PDA

View Full Version : аКо може ми кажете



kateto9811
11-10-2010, 13:31
Харесвам едно момче от близо месец Той живее в Боргас аз в Варна баба и дядо са в Бограс там си ходя само ваканцийте обаче осещам че това момче и мене харесва но незнам как да го попитам или да му кажа Харесвам Т е!!! помогнете ми

OldSchoolRebel
11-10-2010, 16:08
Как да му кажеш, че го харесваш? Пробвай с уста.

DREAM95
11-10-2010, 16:22
Харесвам едно момче от близо месец Той живее в Боргас аз в Варна баба и дядо са в Бограс там си ходя само ваканцийте обаче осещам че това момче и мене харесва но незнам как да го попитам или да му кажа Харесвам Т е!!! помогнете ми
научи се да пишеш правилно , личи си че те е нямало в часовете по български език :-D

Paramour
11-10-2010, 16:43
Харесвам едно момче от близо месец Той живее в Боргас аз в Варна баба и дядо са в Бограс там си ходя само ваканцийте обаче осещам че това момче и мене харесва но незнам как да го попитам или да му кажа Харесвам Т е!!! помогнете ми
научи се да пишеш правилно , личи си че те е нямало в часовете по български език :-D

иих изпревари ме. 8-)

Ами с уста ест.
сериозно: Ако си ходиш там само през ваканциите няма смисъл. Съдейки по написаното мисля, че си твърде малка и няма да можете да поддържате връзката си от разстояние. По-добре го забрави...
... и седни да учиш!!

elenka3
11-10-2010, 17:05
Как да му кажеш, че го харесваш? Пробвай с уста.
+ 1

ZastoZatoKyrac
11-13-2010, 23:20
Харесвам едно момче от близо месец Той живее в Боргас аз в Варна баба и дядо са в Бограс там си ходя само ваканцийте обаче осещам че това момче и мене харесва но незнам как да го попитам или да му кажа Харесвам Т е!!! помогнете ми

мммм доколкото разбрах ,ходиш в два различни града, които ги няма в България, както и в целия свят, оттам следва , че баба ти и дядо ти не съществуват, а момчето за което говориш има брат близнак...надяваме се поне ти да си реална!

babugirl
11-15-2010, 14:50
мммм доколкото разбрах ,ходиш в два различни града, които ги няма в България, както и в целия свят, оттам следва , че баба ти и дядо ти не съществуват, а момчето за което говориш има брат близнак...надяваме се поне ти да си реална!


Това направо ме разби :D :D

ZastoZatoKyrac
11-15-2010, 15:25
мммм доколкото разбрах ,ходиш в два различни града, които ги няма в България, както и в целия свят, оттам следва , че баба ти и дядо ти не съществуват, а момчето за което говориш има брат близнак...надяваме се поне ти да си реална!


Това направо ме разби :D :D

мерси , имам богато въображение, но не чак чакова като на авторката на темата... :D

malkataa
11-19-2010, 22:23
Той е от БОргас :razz: :razz:

ZastoZatoKyrac
11-19-2010, 23:05
Той е от БОргас :razz: :razz:

а баба й и дядо й са от бОграс ;)