се базира над това,а техники и ключове и хвърляния и техники на земята и основно палки и ножове.Ако мислите,че с палки сте по-добри заповядайте да видим колко можете.Ако не си затваряйте устата. ;) :)Казах след Македония ще видите сериозна демонстрация,а не глупости.

TheManTheLegend
11-13-2010, 07:11
Абе ти на улицата с палка ли си ходиш? То ако е тъй направо да вадя пистолета :-o

navar
11-13-2010, 07:43
оо Киро и ти ли си тук бе гад ?
виж бе недоразумение такова-кви удари,кви ключове-ти нямаш елементарна двигателна култура,не можеш да направиш едно нещо два пъти еднакво,защото просто си аматьор..
палки и ножове-искаш ли да пробваме и това..всъщност ти предлагам да пробваме каквото и да е-кеф ти страйк,кеф ти граплинг,кеф ти борба,ножове,палки ..ако искаш и защита срещу зли кучета можем да направим...бастун..щял да ми пусне демонстрация,забележете с айкидисти ( може би трябва да умра от страх?? или да почуствам невероятен респект ,от това?) след македония...момчетата те поканиха къде ли не, НЕКА Е ЯСНО НА ВСИЧКИ-ТАЗИ МИШКА НИКЪДЕ НЯМА ДА ОТИДЕ,НИТО ЩЕ КАЖЕ КЪДЕ ВОДИ ТЕЗИ ПРОСЛОВУТИ ТРЕНИРОВКИ,ДА НЕ ВЗЕМЕ НЯКОЙ ДА ГО ПОСЕТИ..
ето,аз заявявам тук,пред целия форум че с най голямо удоволствие ще дойда,за да направя една тренировка с теб-ей така за сверяване на часовникът ТИ..ако смяташ че съм прекалено дърт или груб за тая работа ,ще си доведа момчета на твоята възраст,и на твоите килограми,и на твоя правилник-да няма хън мън после..
та ,ако някоя вечер видиш през вратата да влизат непознати за теб младежи-ние сме..ще си донесем екипировката ,не се притеснявай-ръкавици,палки и ножове..да не се окаже че нямаш екипировка за нас ..искам да се насладя на твоето велико изкуство,а не да ми пускаш сополиви демо-та,отработвани по 100 пъти и обработени на компа след това..
истинско бойно изкуство-истински контакт...горе долО ( както пишеш ти,неграмотно произведение на посттоталитарна България) където кажеш,както кажеш..само аз ще кажа колко.. ебахти недоразумението дето си ...калъф нещастен

smeshnik
11-13-2010, 07:47
май няма да имаме честта да отидем на неговите занимания 8-)

navar
11-13-2010, 07:55
май няма да имаме честта да отидем на неговите занимания 8-)

ооо,нееее..ще го намеря ,повярвай ми..когато много приказваш в нета,трябва да имаш топки,за да застанеш зад думите си наживо..спокойно,ще стане веселба..

smeshnik
11-13-2010, 08:00
иначе ти с какво БИ се занимаваш?

navar
11-13-2010, 08:09
иначе ти с какво БИ се занимаваш?
имаш ЛС да не спамим темата на ДОШУ-пазителя на пътя :D :D

crs
11-13-2010, 08:50
май няма да имаме честта да отидем на неговите занимания 8-)

ооо,нееее..ще го намеря ,повярвай ми..когато много приказваш в нета,трябва да имаш топки,за да застанеш зад думите си наживо..спокойно,ще стане веселба..

Олелеле мале колко си опасен...Ще взема по една палка и да се пробващ срещу мен искаш ли?Обаче,ако те сваля на земята ще те пребия,като куче навит ли си? :) Да видим какъв пичага си? :)

fatrat
11-13-2010, 09:13
ха а без палка не можеш ли страхливецо? Ако паднеш ти първи?

PrincefromHell
11-13-2010, 10:26
май няма да имаме честта да отидем на неговите занимания 8-)

ооо,нееее..ще го намеря ,повярвай ми..когато много приказваш в нета,трябва да имаш топки,за да застанеш зад думите си наживо..спокойно,ще стане веселба..

Олелеле мале колко си опасен...Ще взема по една палка и да се пробващ срещу мен искаш ли?Обаче,ако те сваля на земята ще те пребия,като куче навит ли си? :) Да видим какъв пичага си? :)

Аз може ли да се наредя на опашката за търкала с палки?Ама се надявам,ако отговора е положителен да дадеш и адрес ,че София е голяма,а мишките са много...;)

п.п.
Навар,къде да съм?Ако се наложи и в бгмама ще го търся :)

kanku
11-13-2010, 10:52
Айде мишок, ти с палка, аз с голи ръце! Навитак ли си а?
Условието - срещата се документира и нямаш право да подаваш каквито и да е искове за нанесени телесни повреди. Преди това и декларация ще подпишеш!!!

PrincefromHell
11-13-2010, 10:53
Стига де нареди се културно на опашката :)

TheManTheLegend
11-13-2010, 10:53
Момчета по-полека насрахте го :D

ZipFail
11-13-2010, 12:33
А като те бива само с палка, къде си тръгнал да правиш БИ със страйкинг, хвърляния, борба и кво ли не ?

crs
11-13-2010, 13:52
Съгласен съм през всички да мина,но след Македония до тогава няма да се занимавам с никой.Иначе ок ще подпиша нямаш проблем ;) Има си всичко в стила,но главно се набляга над ключовете и хвърлянията.Разбира се има и някой удари,но те са малко :) Има и техники на земята.

smeshnik
11-13-2010, 14:06
Тренировките ти случайно да се провеждат в залата на улица Върбица 8?

TheManTheLegend
11-13-2010, 15:18
Тренировките ти случайно да се провеждат в залата на улица Върбица 8?
Да го беше писал на лично, ся ако го бият ти ще си виновен :D

smeshnik
11-13-2010, 15:26
възможно ли е някой да победи Grandmaster-а???

slicky
11-13-2010, 15:51
последната страница и половина е извън темата ама се 1.Аз смятам,че с техниките,които показа в клипа,се доказа като 1 истински боец :lol: :lol: :razz: :razz: Пък и кви лицеви прави просто кърти мивки,а да не говорим за набиранията :D :D .От неговите коментари разбрах,че от него ще науча 1-15-тата хватка в каратето-плюй си на краката и бягай за да не те хванат. :D :D :razz: :razz: :lol:

П.С:успех в спорта,дано да намериш някой нормален да го тренира

crs
11-13-2010, 16:16
Боли ме фара за тоя...

TheManTheLegend
11-13-2010, 16:28
Я кажи кво означава тва "Танаджутсу" или си го измисли сам :D
И както каза смешника не се ебавайте с грандмастъра, неговия колан е черен с много червено :grin:

crs
11-13-2010, 19:56
Я кажи кво означава тва "Танаджутсу" или си го измисли сам :D
И както каза смешника не се ебавайте с грандмастъра, неговия колан е черен с много червено :grin:

"Духа и тялото са едно цяло,която сформира изкустовото на дисциплината на полицеският участък"

LastFN
11-13-2010, 21:00
В спортдепото в Пловдив продават черни колани за по 120 лв и кимона за по 50(има и по-скъпи).Мисля да си купа и да сформирам БИ,пожелайте ми успех

smeshnik
11-14-2010, 02:52
ее и аз тамън си направих едно.

записвайте се, на лично 8)

navar
11-14-2010, 06:31
[quote=navar]

Олелеле мале колко си опасен...Ще взема по една палка и да се пробващ срещу мен искаш ли?Обаче,ако те сваля на земята ще те пребия,като куче навит ли си? :) Да видим какъв пичага си? :)
навит съм,навит съъъъм,само кажи кога и къде...чакам с нетърпение да се върнеш от македония,за да ме пребиеш като куче,след като ме свалиш на земята...ще доведа и оператор да заснеме как пЪзителя на стила ,пребива като куче някъв дет пише по форумите...
и като гледам ,навит си да пребиеш всички които ти се подиграват-така става по филмите,всички се гаврят с главния герой,и накрая той тренира 3 месеца при стар китайски майстор и размазва всички...еееех,това кино...ама що си мисля че ще запееш друга песен след македония,или може би очакваш в македония да се случи нещо страшно :) да станеш истински нинЖа :) някой да ти налее умения отнякъде ...
та ето,виж колко хора тук,чакаме да ни пребиеш като кучета..
въпреки че народа го е казал-куче,което лае,не хапе..
кажете къде е тази върбица 8 да не се лутам докато я намеря...

TheManTheLegend
11-14-2010, 08:36
http://www.bgmaps.com/map/sofia ето там пишеш ул. Върбица горе вляво ама по принцип София е ташак град супер голям :D
Пък и не е сигурно че това е дупката на плъха :D

PrincefromHell
11-14-2010, 09:34
Плъховете са големи и хитри,виж мишките.... :)

crs
11-14-2010, 11:19
http://www.bgmaps.com/map/sofia ето там пишеш ул. Върбица горе вляво ама по принцип София е ташак град супер голям :D
Пък и не е сигурно че това е дупката на плъха :D


Алилуя не тренирам вече там тъпаци!Палки тренирам навънка не там :) И да дойдете каква ви е идеята :) Ако искате да участвате в тренировка порсто кажете..Добре ок аре...кво се занимавам с вас...спирам да ви пиша кълвете си или ако въобще тренирате освен да пишете,като едни от един друг супер/мега форум на майсторите.Само пишете,а не тренирате,защото ако тренирате,като хората нямаше да мрънкате.

ZipFail
11-14-2010, 12:11
Колко тактично се изниза от темата като стана напечено :lol:

smeshnik
11-14-2010, 14:24
точно защото тренираме затова мърнкаме.
Защото някои хора си посвещават две трети от живота,а и повече, за да тренират и дори и след това не се наричат грандмастъри, не създават свое бойно изкуство, не се заяждат с хора, които наистина тренират , защото има едно нещо наречено уважение. Тренирай си, бъди упорит, но това което правиш е просто смешно. При първия спор казваш, че ше пребиеш еди кой си с палка като куче и т.н. Това човек, който има понятие от тези неща и вътре в себе си , ако щеш си е боец никога няма да го каже.
А факта, че не искаш да кажеш дори къде тренираш ни говори много, а даже и потвърждава всичко, което ти говорихме. Вземи се осъзнай малко и ако пак решиш да създаваш някое бойно изкуство, поне имай уменията, защото стана за смях :)

awerw
11-14-2010, 14:47
въх мноо опасно стана :D

TheManTheLegend
11-14-2010, 15:22
Кви палки бе брат бахти филмаря :razz:
Теб на улицата те е страх да излезеш без палка че ше та пребият ли ;)

slicky
11-14-2010, 16:15
Кви палки бе брат бахти филмаря :razz:
Теб на улицата те е страх да излезеш без палка че ше та пребият ли ;) xaxa :D :D :D :D :D :D :D :D :grin: :grin: :grin: :-D :-D

navar
11-14-2010, 18:49
върбица 8 не знам,ам ая кажете къде в софия се помещава психодиспансера,да пратим да си го приберат..
между другото с нетърпение чакам да се върне от македония грандмастъра за да ме пребие като куче-с палка ,без палка все тая-аз обичам боя,той изгражда ,не е като да разгражда..

kanku
11-14-2010, 19:13
Алекс е в Македония и аз отивам там за 5 дена от януари,ако искате заповядайте от 17 януари до 22 януари 2011

Това ми прилича на някаква любовна среща :D Явно единствено ни остава да изчакаме до 22ри Януари. Само гранд майстора да не забрави какво е обещал.
Navar, очевидно преди Януари няма да ни огрее. Затова пък тогава като бонус може да има и някой от ония сериозно трениращите, дето само ни се смеят, защото пишеме по форумите, а не тренираме :)

PrincefromHell
11-14-2010, 22:04
Хм,в един друг форум разправяше,че няма да бие никой преди 2012,а тук цяла година по-рано.....Навар,стягай ферарито за януари ;)

navar
11-15-2010, 06:21
той е сбъркал датата господа,май е имал предвид 2111 :)
или очаква за 5 дни в македония да стане нинджа,алекс да го отвори на крав мага,и да го инициират майсторите по санди мурти..и глей ко ста тогава,ще хвърчат глави неверни-моята ще е от първите..и аз понякога седя и треперя от страх,а понякога само треперя,даже не мога да седя...тана джуцу форевър...йеееее

crs
11-15-2010, 10:38
той е сбъркал датата господа,май е имал предвид 2111 :)
или очаква за 5 дни в македония да стане нинджа,алекс да го отвори на крав мага,и да го инициират майсторите по санди мурти..и глей ко ста тогава,ще хвърчат глави неверни-моята ще е от първите..и аз понякога седя и треперя от страх,а понякога само треперя,даже не мога да седя...тана джуцу форевър...йеееее


Ние с Алекс много пъти сме тренирали така,че не е изключено да направим някой общ проект.

TheManTheLegend
11-15-2010, 13:06
Как ще се казва новото бойно изкуство :D
Предлагам нещо средно- Tanadjumaga :razz: :razz: :razz:

crs
11-16-2010, 04:52
Как ще се казва новото бойно изкуство :D
Предлагам нещо средно- Tanadjumaga :razz: :razz: :razz:


Това,трябва да е смешно ли? :-P

TheManTheLegend
11-16-2010, 10:50
По принцип когато те гаврят тебе не е нормално ти да се смееш така че за тебе не :D

crs
11-16-2010, 13:53
По принцип когато те гаврят тебе не е нормално ти да се смееш така че за тебе не :D

Въпроса е,че мнението на хората не ме интересувало,а и тези хора и една тренировка с моят стил не са направили ;) има хора от България,които им харесва стила и си го тренират с кеф.

navar
11-16-2010, 14:53
щеше да е смешно,ако не беше страшно ..